OOMBURfiSGH BADNIEDWS Vijfde jaargang1 IVo. 13. Zaterdag, 24 September 1887. EN •VI^EE^dllDEXjIlNrC^ElsrLXuST. Sluiting der Zeebaden Woensdag 28 September. Gebruikte Baden. Hoogwater te Domburg. Aangekomen vreemdelingen, Middelen van vervoer. Openbare Godsdienstoefening. Het Domburg.scli Badnieuws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.voor het Buitenland 1.25; afzonderlijke Hommers ƒ0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo: te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. Lomburg, in het fraaist gedeelte van Zeeland's tuin gelegen, is bij verscheidene badgasten al een goede beleende geworden, getuige het jaarlijks steeds aangroeiend aantal reizigersIs frisch door niets verontreinigd zeewater, voor eene badplaats een aanbeveling, nog grooter ■wordt de aantrekkelijkheid als in de onmiddelijke nabijheid de natuur een over heerlijk landschap te genieten geeft. Zn dit is bij Lomburg vooral het geval. Vlak bij het badhotel begint de zoogenaamde „manteling," de dicht begroeide glooiing der duinenreeks, die zich langs de geheele noordkust van het eiland uitstrekt en gele- mbiedt voor tal van wandelingen. Nieuws van den Lag, 26 Juni 1886. Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 22 Heeren. Dames. Totaal. 16 Sept. 17 18 19 20 21 8 11 19 11 7 18 2 3 5 1 2 3 5 4 9 4 2 6 31 29 60 Zaterdag 24 Sept. vrm. 6.28 E. Zondag 25 7.54 Maandag 26 9.10 Dinsdag 27 10.7 Woensdag 28 10.50 Donderdag 29 11.31 Vrijdag 30 12.5 Zaterdag 1 Oct. nam. 12.26 K. Badstoelen te huren voor 10 cents gedurende den tijd, dat de huurder achtereenvolgend den stoel bezet houdt; per week bedraagt de huur ƒ1.per maand 3.per seizoen 6. van 15 tot 22 September. In het dorp: Gelegenheid tot -wisselen van bin- nenl. en buitenl. muntspeciën bij den heer H. M. Kesteloo. De Commissie tot bevordering der belan gen van Domburg als badplaats bestaat uit de heeren: J. C. Lantsheer, Voorzitter, H. M. Kes teloo, W. A. Graaf van lrnden„Dr. J. C. de Man, F. Nagtglas, F. D. Sprenger, J. J. I. Sprenger, C. J. J. A. van Teijlin- gen, H. J. Boogaert, Secretaris-Penningm. Het Bestuur der Zeebad-inrichting be staat uit de heeren H. J. Boogaert, Voorzitter, J. C. Lants heer, H. M. Kesteloo, Secretaris-. dhr. en Mevr. Boddaert- Castendijk Mevr. van der Feen-Luteijn dhr. Hart en echtgenoote Mej. Hubregtsen dhr. en Mevr. Jhr. Mr. Schorer-Pické Freule C. Schorer Mej. wed. Verhagen en familie Mej. Vink In het Schuttershof: dhr. T. A. Lambrechtsen dhr. W. G. van der Meer dhr. G. W. van der Meer Aantal personen 2 2 Middelburg. Amsterdam. "Werkendam. Middelburg. Haarlem, id. Zuidzande. Middelburg. Middelburg. Grouw. id. Dagelijks uitgezonderd des Zondags, een dienst van Domburg (Scbuttersbof) naar Middelburg des voorm. 8 ure., en terug van Middelburg (Groote Markt, wed. Groene- wegen) des nam. 3 uren. Prijs 1. enkele reis en heen en terug, op denzelfden dag. Dagelijks van Middelburg, Groote Markt, wed. Geoenbwegen, des nam. 1 uur naar Domburg en terug van Domburg, Roode Leeuw, wed. Baard, nam. 8 uren. Prijs f 1.- enkele reis en been en terug, op denzelfden dag. Badgasten en logees hebben vrijen toe gang tot het Bad-paviljoen, de Leeskamer en verdere inrichtingen. Ter lezing liggen: TIJDSCHRIFTEN. De Baddokter «T. IV'E. Janssen is dagelijks te eonsulteeren. In het Badpavil joen tusschen 11 en 12 uren des voormid dags ten zijnen huize in de van 12 ure tot half twee. Zondag 25 September. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. G. P. Kruijff. Nam. Geen dienst. Christelijk Gereformeerde Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hoorn. Illustrated London News. The Graphic. Punch. Bow Bells. Argosy. L'Hlustration. Ueber Land und Meer. Die Gartenlaube. Schorer's Familienblatt. Fliegende Blatter. Holl. Illustratie Nederl. Spectator. Nieuw Zondagsblad. COURANTEN. Nieuws van den Dag. Zondagsblad. Utrechtsche Courant. Middelburgsehe Courant. Nieuwe Rotterdammer. Indépendance. Algemeen Handelsblad. Kölnische Zeitung Weekblad Amsterdammer. Courier de Scbéveningue. Uilenspiegel. Hum. Album. Eigen Haard. De Portefeuille. De Huisvriend. De Gids. De Huisvrouw. De Globe. Aarde en haar Volken. De Natuur. De Navorscber. Vragen van den Dag.

Domburgsch Badnieuws | 1887 | | pagina 1