DOMBURGSGH BADNIEÜWS M Zaterdag, 20 Augustus 1887. YREEMDELHsTG-ElTLICrST. Zaal van het Badpaviljoen. TOONEEL-VOORSTELUNG Asschepoetster, Vijfde jaargang- No. 8. Aangekomen vreemdelingen, DANSMUZIEK. KINDERBAL tot 9 uur. EENIGE BADGASTEN DE MISVATTINGEN VAN LAMBINET, MUSIC ALIA. EN Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland ƒ1.voor het Buitenland 1.25; afzonderlijke Nommers ƒ0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. Niet hoog behoeft het duin te wezen om een vergezicht te gunnen over Walcheren, Zeeland!'s „groene tuin," vol verscheiden heid, vol rijken groei, met donkere bosschen en teekenachtige dorpen in 't verschiet. Op welige akkers wuiven de volle, zware halmen der tarwe, de zilveren aren der gerst, en hier en daar wiegt het etherisch vlas den blauwen fijnen bloesems. Schoon heid alom! Schoonheid die bij elk ver schillend licht-effect nieuw is. Herinneringen aan Somburg door Antoinette. Gebruikte Badeu. Heeren Dames. Totaal. Vrijdag 12 Aug. 20 24 44 Zaterdag 13 29 22 51 Zondag 14 10 7 17 Maandag 15 32 34 66 Dinsdag 16 14 7 21 Woensdag 17 27 25 52 Donderdag 18 19 15 34 151 134 285 van 11 tot 18 Augustus. In het Bad-Hötel: dhr. Lambiette Adam en familie dhr. J. G. M. Egelie dhr. Baron van Heerdt en familie dhr. Th. Hermann dhr. Joh. Konitzky dhr. Th. Konitzky dhr. F. Kröber en familie Mej. F. Domela Nieuwen- huis dhr. Jhr. H. van Reigersberg Versluijs en familie dhr. Graf Wachmeister dhr. en Mevr. J. de Clercq van Weel-van der Lek de Clercq en familie In het Schuttershof dhr. Baumann Fraulein Y ictoire Baumann dhr. Hemsing dhr. Theod. Kemnar en fam. Mr. et MJe. Lebrun dhr. Meijer dhr. G. Scharff Aantal personen Brussel. Rotterdam. Giuneken. Antwerpen, id. id. Cleve. Amsterdam. Arnhem, Schweden. Haarlem. Zurich, id. Amsterdam. Antwerpen. Parijs. Zurich. Frankfort a/M. In het dorp: Mej. A. E. Adriani Mej. C. Adriani Jongeheer I. H. Adriani Miss Clara Bemand Mej. C. M. Bethe Mevr. de wed. Carp en fam. Jongeheer Danckaerts Mevr. Engelberts Mej. A. C. E. W. Engelberts Mej. AH. van der Feen Jongeheer Hackenberg dhr. G. A. Haringman dhr. H. M. Haringman dhr. P- F. Baron van Heerdt dhr. Linschoten dhr. Lurkus Mej. Messer dhr. en Mevr. de Vulder van Noorden en familie Mej. E. W. C. de Vulder van Noorden Jonkvrouw S. Schorer De heeren Snoep dhr. C. Sommerhoff en fam. Dames Suermondt Mej. A. van Trigt I dhr. A. J. de Wagemaker Aantal personen Maarssen. id. id. Londen. Zierikzee. Middelburg. Cortgene. Middelburg. Wijk bij Duur stede. Geertruidenberg Middelburg. Colijnsplaat. id. Utrecht. Middelburg. Retranchement. Middelburg. id. id. Haarlem. Middelburg. Londen. Rotterdam. Middelburg, id. Opeubare Godsdienstoefening. Zondag 21 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. G. P. Kbuijff. Nam. Geen dienst. Christelijk Gereformeerde Gemeente. Voorm. 9 uur Lezing. Nam. 2 uur Lezing. Hoogwater te Domburg. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 25 Vrijdag 26 Zaterdag 27 20 Aug. 21 22 23 24 2.08 Springtij. 2.48 3.30 4.13 5.2 6.4 6.56 8.20 E. E. Zaterdag 20 Augustus 1887, des avonds 6'/2 uur in de zaal van ket Badpaviljoen, WOENSDAG 21 AUGUSTUS 1887, te geven door Blijspel in één bedrijf. daarna Operette in vier bedrijven, voor kinderen. tot slot Blijspel in één bedrijf. Aanvang 7 'A nur. Gelegenheid tot -v^i&sseleii van bin- nenl. en buitenl. muntspeciën bij den heer H. M. Kesteloo. Al wederom werd den Domburgschen badgasten en bezoekers een even aangename als verkwikkende afwisseling aangeboden door eene muzikale soiree in het Badpa viljoen op 13 dezer. En het was een kunstgenot van zeer zuiver gehalte dat het in grooten getale opgekomen publiek wachtte, daar het in hoofdzaak twee artis- ten nl. de heeren Hofmeesteb, violist, en G. von Bbucken Fock, pianist, waren die hun gaven en talenten zouden tentoonspreiden. Blijkens de luide toe juichingen die na elk onderdeel van 't programma weerklonken, werd de ver wachting niet beschaamd. En inderdaad, er viel zeer veel schoons te genieten. Behalve in een zeer interessante Sonate voor piano en viool van den heer von Bbtjcken Fock trad de heer Hofmeesteb met de zangerige Romance van Stendshn en de bekende Ballade Polonaise van Vieuxtemps op; in de uitvoering van al die werken openbaarde de violist zich als de ernstige kunstenaar die aan groote

Domburgsch Badnieuws | 1887 | | pagina 1