DOMBURGSGH BADNIEUWS iM Zaterdag, 26 September 1885. ■VKEE^IIDEXjXISra-E^TLIvJST. Sluiting der zeebaden Woensdag 30 September. Derde jaargang No. 13. EN Bij liet einde van den derden jaar gang van liet DOMBÜÏtSCH BAMIEÜWS is het de redactie eene behoefte, een woord van dank uit te brengen, aan inteekenaren voor hunne belangstel ling, en aan medewerkers en vooral medewerksters voor hunne en hare belanglooze bereidwilligheid. Wagendienst. Gebruikte Baden. Hoogwater te Domburg, Hulpkantoor der postergen te Domburg. Telefoonkantoor te Domburg. Openbare Godsdienstoefening. Aangekomen vreemdelingen DE ZOMER VAN 1885 EEN BLIK IN DE TOEKOMST. Het Domburgseh Badnieuws verschijnt iedereti Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.voor het Buitenland ƒ1.25; afzonderlijke Nommers ƒ0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0.60 voor het geheele seizoen. Bureaus: te DOMBUZG, bij den Heer H. IW. Kesieloo, te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. Myn name Duijn-burgwas my eggen, om dees reden, Dat ik den toevloed had, ver boven Walchers steden, Duijn-burg, dat 's soo veel, een Duijn stond voor rnyn Burgt Ben Duijn was ja myn wal, die mijnen Burgt versurgt. k, 1711. De Commissie tot bevordering der belan gen van Domburg als badplaats bestaat uit de heeren: H. J. Boogaebt, Voorz., J. C. Lantsheeb, Viee-Voorz., F. Nagtglas, Dr. J. C. de Man, H. M. Zesteloo, W. A. Graaf van Ltnden, J. J. I. Sprengeb, W. J. Spben- geb, F. D. Sprengeb, C. J. J. A. van Teijlingen. Het Bestuur der Zeebad-inrichting be staat uit de heeren H. J. Boogaebt, Voorz., J. C. Lantsheeb, W. J. Sprengeb, H. M. Zesteloo, Secre taris-Penningmeester. Maandag, Woensdag en Zaterdag 8 uur van Domb. (Schuttershof). 3 '/2 uur van Midd. (Groote Markt Wed. Gboenewegen). Vracht 1 enkele reis en heen en terugreis. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 18 Sept. 1 6 7 Zaterdag 19 1 6 7 Zondag 20 2 5 7 Maandag 21 3 6 9 Dinsdag 22 4 9 13 VV oensdag 23 2 9 11 Donderdag 24 2 6 8 15 47 62 Zaterdag 26 Sept. nam. 1.48 Zondag 27 2.25 Maandag 28 ff 3.6 Dinsdag 29 it 3.51 W oensdag 30 ft 4.41 Donderdag 1 Oct. ff 5.45 L. Z. Vrijdag 2 vrm. 6.42 Zaterdag 3 ft 8.10 Geopend: op werkdagen van 93 en 67 uren. Op Zon- en Feestdagen van 912 uren. Vertrek van Domburg voorm. 4.45 nam. 1.30 Aankomst te Domburg voorm. 9.45 nam. 4.15 na 30 September, nam. 1,45. NB. Zondags vertrekt alleen de eerste post. Dagelijks geopend van 92 en 67 uren. Zondag 27 Sept. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9% uur Ds. G. P. Zbuijff. Nam. 2 uur geen dienst. Christelijk Gereformeerde Gemeente. Voorm. 9 uur Lezing. Nam. 2 uur Lezing. Badgasten en logees hebben vrijen toe gang tot het Bad-paviljoen, de Leeskamer en verdere inrichtingen. Ter lezing liggen TIJDSCHRIFTEN. Illustrated London News, Graphic L'Illustration. Journal Amusant. Punch. Bow Bells. Ueber Land und Meer, Gartenlanbe. Familienblatt. Fliegende Blatter. Portefeuille. Spectator. Argosy. Navorscher. Los en Vast. De Natuur. Holl. Illustratie. Nederl. Spectator. Uilenspiegel. Hum. Album. Eigen Haard. De Huisvriend. De Huisvrouw. De Globe. Aarde eu haar Volken. De Oude Huisvriend van Gouverneur. Nederland. COURANTEN. Nieuws van den Dag Middelburgsche Courant. Amsterdammer. Indépendance. Vaderland. Kölnisebe Zeitung. Utrecbtscbe Courant. Courier de la Haye. tot 25 September. In hei Schuttershof: Aantal dhr. H. Dane en familie dhr. H. van Gorsel J.Jz. dhr. C. A. Knook dhr. Kruijff Jr. dhr. Raijmond Serrure personen 2 Rotterdam. Rilland-Bath Willemstad. Ridderkerk. Parijs. EN 't Is nu eenmaal zoo gesprekken vangen meestal aan met eene opmerking over het weêr, ik wil daarom niet van dien regel afwijken en begin dus met het weêr. Wij kunnen helaasniet als het vorige jaar zeggen: „Wat hebben wij een prachtigen zomer gehad!" Pessimisten

Domburgsch Badnieuws | 1885 | | pagina 1