Een dagje te gast in zwemparadijs De Roompot ïöt badkrant KORTINGSBON ROOMPOT ZWEMPARADIJS Speciaal voor de lezers van: badkrant Voordeel voor Badkrant-lezers Advertentie Bezoekadres: Sofiaweg 1, Kamperland Telefoon 01107-4200 Kleintjes Hele jaar zomer Drankjes Turks Stoombad Kinderen amuseren zichopperbest in De Roompot. I Deze bon is uitsluitend geldig in de periode van 26 augustus tot 12 oktober 1994 Met deze bon kunt u toegang verkrijgen tot het Roompot Zwemparadijs voor een sterk gereduceerde prijs. Het zwemparadijs is dagelijks geopend (let op de aangepaste openingstijden). Kortingstarieven uitsluitend met deze bon Kinderen tot 4 jaar GRATIS 5,00 kinderen vanaf 4 jaar (normaal 9,00) 9,00 volwassenen vanaf 15 jaar (normaal 18,50) 27,00 gezin ((2 volw. - 2 kind.) (normaal 47,00) Zondagen aangepast kortingstarief Kinderen tot 4 jaar GRATIS 6,00 kinderen vanaf 4 jaar 12,00 volwassenen vanaf 15 jaar 32,00 gezin Verder is er de sauna, het solarium en niet te vergeten het Thermae Roma Natuurlijk is er aan de kleintjes ge dacht. Ér is een kleuterbadje waar de kleintjes onder het toeziend oog van vader of moeder toch kunnen zwem men. Wie zichzelf wil verwennen heeft dus in De Roompot allerlei mogelijkhe den. Het Thermae Roma Porta bevindt zich in het achterste gedeelte van het golfslag badWie de trap er naar toe af daalt snuift al snel de geur van eucalyp tus en kamille op. In het Thermae Porta Roma treft de bezoeker drie ligbaden aan waarvan het water continu ver verst wordt. Bij de kassa is een kuipje kruidenolie verkrijgbaar. De inhoud van dat kuipje gaat inn het ligbad en daarna is het ont spannen achterover leunen geblazen. Na een kwartiertje stapt men loom maar voldaan uit het bad en voor wie de voeten ook de nodige aandacht wil geven is er de Aquatredeen bassin ge vuld met keien. Na het Romeinse avon tuur kan de bezoeker nog een bezoek brengen aan het naastgelegen Turks Stoombad. Porta. In het laatstgenoemde waant de bezoeker zich in de mysterieuze we reld van de oude Romeinen waar de baden gevuld waren met warm water en heilzame kruiden. ZWEMPARADIJS Allereerst is daar het grote golfslag- bad, maar daarnaast is er het Turks Stoombad, zijn er knuffelmuren en is er een 38 meter lange glijbaan. Voor de zonaanbidders zijn er de zonnebanken en voor wie toch een beetje buiten wil [zijn is er het verwarmde buitenbad. KAMPERLAND - Gezien het enorme succes van vorig jaar biedt ook dit jaar de Badkrant in samenwerking met Roompot Recreatie BV korting op een dagje verblijf in subtropisch zwemparadijs De Roompot in Kamperland. Tropische sferen in De Roompot. Bedrijfsleider P. A. Hamelink van Roompot Recreatie BV legt uit wat er nu zo uniek is aan ‘zijn’ vakantiepark: „Eigenlijk zijn de mogelijkheden hier onbegrensd. We beschikken over een accommodatie waar we het hele jaar door zomer hebben. Zo is het geen probleem om in hartje winter gehuld in badkleding achteroverte leunen in een riante stoel, terwijl de kinderen lekker badderen en spelen inn warm water”. IWant dat het zwemparadijs vooral voor Kinderen hel aantrekkelijk is staat voor iHamelink als een paal boven water. „We hebben een keur van objecten en we organiseren ook van allerlei evene menten”, legt Hamelink uit. „Roompot (Recreatie is altijd in vooreen feestje”. Het hoogtepunt voor jong en oud is, zo iszijn ervaring, het Subtropisch Zwem paradijs. Dat zwemparadijs heeft dan ook het nodige te bieden. Speciaal voor de mensen die de vorige aanbieding gemist hebben nog even in een notedop wat de mogelijkheden van het subtropisch zwemparadijszijn. Een dagje Roompot komt overeen met een dagje aan het strand van Zuid-Eu- ropa of Noord-Afrika. Alleen het strand ontbreekt, maar verder waant de be zoekers zich in subtropische sferen. Na alle subtropische en Romeinse avonturen kan men voor een drankje terecht bij Resto Tropic naast het zwembad waar men buiten drankjes ook maaltijden kan gebruiken. Vorig jaar had Roompot Recreatie BV een soortgelijke actie gevoerd. Dat was een groot succes. Veel mensen kwa men met hun kortingsbonnen naar het subtropisch zwemparadijs om alles zelf te ontdekken. Openingstijden: 26 augustus tot en met 3 september 1994 dagelijks van 10.00 tot 22.00 uur 4 september tot en met 12 oktober 1994 zondag en maandag 10.00 tot 20.00 uur dinsdag t/m donderdag 11.00 tot 20.00 uur vrijdag en zaterdag 10.00 tot 22.00 uur 3 3 3 St n s i, S

Schouwen's Badcourant | 1994 | | pagina 7