TRAMSTATION P. GEDURENDE DE WINKELWEEK 6—15 AUGUSTUS J. L. v. d. HOEK Hotel Ringelberg Café - Restaurant W. Noordhoek, Autotransport, Burghsluis, Tel. 58 L. de Ruiter, Laan B 34, Renesse Bode van der Wende Voor Pleziertochtjes naar alle plaatsen beschikbaar Motorschip ..Tijdstroom" Gunstige condities voor clubs of vereenigingen J. VERTON Zn. A. Groenleer, Ook van SPORT Brood-, Beschuit- en Kleingo edbakkerij Q Brouwershaven Telefoon 5 Modern ingericht Stroomend water. Billijk tarief Brood, Beschuit, diverse Koekjes, Bonbons, Chocolade, Chocoladereepen enz. Dagelijks aan huis bezorgd Fa. L. Platteschorre Nieuwstr. E 104 Brouwershaven Petroleum, Carbolineum, Teerproducten, Grind in alle maten, is HAAMSTEDE Bezoekt bij uw uitstapjes naar Haamstede het RENESSE Geregelde vrachtdienst en naar Zierikzee Eb- en Vloedtafel De 3e Nederlandsche Scheldevlucht HAAMSTEDE KORFBAL Renesse Winkelweek VOETBAL Het ENCOBÉ. Hoogwater Laagwater r maar voor Renesse 8 s ra 1 2 3 4 5 6 7 Naast het Stadhuis v.m. 1.15 2.- 2.40 3.25 4.05 4.45 5.30 n.m. 13.39 14.24 15.04 15.49 16.29 17.09 17.54 v.m. 7.18 8.03 8.43 9.28 10.08 10.48 11.53 n.m. 19.42 20.27 21.07 21.51 22.33 23.12 23.57 adres voor Fabrieks- Karnemelk, T. B.C.- vrije Melk, Boter en Eieren. Beleefd aanbevelend. Voordeelige koffietafels voor gezelschappen. Gekoelde dranken Beleefd aanbevelend, M. THIJSSE Koopt Uw Limonades bij C. G. DE OUDE, Sint Domusstr. J.A.B. Limonade, alle smaken, 55 ct. per flesch. Gebr.s Boer Limonade alle smaken, 65 ct., speciaal f 1,— per flesch. Toba en Grape Fruit, R.H.W., 95 ets. per flesch, Gazeuse R.H.W., le soort 20 ct., 2e soort 18 ct. Toba en Grape Fruit, uit zui vere vruchten en mineraalwater bereid 20 ct., Mineraalwater 18 ct., Victoria water 28 ct., per krat 25 ct. Boodschappen voor Haamstede en Burgh worden zonder prijsver- hooging doorgezonden Aanbevelend. W. v. Beveren Telefoon 8 - Brouwershaven NB. Voor 9 Augustus besproken reis naar Ouddorp voor het strand van Schouwen. Over de maand Augustus, (wettelijke tijd) Het Programma voor Zaterdag 1 Augustus ter gelegenheid van de derde Nederlandsche Schelde vlucht is als volgt: 12.30— 13.30 Aankomst van de deelnemende vliegtuigen der deel nemers en hunne medepassagiers. 13.30— 14.30 Bestudeering der geheime navigatie, opdracht door de deelnemers. 14.30 Start der deelnemende vliegtuigen voor de derde Neder landsche Scheldevlucht. 15 0015.45 Behendigheidswed- strijden met motorrijwielen door leden van de motorclub Sparta”. 15 4516 30 Kunstvluchten, uit te voeren door een instructeur der N.L.S Parachute-springen. 16 30 Aankomst terugkeerende deelnemers aan de derde Neder landsche Scheldevlucht. Een Thee- Complet zal aan de deelnemers worden aangeboden door de af- deeling Schouwen en Duiveland der Z.L.V. Een goed orkest zal het muzikale gedeelte verzorgen. 17.30 Uitreiking der prijzen aan de winnaren van „Zilveren Schelde Meeuw” en „Zilveren Schelde- beker”, door de Heeren C. A. v. Woelderen en J. Cock. 18.00 Sluiting van het officieele gedeelte. ELKERZEE: Zwaluwen I— D.S.S. I 6-2. Zwaluwen kampioen. Eindelijk, na jarenlange strijd, is het de roodwitten gelukt de kampioenstitel te behalen in de derde klasse, hetgeen een mooie prestatie is voor de club van Van Bloois. Nu we het spel van Zwaluwen al menige keer gezien hebben, gelooven we, dat ze, na een groote veldmeerderheid, waar door de wedstrijd een eentonig karakter krijgt, vele goede kansen worden echter gemist, en met een blunder der keeper verhoogt Zierikzee haar voorsprong 4—1. Onmiddellijk na de aftrap scoren de gasten een 2e doelpunt, doch dan is het met hen gedaan en Nolet en Krijger brengen de eind stand op 62. Bij Zierikzee waren Rossen, van Bergen en Kouwenberg de besten, met Verschuur is ook het keepers- vraagstuk opgelost en alleen hun linksback is nog niet van 3e klasse kwaliteit. Bij de gasten muntten rechtsback, spil en linksbuiten uit. BURGH. Naar wij van bevoegde zijde vernamen, komt Burgh I a.s. seizoen uit in de 3e klasse K.N V.B. Zondag j.l. won deze club wederom in een uitwedstrijd tegen Dirks- land I met 42. RENESSE. Zondag 2 Aug. a.s. speelt Renesse I een thuiswedstrijd tegen Eendracht I uit Tholen. Aanvang 2,30 uur (o.t.) De opbrengst hiervan is bestemd voor een liefdadig doel. RENESSE. Zondag 9 Augustus organiseert de V.V. Renesse, in samenwerking met Dreischor, een boottocht naar Ouddorp per motorschip „DeTijdstroom”. Voor particulieren bedraagt de prijs slechts f 0.50 per persoon retour (fiets inbegrepen). Deze dag is voor hen een uitstekende en goed- koope gelegenheid om Goeree te bezoeken. Vertrek van Brouwers haven 8 uur (w.t Naar wij vernemen zal te Re nesse een winkelweek worden gehouden van 6 tot 15 Augustus. Behalve de gebruikelijke attrac ties zullen er nog verschillende bijzonderheden aan verbonden zijn, waarover de volgende week uitvoeriger zal worden bericht. Aan de versiering van het dorp wordt speciale aandacht gewijd en alle inwoners worden opge wekt bij de opening en de ver dere dagen de vlaggen uit te steken. Voor Druiven, Pruimen, Kersen, Appelen, Perziken, Bananen, Sinaasappelen en andere soorten Fruit naar onze winkel in de Laan te Renesse Aanbevelend, veel, maar het moet geen „zo maar voor de voet weg alles uitsteken wat men maar vindt” worden. Neem een flora teeken- boek en potlood en ga er daarmee gewapend op uit. Ga dan eens rustig bij de gevonden bloem zitten, bekijk haar eens goed en teken haar uit, probeer ook eens iets omtrent de bestuiving te weten te komen en gij zult veel meer aan uw vondst hebben dan degeen, die alles uitsteekt en thuis tussen wat vellen papier dooddrukt. We sten schouwen is je adres voor Sponsen, Dweilen, Borstels, Kwasten. Garen en Band. Knoopen. v. Nelle's Koffie en Thee en D E. Alle soorten Pudding het spelen van de promotie-wed- strijden, wel naar de tweede klasse zullen verhuizen. We wenschen ze dan ook van harte succes. Het begon al heel goed voor de Zwaluwen, want de bal was nog maar net aan het rollen of mej. Verwest scoort voor de rood witten 1—0. De D.S.S. aanval krijgt weinig te doen en het schieten is slecht. Het Zwaluwen middenvak is steeds paraat om den bal terug te werken en het spel is dan nog maar 15 min. oud als Van Bloois inschiet 20. Na het wisselen zijn de ploegen goed tegen elkaar opgewassen, maar de Zwaluwen aanval schiet beter. Het is dan na 30 min. dat Verwest de voorsprong vergroot 3—0. Met deze stand breekt de rust aan. Na de rust is D.S.S. eenigen tijd in de meerderheid en als er dan 8 min. gespeeld is verkleinen ze hun achterstand 3—1. Na dit doelpunt wordt de strijd levendiger en reeds 1 ’/2 min. later scoort mej. Boot Zwaluw’s vierde doelpunt 41. Nu hebben de Zwaluwen de smaak te pak ken, want voor dat iemand weet wat er gebeurd is het al 5—1 door Boot. Nu is het met de spanning gedaan. Het verdere gedeelte van de wedstrijd wordt maar een beetje heen en weer gegooid. Aan beide zijden wordt zeer kalm gespeeld. Zoo nu en dan zien we nog een enkele op leving. Bij een van deze komt de bal bij Van Bloois, die er met een kalm schot 61 van maakt. Nog enkele minuten resten ons van het einde als de Zwa luwenverdediging strafworp ver oorzaakt, welke in een doelpunt wordt omgezet 62. Met deze stand komt het einde. Beide twaalf tallen hadden 1 invaller. D.S.S. speelde een aardige partij maar het ontbreekt haar aan schutters. 26 Juli. Zierikzee I—Blauw Wit I (Antwerpen) 62. Voor de rust lieten beide ploegen goed spel zien. Bij Zierikzee wer den, in tegenstelling met de gasten, de vleugelspelers veel meer in het spel betrokken, hetgeen zeer juist gezien was. De Antwerpenaren hielden hun spel te kort en voer den dit bovendien nog veel te ver door, hun schieten leek nergens op. Direct na het spelen krijgt Zierik zee goede kansen. Bij één daarvan wordt de doelman der gasten zoodanig geblesseerd, dat hij ver vangen moest worden. Door beter ploegverband zijn de gasten meer in den aanval, doch is het juist een goede belooning voor het mooie open spel van Zierikzee, als Krijger een voorzet van Kouwen berg keurig inkopt, 10. Kort daarop lost de Blauw Witte linksbuiten uit een soloren een geweldig schot, dat doel treft en de stand is gelijk, 1 1 Nog voor de rust doelpunt Volkeri 2 maal voor Zierikzee, zoodat de rust met 3 1 aanbreekt, daar Nolet een strafschop niet wenschte te benutten. Na de thee zijn de gasten meerendeels uitgespeeld, tenge volge daarvan krijgt Zierikzee KOOPT TE RENESSE

Schouwen's Badcourant | 1936 | | pagina 2