DOMBURGSCH BADNIEUWS Zesdejaargang-No. 5. Zaterdag, 4 Augustus 1888. V^ZEZEnVCZDZELIZtTG^JNTLICrST. V Het Bad is geopend Aangekomen vreemdelingen, Zaal van het Badpaviljoen. Zaterdag 4 Augustus 1888, Kinderbal tot 9 uur. w* EN Het Domburgsch Baduieuws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.voor het Buitenland 1.25; afzonderlijke Nommers 0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo, te MIDDELBURG, ter drukkerij van C.H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. Zr is in den omtrek van Domburg veel te wandelen, vooral op de rondom liggende buitenplaatsen, die voor eiken stillen wan delaar en ook voor families, openstaan. Liefhebbers van bloemen en zeldzame ge wassen vinden daar zeer veel schoons Kortom, 't is te Domburg en in hare om geving eene schoone en rijke natuur, die veel kan bijdragen, om het hart te ver- B. Gerdes, Scheurkalender, 8 Juli 1888. 2 Juli tot 30 September dagelijks van des morgens S tot des namiddags £5 uren. Prijs van een Zeebad 35 cent, met inbegrip van een badcostuum (voor dames) of één zwembroek en één handdoek. Meerdere handdoeken per stuk 5 cent. Bij abonnement 30 kaartjes. f 10. 100 30.— Bad- en handdoekenkaartjes zijn te ver krijgen bij den Heer H. M. Kesteloo en in het paviljoen. Die voor abonnement uitsluitend bij den Heer Kesteloo. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. Voor Binnenbaden is in het Bad-Hótel gelegenheid. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 27 Juli 20 17 37 Zaterdag 28 11 7 11 18 Zondag 29 J» 4 4 8 Maandag 30 11 15 10 25 Dinsdag 31 11 8 8 16 Woensdag 1 Aug. 16 8 24 Donderdag 2 13 17 21 38 87 79 166 Hoogwater te Domburg. Zaterdag 4 Aug. vrm. 10.30 Zondag 5 11.17 Maandag 6 11.59 Dinsdag 1 n 12.39 N. M. Woensdag 8 nam. 1.46 Donderdag 9 2.21 Springtij. Vrijdag 10 3.— Zaterdag 11 3.37 De Baddokter .T. NI. Janssen is dagelijks te consulteeren. In het Badpavil joen tusschen 11 en 12 uren des voormid dags; ten zijnen huize in de van 12 ure tot half twee. Badstoelen te huren tijdens den badtijd voor 10 eent gedurende den tijd, dat de huurder achtereenvolgend den stoel bezet houdt; per week bedraagt de huur ƒ1.per maand 3,per seizoen ƒ6. van 26 Juli tot 2 Aug. in het dorp: Jongeheer C. Bethe Prins A. Bibesco Prins E. Bibesco dhr. en Mevr. Boddaert- Castendijk en familie dhr. en Mevr. Boogaert- Boddaert en familie Dames Drabbe dhr. H. Drabbe dhr. W. M. Engelberts dhr. Mr. J. Ermerins en familie Mej. de wed, P. Hajer en familie Mejonkvr. C. Barones van Heerdt dhr. T. van den Hoorn Mejonkvr. C de Jonge van Ellemeet Prins en Prinses Keven- hiiller Mevr. Kommers en familie Mej. A. Krop Mej. L. Labruvère dhr. B. Labruvère en fam. Miss Moss Mej. I. van Nas Mej. Riemens dhr. A. Stoop van Strijen dhr. oud-hoogleeraar Va- leton dhr. M. van Visvliet Mej. van Vleuten Mej. J. C. Wendel In het Bad-Hötel: dhr. H. J. Boelen en fam. Miss C. Ives Brown Miss S. Hughes Field Mej. A. Gelderman dhr. Hooglandt dhr. en Mevr. W. Laming en familie dhr. J. J. van Santen en fam. In het Schuttershof Mevr. Hornbostel-Uijtten- hooven en familie Mevr. Holtzapffel-Smit dhr. en Mevr. Baron van Ittersum dhr. en Mevr. Granpré Mo- lière-Schuurbeque Boeije en familie Mr. et Made. Sainctelette dhr.Jhr.J.L.H. K. C. Stern dhr. en Mevr. G. Veerman dhr. Beach Vanderpoo! In „Villa Marina:" dhr. Kulenkampffs en fam. Aantal personen Zierikzee. Parijs id. Middelburg, id. Amsterdam. id. Breda. Middelburg. Dordrecht. Utrecht. Leiden. Schoonhoven. Weenen. Amsterdam, id. Nederhemert. Zaandam. Parijs. Uhenen. Middelburg. 's Gravenhage Amersfoort. Middelburg. Amsterdam. Leiden. 9 Amsterdam. I Rotterdam. Walton 's Gravenhage Amsterdam. 8 Rotterdam. 7 Amsterdam. Nijmegen. Arnhem. 's Gravenhage. Oudenbosch Brussel. Arnhem. Utrecht. New York. Bremen. Voor bet badseizoen zijn nog kamers te buur: In het hotel restaurant //Villa Marina." In het dorp kamer kamers kamer w kamers zuidstr. f markt na 15 Aug. dorpstr. weststr. wijn- gaardstr. schuit- rlotstr. heeren- straat met 1 Aug. straat weg B. Vreke. L. Louwerse Pz. G. Passenier Hz. 1 kamer Voorts is nog te huur: de //villa Anna" op de markt, te bevragen bij: J. Minderhoud Hz. des avonds 6'/2 uur, Dl A H m i E 81 Ke Hulpkantoor der posteriien te Domburg. Geopend: op werkdagen van 93 en 67 uren. Op Zondagen van 912 en 6—7 uren. Vertrek van Middelburg vrm. 6.30nam. 1. Domburg 4.45 1.30 Aankomst te Domburg 8.45 4.15 Middelburg 8.4.45 NB. Zondags vei'trekt van Middelburg, zoowel als van Domb., alleen de eerste post. Telefoonkantoor te Domburg. Geopend op werkdagen van 92 en 67 u. Zondagen 912 uren. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 5 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. G. P. Krlijff. Nam. geen dienst. Christelijk Gereformeerde Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hoorn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hoorn. Middelen van vervoer. Dagelijks uitgezonderd des Zondags, een dienst van Domburg (Schuttershof) naar Middelburg des voorm. 8 ure, en terug van Middelburg (Groote Markt, wed. Groene- wegen) des nam. 3 '/2 uren. Prijs 1. enkele reis en heen en terug op denzelf den dag. Dagelijks van Middelburg, Groote Markt, wed. Groenewegen, des nam. 1 '/4 uur naar Domburg en terug van Domburg, Roode Leeuw, wed. Baard, nam. 8 uren. Prijs f 1.enkele reis en heen en terug, op denzelfden dag. Gelegenheid tot wisselen van bin- nenl. en buitenl. muntspeciën bij den heer H. M. Kesteloo. Gevonden voorwerpen. Eene broche, waarin de letter C.

Domburgsch Badnieuws | 1888 | | pagina 1