DOMBURGSCH BADNIEUWS L'amour de Tart, Die Gouvernante, w* ^IRZEElSZmiELIlSrGKEil^LICrST. Het Bad is geopend Aangekomen vreemdelingen, TOONEEL-VOORSTELLING Dinsdag 28 Augustus 1888, EENIG-E BADGASTEN. In Domburg Yoor drie honderd jaren. Zesde jaargang No. 8. Zaterdag, 25 Augustus 1888. EN Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.voor het Buitenland ƒ1.25; afzonderlijke Nommers ƒ0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo, te MIDDELBURG, ter drukkerij van C.H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. dat alle aantrekke lijkheden heeft van een vergeten hoekje, waar zieken naar het lichaam de gezond heid wedervinden door den onbesmetten dampkring en kranken naar het hart hunne smarten vergeten door het troostend lied der zee. Alg. Handelsblad, 15 Aug. 1886. 2 Juli tot 30 September dagelijks van des morgens S tot des namiddags -5 uren. Prijs van een Zeebad 35 cent, met inbegrip van een badcostuum (voor dames) of één zwembroek en één handdoek. Meerdere handdoeken per stuk 5 cent. Bij abonnement 30 kaartjes. 10. 100 30.— Bad- en handdoekenkaartjes zijn te ver krijgen bij den Heer H. M. Kesteloo en in het paviljoen. Die voor abonnement uitsluitend bij den Heer Kesteloo. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. Voor Binnenbaden is in het Bad-Hótel gelegenheid. Gebruikte Baden. Heeren. Dames Totaal. Vrijdag 17 Aug. 19 8 27 Zaterdag 18 24 16 40 Zondag 19 26 21 47 Maandag 20 31 19 50 Dinsdag 21 27 24 51 Woensdag 22 28 25 53 Donderdag 23 26 21 47 181 134 315 van 16 tot 23 Aug. in hei dorp: Mej. II. A. Bouwens dhr. P. J. Bijleveld Jongeheer Haekenberg dhr. Ds. S. A. van den Hoorn Mevr. Martin-Vermeulen en familie dhr. J. C. F. van der Meer van Kuffeler dhr. iv. K. C. Schrier Mej. C. E. S. van Oosten Slingeland dhr. J. J. Thomkinsen fam. Mej. Vermeulen dhr. en Mevr. C. M. van Visvliet en familie dhr. en Mevr. Vrijthoff-van den Brandeler In het Bad-Hötel: dhr. von Hartenau dhr. Laming In het Schuttershof Mevr. Dr. Colsman en fam. dhr. Carl Gessert Frau Strauss en familie In „Villa Marina:" Mevr. de wed. P. Boucher- van Assen dhr. Jean Delvin dhr. J. de Lalaine dhr. Dr. W. A. Lehman de Lehnsfeld Mej. B. van der Mieden Aantal personen Ierseke. Amsterdam. Middelburg. Tiel. Vlissingen. Tiel. Kapelle bij Goes Schoonhoven. Arnhem. Middelburg. id. Maastricht. Munchen. Rotterdam. 6 Barmen. Bonn. 3 id. Veip. Gent. Brussel. Schiedam. Middelburg. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 25 Aug. nam. 3.5 Zondag 26 3.38 Maandag 27 4.14 Dinsdag 28 4.54 Woensdag 29 vrm. 5.30 L. K. Donderdag 30 6.25 Vrijdag 31 7.40 Zaterdag 1 Sept. 8.57 Openbare Godsdienstoefening. Zondag 26 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. G. P. Kbuijff. Nam. geen dienst. Christelijk Gereformeerde Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen. De Baddokter .T. MI. .Janssen is dagelijks te consulteeren. In het Badpavil joen tusschen 11 en 12 uren des voormid dagsten zijnen huize in de van 12 ure tot half twee. Badstoelen te huren tijdens den badtijd voor 10 cent gedurende den tijd, dat de huurder achtereenvolgend den stoel bezet houdt; per week bedraagt de huur ƒ1.per maand/3.perseizoenƒ 6. Gelegenheid tot wisselen van bin- nenl. en buitenl. muntspeciën bij den heer H, M. Kesteloo. Hulpkantoor der posterijen te Domburg. Geopend: op werkdagen van 93 en 67 uren. Op Zondagen van 912 en 67 uren. Vertrek van Middelburg vrm. 6.30 nam. 1. Domburg 4.45 1.30 Aankomst te Domburg 8.45 4.15 Middelburg 8.4.45 NB. Zondags vertrekt van Middelburg, zoowel als van Domb., alleen de eerste post. Telefoonkantoor te Domburg. Geopend op werkdagen van 92 en 67 u. Zondagen 912 uren. Middelburg (Groote Markt, wed. Ghoene- wegen) des nam. 3'/2 uren. Prijs 1. enkele reis en heen en terug op denzelf den dag. Dagelijks van Middelburg, Groote Markt, wed. Groenewegen, des nam. 1 '/4 uur naar Domburg en terug van Domburg, Roode Leeuw, wed. Baard, nam. 8 uren. Prijs 1.enkele reis en been en terug, op denzelfden dag. in de zaal van het Badpaviljoen, te geven door comédie en un acte par M. Eugène Labiche. daabna ©Bt) blijspel in één bedrijf, naar het Engelsch. tot slot Posse in einem Aufzuge, von Th. Körnee. Aanvang te llA uur. Badgasten hebben vrijen toegang tot het Bad-paviljoen. Ter lezing liggen TIJDSCHRIFTEN. Illustrated London News. The Graphic. Punch Bow Bells. Argosy. LTllustration. Ueber Land und Meer. Die Gartenlauhe. Schorer's Familienblatt. Fliegende Blatter. Holl. Illustratie. Nederl. Spectator. Nieuw Zondagsblad. Uilenspiegel. Hum. Album. Eigen Haard. De Portefeuille. De Huisvriend. De Gids. De Huisvrouw. De Globe. Aarde en haar Volken. De Natuur. De Navorscher. Vragen van den Dag. Vreemd en Eigen. COURANTEN. Nieuws van den Dag. Middelburgsche Courant. Utrechtsche Courant. Indépendance. Nieuwe Rotterdammer. Etoile Beige. Algemeen Handelsblad. Kölnische Zeitung. Weekblad Amsterdammer.Conrier de Schéveningue. Zondagsblad. Domburg,sch Badnieuws. Middelen vau vervoer. Dagelijks uitgezonderd des Zondags, een dienst van Domburg (Schuttershof) naar Middelburg des voorm. 8 ure, en terug van 5) Het voorgevallene bad natuurlijk veel stof tot gesprek gegeven, maar de kermis had toch haren loop, hoewel zij die nieuwsgierig geweest waren hoe het vliegen van den toren wel af zou loopen, van dat onbekend genot nu verstoken bleven, want Koeijman zou wel nooit meer zijne kunsten vertoonen of kwakzalversmiddelen ver- koo.pen.

Domburgsch Badnieuws | 1888 | | pagina 1