Maar nu zitten we weer uit te kijken om terug te gaan. Jullie toch zeker ook? Juist las ik, dat in de Rampertsedijk weer gaten geslagen zijn door de storm, 't Is weer raak geweest en ik denk, datje ook veel aan Oosterland gedacht hebt, toen het stormde. Ik hoop dat we weer gauw naar huis mogen. We zullen wel de handen uit de mouwen moeten steken, maar dat geeft niet. Ik merk dat de meeste van jullie weer op school gaan. Dat is maar het beste ook. Ook vroegen ze nogal eens naar het adres van de meester en de juffrouw. Meester Quist woont: Brugstraat 24 Tholen en juffrouw Schot Veersesingel 260 Middelburg. Zoals ik reeds opmerkte, hebben de meesten geschreven. Ik hoorde nog niets terug van: Lien, Corrie, Hannes en Krijn Bolle; Mientje en Corrie de Bruine; Piet Capelle; Nelleke Capelle; Willie Stouten; Leen, Corrie en Kees Verhoek. Schrijven jullie me ook eens gauw?? Van enkelen zoals: de kindren de Jonge, Bram de Bruine, Tonnie Koudijs en Keesje Dooge heb ik nog totaal niets vernomen. Kan nu niemand mij helpen aan hun adres??? Van oud-leerling Rinus Deurloo ontving ik ook een aardige brief. Hij is in een meubelzaak aan het werk. Bedankt hoor Rinus! Ook lieten verschillende ouders van hun medeleven blijken, waarvoor mijn hartelijke dank. In mijn 3e blaadje zal ik D.V. verschillende briefkaarten beantwoorden. Nu moet ik eindigen. Mijn vrouw en ik wensen jullie een prettige Paasvakantie en een gezegend Paasfeest toe. Tot spoedig weerziens zo de Heere wil, MEESTER VAN DIJK Kerkhoflaan 1 ROTTERDAM Met de boot naar Boot en verder met lieslaarzen. 10

Watersnood documentatie 1953 - brochures | 2002 | | pagina 6