DOMBÜRGSCH BADNIEDWS Vierde jaargang TVo. 6. Zaterdag, 7 Augustus 1886. EN Het Bad is geopend Gebruikte Baden. Hoogwater te Domburg. Aangekomen vreemdelingen. Gevondeu voorwerpen. Voor ket badseizoen zijn nog kamers te buur: Openbare Godsdienstoefening. Middelen van vervoer. Het Domburgseh Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.voor het Buitenland ƒ1.25; afzonderlijke Hommers ƒ0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo, te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. De omstreken van Domburg zijn zeer beziensivaardig en vooral de langs de duinen kronkelende wandelingde manteling Middelburg en omstreken, door F. Nagtglas. 28 Juni tot 30 September dagelijks van des morgens tot des namiddags 5 uren. Prijs van een Zeebad 35 cents, met inbegrip van een badkostuum (voor dames) of één zwembroek en één handdoek. Meerdere handdoeken per stuk 5 cents. Bij abonnement 30 kaartjes. 10. 100 30.— Bad- en handdoekenkaartjes zijn te ver krijgen bij den Heer H. M. Kesteloo en in het paviljoen. Die voor abonnement uitsluitend bij den Heer Kesteloo. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. Voor binnenbaden is in het Bad-Hotel gelegenheid. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 30 Juli 26 7 33 Zaterdag 31 13 7 20 Zondag 1 Aug. 21 7 28 Maandag 2 ft 14 11 25 Dinsdag 3 ft 18 7 25 Woensdag 4 tt 20 18 38 Donderdag 5 ft 15 21 36 127 78 205 Zaterdag 7 Aug. vrm. 6.35 Zondag 8 Maandag 9 Dinsdag 10 Woensdag 11 Donderdag 12 Vrijdag 13 Zaterdag 14 7.56 9.7 10.4 10.50 11.30 nam. 12.6 12.31 V. M. tot 5 Aug. In het dorp: dlir. en Mevr. Boogaert- Boddaert en familie Mej. Goeman dhr. en Mevr. Goetzee- Lambrechtsen Jongejnffr. de Jonge v. Ellemeet Jongeh. de Jonge v, Elle meet Mevr. de Baronesse v. Heerdt-Boddaert en fam. Mej. Ter Kuile dhr. P. N. Kruijswijk Mej. Lambreehtsen Mej. Maas dhr. en Mevr. de Vulder van Noorden-Wagtho en familie Mejvan der Os dhr. en Mevr. W. J. Spren- ger-de Bruijn en fam. dhr. Thomkins en familie dhr. en Mevr Veerman Mej. P. Veth dhr. Voorhoeve Aantal personen In het Schuttershof: dhr. J. H. van Beusekom en familie Dames Delhez dhr. Dr. F. J. J. Gori en familie dhr. H. Minoprio en fam. Fraulein Rudolf dhr. G. Savy In het Bad-Hötel: dhr. Jules Boulvin dhr. Roch Boulvin Dames Moolenburgh dhr. en Mevr. J. de Clercq van Weel- van der Lek de Clercq en familie 1 kamer 1 zuidstr. Middelburg, id. 1 n 2 kamers en keuken na 21 Aug. n weststr. 1 kamer weverij - id. straat 1 gemeube- Schoonhoven. leerd huis na 26 Aug weststr. id. Villa Anna na 1 Sept. markt Utrecht. Enschedé. Amsterdam. Middelburg. Koudekerke. Middelburg. Vlissingen. Middelburg. Arnhem. Utrecht. Amsterdam. Rotterdam. Breda. Dordrecht. Breda. Frankfurt a/M. id. Antwerpen. Antwerpen. Brussel. Zierikzee. Haarlem. Een paar zijden dames-handschoenen. In het Pension Duinoord tot 25 Aug. In het dorp: J. Sinke Az. L. van Rooijen. J. Tibout. G. Geldof te bevragen Schuttershof, te bevragen J. Minderhoud Hz. Zondag 8 Aug. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. Kruijff. Nam. geen dienst. Christelijk Gereformeerde Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hoorn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hoorn. Dagelijks uitgezonderd des Zondags, een dienst van Domburg (Schuttershof) naar Middelburg des voorm. 8 uren, en terug van Middelburg (Groote Markt wed. Groene- wegen) des nam. 3 '/2 uren. Prijs 1. enkele reis en heen en terug. De eigenaar der steenfabriek de Susanna Johanna te Middelburg, heeft reeds meer malen getoond, dat hij op het veld der nijverheid naar vooruitgang streeft, doch thans ook bewezen, dat hij op het daaraan grenzende gebied van de kunst iets goeds weet voort te brengen. Dezer dagen bracht hij in den handel, een welgelijkende en in haut-relief net uitgevoerde afbeelding, in zoogenoemde terre quite, van het bad paviljoen te Domburg, een werk, dat als eerste proef lofwaardig mag heeten. Naar wij vernamen zullen deze voorwerpen ook te Domburg verkrijgbaar worden gesteld, en menigeen zal zeker zulk een onkostbare gedachtenis aan onze badplaats medenemen. U. N.

Domburgsch Badnieuws | 1886 | | pagina 1