DOMBURGSCH BADNIEUWS Vierde jaargang IVo. X. '^f rm.|t||, Zaterdag, 3 Juli 1886. F M VBEBMDELINGEITLIJST. Het Bad is geopend fK %~i ijtai EN Het I)onil»urgsel 1 Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.voor het Buitenland 1.25; afzonderlijke Hommers ƒ0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBUBG-, bij den Heer H. M. Kesteloo, te MIDDELBUBG, ter drukkerij van C. H. J. van Benihem Jutting St. Pieterstraat P 33. Lief Domburg, mij zoo dierbaar, niet ten minste eerbied vragen voor heilige schoonheid, ook aan wie u liefhebben, omdat zij u niet hebben M. van Walcheren, in Domb. Badnieuws 1885, no. 9. De Commissie tot bevordering der belan gen van Domburg als badplaats bestaat uit de heeren J. C. Lantsheek, Voorzitter, H. M. KeS' teloo, W. A. Graaf van Lynden, Dr. J. C de Man, F. Nagtglas, F. D. Speengeb J. J. I. Speengeb, C. J. J. A. van Teijlin gen, H. J. Boogaebt, Secretari Het Bestuur der Zeebad-inrichting be staat uit de heeren: H. J. Boogaebt, Voorzitter, J. C. Lants heee, H. M. Kesteloo, Secretaris-, Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. van 1428 Juni Maandag 28 Juni Dinsdag 29 Woensdag 30 Donderdag 1 Juli 35 9 6 1 5 35 9 7 1 10 56 62 Hoogwater te Domburg. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 8 Vrijdag 9 Zaterdag 10 3 Juli nam. 2.11 Springtij. 2.54 3.37 4.23 5.15 6.19 E. K. 7.13 8.31 De Baddokter «X. >1. Janssen in het dorp (Weststraat) is dagelijks te con sulteeren in het Badpaviljoen des voormid dags tussclien 11 en 12 uren. 28 Juni tot 30 September dagelijks van des morgens S tot des namiddags 5 uren. Prijs van een Zeebad 35 cents, met inbegrip van een badkostuum (voor dames) of één zwembroek en één handdoek. Meerdere handdoeken per stuk 5 cents. Bij abonnement 30 kaartjes. 10. 100 80. Bad- en handdoekenkaartjes zijn te ver krijgen bij den Heer H. M. Kesteloo en in het paviljoen. Die voor abonnement uitsluitend bij den Heer Kesteloo. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. Voor binnenbaden is in het Bad-Hötel gelegenheid. Middelen van vervoer. Dagelijks uitgezonderd des Zondags, een dienst van Domburg (Schuttershof) naar Middelburg des voorm. 8 uren, en terug van Middelburg (Groote Markt wed. Gboene- wegen) des nam. 3'/2 uren. Prijs 1. enkele reis en heen en terug. Voor bet badseizoen zijn nog kamers te buur: In het Badhotel tot 15 Juli. In het Schuttershof. In het Pension Duinoord. In het dorp: 1 kamer zuidatr. J. Sinke Az. 1 II L. Louwerse Pz. 1 11 B. Vreke 2 kamers II M. J. Scheijbeler 1 a 2 kamers markt Wed. de Troije 4 kamers van 15 Juli a J. Minderhoud 1 kamer dorpstr. J. de Jonge 2 kamers en keuken weststr. J. Tibout 1 kamer in Aug. ii C. Schout 1 V wijn- gaardstr. Jac. Minderhoud 1 weverij - straat G. Geldof 2 kamers tot Aug. noordstr v. d. Woestijne 2 schuit- vlotstr. G. Passenier Hz. 1 gemeube- leerd huis na 26 Aug. weststr. te bevragen Schuttershof. Villa Anna na 1 Sept. markt te bevragen J. Minderhoud Hz. Hulpkantoor der posterijen te Domburg. Geopend: op werkdagen van 93 en 67 uren. Op Zondagen van 912 en 67 uren. Vertrek van Middelburg vrm. 6.30 nam. 1. Domburg 4.45 1.30 Aankomst te Domburg 8.45 4.15 Middelburg 8.4.45 NB. Zondags vertrekt van Middelburg, zoowel als van Domb., alleen de eerste post. Telefoonkantoor te Domburg. Geopend op werkdagen van 92 en 67 u. Zondagen 912 67 Badgasten en logées hebben vrijen toe gang tot het Bad-paviljoen, de Leeskamer en verdere inrichtingen. Ter lezing liggen TIJDSCHRIFTEN. Illustrated London News. Hum. Album. The Graphic. Punch. Bow Bells. Argosy. L'Illustration. Eigen Haard. De Portefeuille. De Huisvriend. Gouverneur's oude Huis vriend. Ueber Land und Meer. De Huisvrouw. De Globe. Aarde en haar Volken. De Natuur. De Navorscher. Vragen van den Dag. Die Gartenlaube. Schorer's Familienblatt Pliegende Blatter. Holl. Illustratie. Nederl. Spectator. Uilenspiegel. COURANTEN. Nieuws van den Dag. Middelburgsche Courant. Amsterdammer. Indépendanee. Vaderland. Kölnische Zeitung. Utrechtsche Courant. Courier de Schéveningue. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 4 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. Keui.tff, voorbereiding tot het H. Avondmaal. Nam. geen dienst. Christelijk Gereformeerde Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen.

Domburgsch Badnieuws | 1886 | | pagina 1