P. C. VERTON Sigaren en Sigaretten bij W. VAN DER MAAS, JACOB CATS J. L. v. d. HOEK Hotel Ringelberg Café - Restaurant P. J. v. d. Hoek Bode van der Wende THEETUIN SPORT Aanbevelend de eene No. 18, Renesse BURGH, Behanger 14- van Zwa- Voor de Kermis koopl U toch ook Uw Brood-, Beschuit- en Kleingo edbakkerij Renesse Je adres degelijk SCHILDERWERK Brood, Beschuit, diverse Koekjes, Bonbons, Chocolade, Chocoladereepen enz. Dagelijks aan huis bezorgd Fa. L. Platteschorre Nieuwstr. E 104 Brouwershaven Naast het Stadhuis Brouwershaven Telefoon 5 Modern ingericht Stroomend water. Billijk tarief Zierikzee Hij is hierin ruim gesorteerd, bij voorbeeld: Botycos3—6—8 en 10 ct. Hendrik Hudson 4—68 en 10 ct. Karel I4—5—6—8 ct. Regal, Uiltjes, K.L.M., Graafjes, Velasques, enz. 40 verschillende Horlogemaker - Goud- en Zilversmid Groote sorteering Horloges, Klokken, Pendules, Wekkers, Barometers, Thermometers, enz. Verlovings-, Zegel- en Fantasieringen Poststraat C 106 Huisschilder en RENESSE Kent U reeds onze heerlijke Brouwershavensche Stokbeschuit Onze specialiteit. Verzending door 't heele land - Los en verpakt B AN K ETB AKKERSIJS in verschillende smaken, ook per Liter verkrijgbaar. Aan huis te bezorgen. I. A. C. BERREVOETS Brood- en Banketbakkerij, Zzijde Haven, Brouwershaven. RENESSE Geregelde vrachtdienst en naar Zierikzee Boodschappen voor Haamstede en Burgh worden zonder prijsver- hooging doorgezonden HOTEL-RESTAURANT Bondshotel A. N. W. B. Brouwershaven - Tel. 1 Prima keuken. Goede be diening. Billijke prijzen. Voor grootere gezelschap pen speciale condities zijn en de besturen van onze V.V.V.’s zullen stellig niets on gedaan laten om te trachten het daarheen te leiden, dat wij niet gesteund worden op de maatstaf van onze inkomsten, maar op die van onze belangrijkheid als schakel in het keten van succes volle vacantieoorden, waarin wij een allereerste plaats bekomen, te verkrijgen uit hoofde van onze natuurlijke ligging en andere bijzondere omstandigheden. Wij staan er nog niet zoo slecht voor. Er moet alleen nog veel méér gedaan worden en wie er aan werken dienen beter gesteund. B. BEZOEKT de bekende te RENESSE aan Zee Prachtige lommerrijke omgeving VANILLE IJS Prima consumptie. Billijke prijzen Grootere gezelschappen speciale condities. Beleefd aanbevelend, THEETUIN G. P. BEIJE Renesse aan Zee Telef. 10 Hulppostkantoor Renesse Voor aangeslotenen aan het tele foonnet te Renesse is 1 Juli de verlengde diensttijd begonnen tijdens het badseizoen. De uren zijn van 8 uur tot 16.30 en van 18 uur tot 19.30. Voor het publiek is het kantoor voor alle diensten open van 8.3011van 1415.30 en van 18—19 uur. Bij W. Gilijamse, abonné 8, is tijdens de sluitingsuren van het hulpkantoor dag en nacht ge legenheid tot telefoneeren. Aan het hulpkantoor kan dit alleen tegen extra vergoeding van 10 cent per dag, 20 cent des nachts per gesprek. voor goed. KORFBAL HAAMSTEDE, 11 Juli. S.S S. I- H.D.S. I 4-1 Als scheidsrechter Bravenboer laat beginnen, blijkt, dat allebei de 12-tallen een invaller hebben en dat S.S.S. een gewijzigde op stelling heeft. S.S S. begint direct al goed. Wanneer er een halve minuut gespeeld is, neemt ze door mej. v. Almkerk de leiding 1—0. Hierna valt H.D.S. hardnekkig aan, maar de S.S.S.-verdediging houdt stand. Na ongeveer 13 minuten gespeeld te hebben, ver grootte S.S.S.haar voorsprong door Moeliker, die van de lijn een schitterend schot inzond 2-0. Daar na moet even voor de regen ge staakt worden. Na de hervatting zet H.D.S. alles op alles en men kan dan ook een paar schitterende schoten noteeren, die echter geen doeltreffen. Dan weer een onver wachte S.S.S.-uitval. De bal be landt bij de vrijstaande v. Sluijs, die kalm inschiet 30. Met deze stand breekt de rust aan. Na de rust is S.S.S. eenigen tijd in de meerderheid. En dan is het mej. Bom die S.S.S.’ voorsprong ver groot 40. Na dit doelpunt komt er weer nieuw leven in H.D.S. en moet de S.S.S.-verdediging alle zeilen bijzetten om doelpunten te voorkomen. Het is dan ook geen wonder als ongeveer 25 min. na de rust Hage de achterstand verkleind 41. De S.S.S.-aanval zet alles op alles om nog een goal er bij te krijgen, maar ze hebben hun kruit verschoten. Als er dan nog 8 min. te spelen zijn valt v. Sluijs uit met een ver stuikte voet en wordt vervangen door Gilijamse, die in deze paar minuten laat zien dat S.S.S. nog goede heeren-reserves heeft. Met H.D.S. in den aanval breekt het einde aan en heeft S.S.S. ver dient gewonnen. Er werd aan beide zijden goed gespeeld. Jammer dat het terrein na de regen zoo glad was. De scheidsrechter heeft een goede wedstrijd geblazen. Hij had het niet moeilijk want er werd kalm gespeeld. ELKERZEE, 11 Juli, luwen IH.D.S. II 72, Ook dezen avond behield het 3 reserves tellende team der dijk bewoners hun schitterende kans op het kampioenschap. Doch laten ze niet te vroeg juichen, want reeds vele clubs zijn in het gezicht der haven gestrand. Spoedig na het begin bezorgen v. Blooijs en mej. Louwerse de thuisclub een 2—0 voorsprong H.D.S. maakt echter even vlug gelijk 2—2. Daarna gaat het spel eenigen tijd op en neer, in welke periode Boot scoort 3—2. Hierna trad de regen eenige tijd als spel breker op. Na de hervatting zijn de bezoekers veel in den aanval, doch weten dit niet uit te buiten. En bij een der uitvallen van Zwaluwen doelpunt Boot met een schitterend schot 42, met welke stand de rust komt. Na de rust is het spel eenige tijd minder levendig. Aan beide zijden laat men goede kansen onbenut en eerst na een half uur scoort Tini Verwest een vijfde doelpunt voor de Zwaluwen. Spoedig daar op is het 6—2 en 3 min. voor het einde brengt van Dongen de eindstand op 72. Boot stak ditmaal met hoofd en schouders boven de anderen uit. Ook mej. Flohil en v. Blooijs aan en Hage en Swenne aan de andere zijde, lieten meermalen uitstekend spel zien. VOETBAL 12 Juli. Burgh I Zeeuwsche Boys I 5.3. Burgh heeft getoond de 3e klas K.N.V.B. waardig te zijn. Alleen in het half uur, toen de gasten een beter technisch geheel vormden bleken ze nog niet geheel aange past te zijn aan het 3e klasse spel, een gevolg van te weinig zware wedstrijden op dit eiland. Na de rust hebben de groenhemden een 12 achterstand in een 53 voorsprong omgezet, hetgeen hun capaciteiten reeds voldoende weer geeft. Het spel had veel van den wind te lijden. Na de aftrap ontplooien de gasten een goed aanvalsspel en reeds spoedig schiet hun rechtsbinnen van dichtbij in de handen van doelman Steijnde bal springt weg en uit de hieruit ontstane scrimmage scoort de midvoor 01. Burgh moet het van uitvallen hebben en na eenig over en naast schieten maakt N. Steur gelijk 1 1. Daarna gaat het spel gelijk op, doch de aan vallen der gasten zijn gevaarlijker en na 35 min. scoort de rechts binnen onhoudbaar 12, met welke stand de rust komt. Na de thee krijgt Burgh lang zamerhand een groote veldmeer- derheid. Hun keeper behoeft slechts sporadisch in te grijpen. Als na 14 min. de rechtsback der gasten in eigen doel schiet is de stand gelijk 22, doch het goede spel der Burgh voorhoede krijgt door doelpunten van N. Steur, v. d. Weele en Bakker een betere belooning en daar de gasten slechts eenmaal door hun linksbuiten wisten te scoren werd de eindstand 53. Bij Burgh waren Prince, v. d. Weele en N. Steur de beste spelers. Van Zuijen is de meester in het scheppen van kansen voor zijn medespelers. Spil Kloet en links half Steur bleven bij aanvallen hunner voorhoede soms te ver achter, waardoor in het midden veld hiaten ontstonden. Hun voor hoede, waarin Bakker veel vooruit is gegaan, trad, in tegenstelling met vroeger, als één geheel op. Zwakke plaatsen waren niet te bekennen, zoodat Burgh met ver trouwen de toekomst tegemoet kan gaan. Post - Telegraafdienst HaamstedeBurgh Geopend van 8.3011, 15.30 en van 1819 uur. Telefoondienst 817, 1820 uur, van 16 Juli31 Aug. van 821 uur. Bij C. Dijkman, abonné 25, is tijdens de sluitingsuren van het Post- en Telegraafkantoor, dag en nacht gelegenheid tot tele foneeren. Ingaande 16 Juli wordt gelegen heid gegeven tot het afhalen van dagbladen van 20,45 tot 21,05 uur. Patriciërs, Lord, enz. soorten sigaretten. P. C. VERTON, Telefoon 16

Schouwen's Badcourant | 1936 | | pagina 2