DOMBURGSCH BADNIEDWS I Vijfde jaargang IVo. 1. Zaterdag, 2 Juli 1887. "V^EIEnVCIDIELIlNrGhlE^LICrST. Het Bad is geopend j Aantal I personen' Aangekomen vreemdelingen, SÏ EN Het Domburg'scli Badnieuws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.voor het Buitenland 1.25; afzonderlijke Nonimers ƒ0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, vv ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. „De woord verr reeds lang den Gebruikte Baden. c en onze i goudmijn ontdekt, die aan bloot. Eet een dal, dat te schooner is, omdat de plan tengroei er niets te wenschen overlaat en de roode daken van de kleine huizen en het aardige kerktorenspitsje liggen als 'l toare te midden eener golvende zee van groen." d, 15 Aug. 1886. Het Bestuur der Zeebad-inrichting be staat uit de heeren H. J. Boogaebt, Voorzitter, J, C. Lants heer, H. M. Kesteloo, De Baddokter J. >1. Janssen is dagelijks te consulteeren. In het Badpavil joen tusschen 11 en 12 uren des voormid- dags; ten zijnen huize in de Weststraat van 12 ure tot half twee. Heeren. Dames. Totaal. omsluit Domburg van 1727 Juni 24 Maandag 27 Juni 1 Dinsdag 28 3 Woensdag 29 1 Donderdag 30 24 1 3 1 29 29 Hoogwater te Domburg. De Commissie tot bevordering der belan gen van Domburg als badplaats bestaat ui de heeren: J. C. Lantsheee, Voorzitter, H. M. Kes teloo, W. A. Graaf van Ltnden, Dr. J. C de Man, F. Nagtglas, F. D. Speengeb J. J. I. Speengeb, C. J. J. A. van Teijlin gen, H. J. Boogaebt, Secretaris-, Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 2 Juli vrm. 11.4 11.46 12.20 12.46 V. M. 1.40 Springtij. 2.16 2.51 3.27 27 Juni tot 30 September. dagelijks van des morgens S tot des namiddags 5 uren. Prijs van een Zeebad 35 cents, met inbegrip van een badcostuum (voor dames) of één zwembroek en één handdoek. Meerdere handdoeken per stuk 5 cents. Bij abonnement 30 kaartjes. 10. 100 30. Bad- en handdoekenkaartjes zijn te ver krijgen bij den Heer H. M. Kesteloo en in het paviljoen. Die voor abonnement uitsluitend bij den Heer Kesteloo. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. Voor Binnenbaden is in het Bad-Hötel gelegenheid. ïïficiisitofleii te huren badtijd voor 10 cents gedurende den tijd, dat de huurder achtereenvolgend den stoel bezet houdt; per week bedraagt de huur ƒ1.;per maand ƒ3.per seizoen ƒ6. Voor bet badseizoen zijn nog kamers te buur: In het Schuttershof tot 23 Juli. In het dorp: zuidstr. J. Sinke Az. J. van Eooijen. 'AL* 1 kamer 1 2 kamers 1 kamer 2 kamers 4 n 2 a 1 kamer 1 ii 5 kamers 1 gemeube- leerd huis (4 kamers en keuken) 2 kamers 1 kamer van 9 Juli tot half Juli id. in Aug. tot 27 Juli dorpstr. n markt wijn- wevery- straat weststr. heeren straat schult- vlotstr. achter de kerk B. Vreke. M. J. Scheijbeler. Wed. Sanderse. F. Janse. J.Minderhoud Hz. Jac. Minderhoud J. de Jonge. C. Schout, vrouw de Jager. te bevragen bij den heer J. J.I. Sprenger. G. PassenierHz. G. Geldof. Middelen van vervoer. Dagelijks uitgezonderd des Zondags, een dienst van Domburg (Schuttershof) naar Middelburg des voorm. 8 ure., en terug van Middelburg (Groote Markt, wed. Geoene- wegen) des nam. 3 '/2 uren. Prijs 1. enkele reis en heen en terug. Dagelijks van Middelburg, Groote Markt, wed. Gboenewegen, des nam. 1 uur naar Domburg en terug van Domburg, Roode Leeuw, wed. Baabd, nam. 8 uren. Prijs 1.enkele reis en heen en terug, op denzelfden dag. tot 30 Juni. In het dorp: Mej A. M.E. van Adriehem Mej. de wed. Besemer en familie Mevr. de wed. Boogaert-Vis en familie Mevr. de wed. Boom-van Adriehem Mevr. Boudewijnse en fam. Mevr. de wed. Creyghton dhr. Creyghton dhr. C. Érbschloe Mevr. de wed. Elout-Brest van Kempen en familie dhr. M. Elout Mej. C. Elout dhr. mr. B. F. W. von Bracken Fock dhr. en Mevr. von Bracken Fock-Pompe van M eer- dervoort en familie dhr. en Mevr. Gelinck-Bij- leveld en familie Mej. Hagen dhr. en Mevr. Heijdanus en familie Mej. Hubregtsen Mej. J. M. J. Jonker Dames Luteijn en familie dhr. Is. Luteijn dhr. en Mevr. de Kanter dhr. en Mevr. Kmijff-Jo- rissen dhr. du Cellié Muller Mej. Ockenburg I Zierikzee. Leiden. Middelburg. Zierikzee. Middelburg. Nijmegen, id. j Brussel. I Pau Velp. id. Middelburg. id. Bergen op Zoom. Middelburg. Bussum. Middelburg. Middelburg. id. 's Hage. Rotterdam. -3 Hage. Tholen.

Domburgsch Badnieuws | 1887 | | pagina 1