DOMBURGSGH BADNIEDWS Vierde jaargang IVo. 5. Zaterdag, 31 Juli 1886. Het Bad is geopend Aangekomen vreemdelingen. ZAAL VAN HET BADPAVILJOEN. Zaterdag 31 Juli 1886, Gelegenheid tot Dansen EN ff Het DoiuJ)urgscli Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.voor het Buitenland 1.25; afzonderlijke Hommers ƒ0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG-, bij den Heer H. M. Kesteloo. te MIDDELBURG-, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat E 33. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 23 Juli 7 2 9 Zaterdag 24 15 8 23 Zondag 25 9 5 14 Maandag 26 13 12 25 Dinsdag 27 13 13 Woensdag 28 16 10 26 Donderdag 29 20 4 24 93 41 134 Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Hoogwater te Domburg. Juli Aug. vrm. 12.46 N. M. 1.50 Springtij. 2.38 3.18 4.2 4.50 5.48 E. K. 6.35 de rencontrer V ombre et la verdure jusquau bord même de l'Estran, e'est a dire de la plage de sable sur laquelle s'étalent les maréesLa société que Von y ren contre est des plus aimablesLa vie a, Dombourg est facile et abondante La Zélande. Dombourg dans „Le Publi- cateur du canton de IZavre, 27 Aoiit 1876. 28 Juni tot 30 September dagelijks van des morgens 8 tot des namiddags 5 uren. Prijs van een Zeebad 35 cents, met inbegrip van een badkostuum (voor dames) of één zwembroek en één handdoek. Meerdere handdoeken per stuk 5 cents. Bij abonnement 30 kaartjes. 10. 100 80.— Bad- en handdoekenkaartjes zijn te ver krijgen bij den Heer H. M. Kesteloo en in het paviljoen. Die voor abonnement uitsluitend bij den Heer Kesteloo. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. Voor binnenbaden is in het Bad-Hötel gelegenheid. Middelen van vervoer. Dagelijks uitgezonderd des Zondags, een dienst van Domburg (Schuttershof) naar Middelburg des voorm. 8 uren, en terug van Middelburg (Groote Markt wed. Geoene- weoen) des nam. 3 /2 uren. Prijs 1. enkele reis en heen en terug. tot 29 Juli. In het dorp: dhr. Baak Mej. J. Borger dhr. Bouwens en fam. Dames Blijdensteijn dhr. en Mevr. Dane-Kruijff en familie dhr. Labruijère en familie dhr. Labruijère Mevr. de wed. Lantsheer- v. Lijnden Mevr. S. Tielenins Kruijt- lioff-Boogaert en fam. dhr. C. J. Tielenius Kruijt- hoff Mej. A. H. Noordzij Mej. Pelle Mej. de Regt Mej. A. Tak Mej. Thomkins en familie dhr. H. Vaillant Mej. Weegman In het Bad-Hötel: dhr. Hanns Burgers en fam. dhr. en Mevr. Baron van Nagell van Arapsen dhr. Dr. J. G. Mezger en familie In het Schuttershof: dhr. John van der Crab dhr. F. L. Lambrechtsen dhr. en Mevr. Granpré Molière-Schuurbeque Boeije en familie dhr Jacob P. M. Reijers dhr. J. Elink Schuurman en familie dhr. L. Baron Snouckaert van Schauburg dhr. en Mevr. van Weel- Overman Middelburg. Meppel. Yerseke. Hilversum. Rotterdam. Zaandam. Nijmegen. 's Hage. Beusichem. Middelburg. Kampen. Middelburg, id. id. Arnhem. Rotterdam. Middelburg. Keulen. Lochem. Amsterdam. 's Hage. Middelburg. Oudenbosch. Middelburg. Utrecht. 's Hage. Wolfertsdijk. des avonds 6'/2 uren, (voor kinderen tot 9 uur.) Voor ket badseizoen zijn nog kamers te kuur: In het Pension Duinoord. 1 kamer 1 17 1 a 2 kamers 2 kamers en keuken 1 kamer 1 gemeube- leerd huis Villa Anna In het dorp: I zuidstr. na 21 Aug. na 26 Aug. na 1 Sept. markt weststr. wijn- weverij- straat weststr. markt J. Sinke Az, B. Vreke Wed. de Troije J. Tibout. Jac. Minderhoud G. Geldof te bevragen Schuttershof, te bevragen J. Minderhoud Hz. Gevonden voorwerpen. Op den weg tussclien Domburg en Oost- kapelle, twee sleuteltjes aan een touwtje, waarschijnlijk van een koffer. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 1 Aug. Ned. Herv. G-emeente. Voorm. 9 uur Ds. Ketjijff. Nam. 2 uur Ds. Kruijff. Christelijk Gereformeerde Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hoorn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen. Aanbevelenswaardige "Wandelingen. 1. Dooi' de manteling en door het over- bosch van de buitenplaats Duinvliet terug uur). 2. Door de manteling over het landgoed Westhove en door het overbosch van Duinvliet terug. uur). 3. De straatweg tot aan Schoon-Oord, vervolgens links af, en door de bosschen

Domburgsch Badnieuws | 1886 | | pagina 1