D0HBUR6SCH BADNIEDWS Vijfde jaargang No. G. Zaterdag, 6 Augustus 1887. EN NTZRzIEIElVEIDIELIIISrOIEIISrLIJST. Het Bad is geopend 27 Juni tot 30 September. Voor Eet badseizoen zijn nog kamers te bnur: Gebruikte Baden. Aangekomen vreemdelingen, Donderdag 11 Augustus J .A. IN JS NI I Z i J IK KINDERBAL tot 9 uur. Hoogwater te Domburg. Openbare Godsdienstoefening. Het Romburgseli BadnienAvs verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.voor het Buitenland 1.25; afzonderlijke Nommers ƒ0.10. Advertentiën 10 cent per regelabonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat E 33. Van hier zien wij nu de eerste huizen van het badplaatsje, dal aan het noorderstrand van Walcheren, tegen de hooge maar smalle duiivrij, als de schoone slaapster in het bosch, tussclien het lommer verscholen liehtMen heeft hier een zacht glooiend, afdalend strand, zonder gevaarlijke putten of diepten, een krachti- gen, frisch uit zee komenden golfslag van water, bijzonder rijk in zoutgehalte en geheel vrij van de onreinheden van rivieren of havens en van de overblijfsels der visscherij. F. Nagtglas, Domburg. dagelijks van des morgens tot des namiddags f» uren. Prijs van een Zeebad 35 cents, met inbegrip van een badcostuum (voor dames) of één zwembroek en één handdoek. Meerdere handdoeken per stuk 5 cents. Bij abonnement 30 kaartjes. ƒ10. 100 30.— Bad- en handdoekenkaartjes zijn te ver krijgen bij den Heer H. M. Kesteloo en in het paviljoen. Die voor abonnement uitsluitend bij den Heer Kesteloo. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. Voor Binnenbaden is in het Bad-Hötel gelegenheid. In het dorp: 1 kamer weverij straat J. de Jonge. 1 achter de kerk (gemeub. of ongeineubeld) 1 gemeubeld huis (4 kamers en keuken) noordstraat Hof te Dom burg G. Geldof. te bevragen bij J. Minderhoud Hz te bevragen bij den heer Henri Tak, Middelburg Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 29 Juli 25 27 52 Zaterdag 30 29 22 51 Zondag 31 24 20 44 Maandag 1 Aug. 26 33 59 Dinsdag 2 25 24 49 W oensdag 3 22 19 41 Donderdag 4 35 24 59 186 169 355 van 28 Juli tot 4 Augustus. In het dorp: Prins en Prinses A. Bibesco Prins E. Bibesco Mej. A. M. E. Boogaert Jongeheer C. J. Boogaert Mej. Eugenie ten Bosch dhr. W. J. C. van Buuren en familie Mej. Ie Clercq Mej. Dane Mej. Dhont en familie Mej. C. Geldof dhr. P A. Gildemeester Mevr. van der Goes-Bod- daert en familie Freule van der Goes Mevr. Gratema-Kniphorst Prof. Gunning Mejde Rijke Hanse en fam. Mej Hartman dhr. C. J. Huvers en fam. dhr. G. Horsbach en fam. dhr. P. M. Tngenegeren Jongeheer C. Koning dhr. I. C. F. van der Meer van Kuffeler Mej L. Labruijère dhr. Edmond Lengereau dhr. en Mevr. Prof. Noordzij - de Cock Mej. J. J. Peelen dhr. C. Revers dhr. Jhr. W. Schorer dhr. L Sommerhoff en fam. Mevr. L. Sommerhoff Mej A. M. Sprenger Dames Swaving dhr. M. van Vessem Mevr. de wed. van Vessem Aantal personen 2 Parijs. Bucarest. Middelburg, id. Amsterdam. Dordrecht. Middelburg. Rotterdam. Middelburg. Veere. Amsterdam. 's Hage. id. Middelburg. Amsterdam. Sir Jansland. Groningen. Colijnsplaat. Brussel. Zaltbommel. Arnhem. Tiel. Brummen. Montauban. Kampen. Maarssen. Utrecht. Haarlem. Frankfort a/M. Zürich. Velp. Zutphen. Kralingen. id. In het Bad-Hötel: Familie van Jhr. J. Ph. Bod- daert dhr. en Mevr. Jhr. Mr. Schuur beque Boeije-de Jonge en fam. dhr. G. J. de Clercq dhr. J P. C. Graves en fam. Mej Nieuwenhuis Mej. Rahusen Mevr. Tak van Poortvliet en familie In het Schuttershof dhr. I. F. Boelens Mej. B. van der Beke Cal- lenfels Mej. E. A. Chapuis dhr. Mr. Baron van Haer- solte en familie Mevr. van der Os-Vader en familie dhr A. Roozeboom en fam Aantal I personen 5 Middelburg. 3 Zierikzee. Amsterdam. Londen. Amsterdam, id. 's Hage. 's Bosch. Vlissingen. Genève. Arnhem. Vlissingen Gouda 's avonds 6 '/2 uur. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 11 Vrijdag 12 Zaterdag 13 Aug. nam. 9 10 2.24 2.57 3.29 4.3 4.42 5.27 L. 6.3 7.15 K. Zondag 7 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 uur Prof. Dr. Gunning, Hoog leeraar te Amsterdam. Nam. 2 uur Ds. G. P. Kbdijff. Christelijk Gereformeerde Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen.

Domburgsch Badnieuws | 1887 | | pagina 1