vitamin belladonna H E-crème olie laat zwangerschapsstrepen snel verdwijnen Na succes in Amerika nu ook in Nederland verkrijgbaar Gladde bruine huid met Vitamine - E ba; natuurlijk iwwvt IM ffiSM Pr in Di G( VI Hf Reeds honderdduizenden vrouwen zweren bij vitamine E. Het maakt jonger en mooier. Niet alleen inwendig. Ook uitwendig. Natuurprodukt Badpak ■/VWWWWWASVWWWWWWWWW* WVt^WWWWWX^WWWWWWWWWWW De Zoom 8 (vlak bij het VVV-kantoor) 4325 BG Renesse - Tel. 01116-1513 t 49,75 f 39,75 t 49,75 f 39,75 t 49,75 f 29,75 f 2,75 f 5,25 f 10,00 t 19,00 f 27,50 OUDDC markt), tp' RENES de poffi vwwwwwwwwwwwwwvwwt RING 1‘ voor Nederland heeft. Het programma omvat ver der nog dag- en nachtcrème, masker tonic en milk plus vitamine E capsules onndn huïctvQr- ca 8 a 9 weken Dus voor nog geen gulden per dag heeft u de huid het beste wat er te koop is! Wonderen moet men echter ook van de wondervi- tamine - (zo wordt vit. E ook genoemd) niet ver wachten Wanneer rimpels reeds diep en lang aan wezig zijn, gaan ze ook met vitamine E olie niet weg De E-crème of olie is enkel en alleen samengesteld uit natuurlijke ingrediënten, waaronder vitamine E. Omdat het hier om een natuurprodukt gaat, zal het in de toekomst slechts beperkt in ons land verkrijg baar zijn. De crème of olie moet alleen 's morgens en 's avonds op de plaatsen waar het littekenweefsel zich bevindt, worden aangebracht. De E-crème of olie zorgt ervoor dat de bloedtoe- Tijdelijk bij aankoop van een Milly Little vita mine E verzorgingsprodukt of 12 strips vita mine E capsules, een boek over vitamine E GRATIS Zwangerschapsstrepenzwangerschapsstriemen en zwangerschapslittekens worden ze in de volks mond genoemd Die witte littekens die na een be valling of een vermageringskuur in de huid ont staan en voor altijd zichtbaar blijven. Naar schatting ontsieren deze lelijke littekens de buik en de bovenbenen van 90% van de vrouwen. Tot voor kort was hiet niets tegen te doen. Maar na succes in Amerika is nu ook hier de won- dercrème en olie die zwangerschapsstrepen in kor te tijd grotendeels of zelfs helemaal doet verdwij nen, verkrijgbaar. Wat zijn zwangerschapsstrepen nu eigenlijk pre cies? Bij vrouwen die zwanger zijn of aankomen zwelt de buik op. Hierdoor komt de huid onder spanning te staan. De grote druk die hierdoor op de huid ontstaat, veroorzaakt scheuringen in de on derhuid. Na de bevalling of na een afslankkuur veert de huid weer op zijn plaats terug en worden deze scheurtjes zichtbaar. Op plaatsen waar de on derhuid, is gescheurd, wordt de opperhuid van el kaar getrokken. Hierdoor ontstaan blauwrode groe ven in de huid, die na een paar maanden verkleuren tot witte littekens. Striae is een volstrekt onschuldige huidaandoe ning Maar voor de meeste vrouwen vormen deze littekens een levensgroot probleem. Op alle moge lijke manieren doen ze hun best, om die lelijke litte kens maar voor de buitenwereld verborgen te hou den. Uit schaamte trekt men op het strand liever een badpak aan dan een bikini. Onder vrouwen zijn zwangerschapsstrepen dan ook een groot taboe fB^Me^onlangs een antwoord op deze lastige huidaandoening. Men heeft daar een nieuw soort crème of olie ont wikkeld, waarmee goede resultaten zijn bereikt. In bijna alle gevallen verdwenen deze littekens na een korte behandelingsperiode met deze wondercrème of olie grotendeels of zelfs volledig. De naam van dit produkt is natuurlijk vitamine E crème of olie van Milly Little. Deze olie of crème is nu ook in Nederland verkrijg baar, omdat de fa Milly Little cosmetics op de Mee- ten 33-35 te Roosendaal het alleenverkooprecht 2o ziet de nieuwe vitamine E olie eruit: Kleur: licht glanzend geelachtig Reuk: heerlijk bloemig Wat zit erin? Een zeer hoge dosis natuurlijke vitamine E (11.000 I E. per 200 ml.) Tevens zijn extra waarde volle huidverzorgende stoffen toegevoegd, als avocado-olie, joboba-olie en goudsbloemolie Als u erin wilt baden zijn een paar druppels in het bad reeds voldoende De poreuze huid ademt, neemt vitamine E op. De huidcellen herleven Veel van de gecompliceerde cel-handelingen worden geactiveerd, gasuitwisseling verloopt beter, dat wil zeggen, de cellen krijgen meer zuurstof Dat bevor dert de doorstroming van het bloed, de huid kan meer vochtigheid opslaan, de huid wordt soepeler en gladder. De werking is nog sterker wanneer U de olie direct op de huid aanbrengt Bijvoorbeeld tijdens het zon nebaden De speciale samenstelling maakt zelfs dat de probleemhuid soepel en glad wordt. Een beschermingsfactor - die de schadelijk UV- stralen van de zon slechts gedoseerd doorlaat - wordt naar eigen wens toegevoegd Geadviseerd wordt een beschermingsfactor van 4 5 maar wil men sterker bijvoorbeeld 10 of 20 kan dat ook De vitamine E olie is uitgetest ook op de overgevoelige huid en huidtypes waarbij vaak blaasjesvorming door de zon ontstond Het resultaat was zo verbluf fend dat, ondanks de prijs besloten is het in grotere hoeveelheden te produceren Een fles Milly Little vitamine E olie kost f 49,75 en geeft een inhoud van 200 cc en is voldoende voor Naast de vitamine E olie zijn ook andere verzor- gingsprodukten verkrijgbaar Voor uitwendige ver zorging is er een dag- en een nachtcrème, een masker, huidmilk en huidtonic. Voor inwendig ge bruik zijn capsules verkrijgbaar in handige door- drukstrips 20 stuks. 50 I.E. (Internationale eenhe den) per capsule! De prijzen: Vitamine-E huidolie Vitamine-E dagcrème Vitamine-E nachtcrème Vitamine-E masker Vitamine-E milk Vitamine-E tonic 1 strip 20 capsules 2 strips 40 capsules 4 strips 80 capsules 8 strips 160 capsules 12 strips 240 capsules Waarschuwing: Alleen capsules met de aanduiding d-alpha- tocopherol geven u garantie niet met synthetische vitamine E te doen te hebben voer naar het beschadigde deel van de huid wordt verhoogd. Hierdoor wordt de aanmaak van nieuw huidwoofcei gestimuleerd Het oftvolo is dat de scheurtjes in de onderhuid weer dichtgroeien en de opperhuid wordt samengetrokken Binnen een paar dagen is het resultaat al duidelijk zichtbaar. De witte groeven in de huid worden minder diep en nemen de normale huidkleur aan Binnen een paar weken zijn de zwangerschapsstrepen praktisch he lemaal verdwenen Prettige bijkomstigheid is, dat de E-crème of olie snel in de huid trekt. Dat bete kent dat de crème of olie geen vieze vlekken in de kleren achterlaat. Verkoopadressen kunt U opvragen bij Milly Little cosmetics te Roosendaal, tel. 01650-37549 informatie en verkoop voor Schouwen-Duiveland en Goeree-Overflakkee, uitsluitend bij: drogisterij parfumerie

Schouwen's Badcourant | 1985 | | pagina 24