jaarlijkse Bettine Vriesekoop eregast op inUd^r^Sht^d recreatie tafeltennisevenement AM* tti tit gidcnt j ui* Bruinisse krijgt bezoek van zeilende reünie van traditionele schepen m Nu ook tennistoernooi voor toeristen in Renesse WV Goeree organiseert surfwedstrijd voor funboards /IE i Schouwen-Duiveland Goeree-Overflakkee Zomerdrives I ZIERIKZEE - De Zierikzeese tafeltennisvere niging Scaldina organiseert op woensdag 30 juli voor de vijfde keer haar recreatie tafeltenniseve- nement voor toeristen in Brouwershaven. Ter ge legenheid van dit lustrum meende het bestuur van TTV Scaldina dat dit niet onopgemerkt mocht passeren. In de voorbije maanden was het bestuur bezig de financiële middelen bij elkaar te krijgen om voor een aardige stunt te zorgen. Nu een en ander is gelukt prijst het bestuur zich gelukkig de Nederlandse sportvrouw van het jaar en Europees topspeelster Bettine Vriese- koop op het evenement te kunnen begroeten. Zij verzorgt gedurende de pauze van het wedstrijd- gedeelte een demonstratiewedstrijd. Damesklasse tede 549. •i ken: >e telijk kan ook bij het secretari-| dags wordt het Veerse Meer over- Het sluitstuk uiterst laag -gehouden rken verse vend „Wanneer dit lustrumj aar een geschenk zou den toewensen, dan is dat snel gezegd: een volle bak en dus 480 ZIERIKZEE - In de maanden ju ni, juli en augustus bestaat de BMW - Autobedrijf A. J. van Rumpt, Stad a/h Haringvliet, tel. 01871-1553. Daihatsu, Polonez, Skoda Zuidgeest B.V., Bruinisse, telef. (01113) 1759. Lada Garage Gebr. Bal, Brui nisse, telef. (01113) 1456. Mazda, Alfa Romeo - Fa. Lege- maate, Zierikzee, telef. (OHIO) 2686. Volvo - Fa. Noordhoek, Burgh, telef. (01115) 1458. B.M.W. - Fa. Remeeus, Ouwer- kerk, telef. (01114) 1473. V.W., Audi - Slager B.V., Brou wershaven, telef. (01119) 1344. Saab/Mitsubishi - Autobedrijf A.L.G., Calandweg, Zierikzee, telef. (01110) 4457. Citroën - Garage Wandel en Zn., Nieuwerkerk, telef. (01114) 1487 Citroën Garage Louis Goed- bloed, Zierikzee, telef. (01110) 4951. Ford Witvliet, Middelharnis, tel. 01870-2644. V.A.G. - J. van Geest, Stellen dam, tel. 01879-1593. Opel Knöps bv, Middelharnis, tel. 01870-2222. Fiat, Honda - Van der Meer bv, Middelharnis, tel. 01870-2555. Mercedes, Toyota - Garage v. d. Velde, Sommelsdijk, tel. 01870- 4466. se Meer is er tussen twee en vier uur een zeilbehendigheidswed- strijd voor de Kampveerse To ren. Deze manoeuvreer-manifes- tatie is vanaf de wal goed te zien. Er wordt in twee categorieën ge vist, te weten van drie tot en met acht jaar en van negen tot en met twaalf jaar. Om deel te kunnen nemen aan de wedstrijd is een jeugdvergunning van twee gul den per jaar vereist. Deze ver gunning is te verkrijgen bij Wil brink in de Korte St Janstraat en bij P. van der Werf in de Brauwstraat. Het is niet toegestaan om voor of tijdens de wedstrijd te voeren. Het verzamelpunt is bij het plantsoen aan de Wandeling in Zierikzee. wachten in de vorm van een vol- (01115) 1446 en 1533. Polonez, RENESSE - In navolging van het campingvoetbaltoernooi, dat jaarlijks in Renesse wordt afgewerkt, organiseert tennis vereniging Scelveringhe uit Re nesse in samenwerking met de plaatselijke VVV een mixed- tennistoernooi voor toeristen op haar park aan de Mauritsweg in Renesse. Het ligt in de bedoeling een aan tal tènnisteams van vakantie gangers te formeren, die een on derlinge competitie spelen. Een team bestaat uit minimaal twee dames en twee heren en maxi maal uit acht spelers en speel sters. De minimum leeftijd is vijftien jaar. Deelname staat open voor iedereen, die in Renes se of omgeving op vakantie is. Voor het winnende team is een wisselbeker beschikbaar. Er wordt geen individueel klasse ment opgemaakt. Er wordt ge speeld van maandag 21 tot en met vrijdag 25 juli van vier uur ’s middags tot donker. Opgave kan geschieden bij de meeste va kantieverblijven in Renesse en omgeving en bij de VVV. Daar is ook een wedstrijdreglement ver krijgbaar. Het inschrijfgeld be draagt 25.- per team en 10.- per persoon. 5V- Peugeot, Talbot J A. Visser organiseerd voor de vakantie- Middelharnis, tel. 01870-3094. Volvo Karels Autoservice Nieuwe Tonge, tel. 01875-2222. Hesselink, "Dirksland Opel, Isuzu, Bedford, Akker- daas B.V., Noordgouwe, telef. (01112) 1347. Renault - Fa. Braai, Zierikzee, telef. (01110) 2529. Peugeot, Talbot - Garage „De Nobelpoort”, Zierikzee, telef. (01110) 4453. Mercedes, pers, wagens en lichte bedrijfswagens, Honda, Daf Autobedrijf Gilijamse B.V., Re nesse, telef. (01116) 1370. Ford - Garage Glerum B.V., Zie rikzee, telef. (01110) 2281. Rover, Austin, M.G., Land/Ro- ver, Range Rover, Subaru - Fa. Ista, Oosterland, telef. (01114) 1495. OUDDORP - Watersportvereni ging Goeree uit Ouddorp organi seert op zaterdag 5 juli een grote plankzeilwedstrijd voor fun- boards. De start van de wed strijd is om twaalf uur aan de zeezijde van de Brouwersdam bij het nieuwe strandpaviljoen De Kous. De skippersmeeting begint om half twaalf. deelnemers constateert Jan Vermeule, de geestelijke-vader van het grootse gebeuren. „We zullen niets ongebruikt laten om Nissan - Fa. M. van Dijke, Nieu werkerk, telef. (01114) 1364. Fiat, Lancia - Fa. J. van der Wekken, Zierikzee, telef. (OHIO) i 2212 in Schuddebeurs treedt als gastheer op. Voor de Toyota - Garage Dijkman, Zuid- jongste groep ligt een prijs te straat 10, Haamstede, telefoon ledige sport-uitrusting ter waar de van 250.-. Beide prijzen wor den getrokken in een gratis loterij. Speciaal voor dit eerste lustrum wordt een programma boekje vervaardigd, dat gratis zal worden verstrekt aan deelne mers en bezoekers. Naast foto’s van Bettine Vriesekoop, haar er elijst, het dagprogramma, de na men van de sponsors is het ook de bedoeling daarin namen op te nemen van de deelnemende cam pings en parken. „Dit waren voorlopig de eerste plannen”, zegt Vermeule. „Als het met dit programma niet lukt om het toernooi ook inderdaad vol te krijgen met 480 deelnemers, dan lukt het waarschijnlijk nooit meer”. Iets nieuws in onze organisatie is de invoering van aparte klas sen voor meisjes en dames. „Meerdere malen hebben wij I van de zijde van de deelneem sters hierover vragen gehad”, on derkent Vermeule. „dat bete kent, d'at in ieder geval ook zij in de prijzen zullen vallen en waar om ook niet. Voorwaarde is wel, dat er voldoende meisjes en da mes zullen inschrijven om die klassen te kunnen formeren”. Het grootse evenement heeft nog een nieuwigheidje. Alle fi nalewedstrijden worden niet meer als voorheen op tijd ge speeld, maar volgens de echte regels, dus om twee gewonnen games: ’best of three’. Ook voor de deelnemers is er een extra- tje, hetgeen mogelijk stimule rend kan werken. Alle deelne mers worden in twee leeftijds groepen verdeeld met voor elke groep een geweldige prijs. Voor de oudste groep ligt een prijs te wachten in de vorm van een vol ledig verzorgd gastronomisch weekeinde voor twee personen. De winnaars zullen te gast zijn op één van de mooiste plekjes van het eiland. De vermaarde Hostellerie in Schuddebeurs Mitsubishi Automobielbedrijf Gebr. v. Splunter, Middelhar nis, tel. 01870-2537. Suzuki, Alfa Romeo Nijsse bv, Oude Tonge, tel. 01874-1235. Ford, Toyota - Fa. W. A. Pesch Ouddorp, tel. 01878-1295. Subaru Visbeen bv, Achthui zen, tel. 01873-1491. die magische grens ook daad werkelijk te bereiken”. Om een en ander te stimuleren zijn er dit keer drie tafeltennistafels te winnen door de deelnemende teams. Twee van de drie tafels worden verloot onder alle cam pings en parken, die met een team van minimaal tien spelers en speelsters deelnemen. De trekking zal geschieden door Bettine Vriesekoop. Mazda, Saab Automobielbe drijf Jac. de Gast, Dirksland, tel. 01877-1122. ZIERIKZEE - De Zierikzeese voor toeristen van Scaldina hengelsportvereniging Ooster- schelde organiseert op zaterdag 5 juli weer de jaarlijkse jeugd wedstrijd in de gracht van Zie rikzee. De wedstrijd wordt ge houden van twee tot vier uur. Mazda Garagebedrijf J. J. Blaak bv, Den Bommel, tel. 01871-1245. ZIERIKZEE - De landelijke vereniging tot behoud van het Zeilend Bedrijfsvaartuig houdt van 24 tot en met 27 juli haar jaarlijkse reünie. Dit wordt een unieke gebeurtenis, want het wordt een zei lende reünie, die ook door toeschouwers vanaf de waterkant ge- Selegenheid voor de bridge-lief- volgd kan worden. De schepen verzamelen op woensdag 23 juli in Ooltgensplaat. De volgende dag wordt ’s morgens om negen uur af-l seerTiedere maandagavond gevaren richting Bruinisse. Hier meren de schepen in de loop van af half acht de middag af in de vluchthaven. Op vrijdag 25 juli vertrekken de schepen in konvooi naar Middel burg. Weer en wind dienende vertrekken de schepen zeilend naar Kats. Daar wordt tussen De wedstrijd is de tweede in een reeks van vier voor de Ouddorp Funboard Cup. De volgende wedstrijd is op 6 september en de laatste op 4 oktober. De beste drie wedstrijden tellen mee voor de cup. Inschrijving staat voor iedereen open en kan tot een half uur voor de start in strandpavil joen De Kous geschieden. Schrif- i een en twee uur geschut, ’s Mid- zaterdag 26 juli zijn er rondom de schepen allerlei activiteiten, zoals een ’oude’ zeilersmarkt en roei- en wrikwedstrijden. Ook is er een bijzonder steekspel en een wedstrijd gieklopen. van de reünie aat van WV Goeree, Visserstraat1 gestoken. In Middelburg zoekeni vormt op zondag 27 juli een zeil-| tezljnertijd via de sportpagina’s! 3 in Ouddorp. De inschrijving is de schepen een ligplaats aan de manifestatie op het Veerse Meer, van de Zierikzeesche Niouwshn. I kade tegenover het station. Opl Na geschut te-zijifnafff^fët Veer- de "kenbaar gemaakt 1 tel 01877-1357 2 hebbers om te blijven bridgen. Bridgeclub Schouwen organi- --- - lvan. een zomerdrive, waaraan iedereen die dat wil kan deelnemen. De Zierikzeese Bridge Club speelt in de maand juni nog op de vaste dinsdagavond. Daar naast worden er zomerdrives ge- gangers. De data daarvan zijn| nog onbekend, maar die worden 3 in Ouddorp. De inschrijving is de schepen een ligplaats aan de manifestatie op het Veerse Meer, van de Zierikzeesche Nieuwsbc-i Citroen HlfoPQf tl O Ct Onl-I Al 1 4 A/V aIa I KT r* --•eUft'*.X',1’”1 1 x ‘t -

Schouwen's Badcourant | 1986 | | pagina 25