,,Nederlandsche Roode Kruis als geschenk van de bevolking van ..Denemarken". „Dank aan het Deense volk voor de gift van een Wilmo kunst- „meststrooier voor de door het water getroffenen. Wij stellen deze „gift op zeer hoge prijs. Het spontane medeleven maakt de voor „ons getroffenen zware tijd wat dragelijker". „Welgemeende dank voor de ons franco gezonden grasmaai- machine". „Vriendelijk dank voor het mooie en grote geschenk van een „korenmaaizelfbinder". „Verzoeke beleefd mede namens mijn collega's onze dank aan „het Zweedse Rode Kruis over te brengen voor de door haar ge schonken tractor. Hiervan zal een dankbaar gebruik gemaakt „worden. Weest overtuigd, dat ook de morele steun door derge- „lijke geschenken van zeer grote waarde is". „Hiermede zeggen wij U zeer hartelijk dank voor dit prachtige „geschenk (Aros combine) met beleefd verzoek onze gevoelens „van oprechte dankbaarheid te willen overbrengen aan de milde „gevers in het buitenland. Deze schitterende machine zal er in hoge „mate toe bijdragen de gevolgen van de watersnood te boven te „komen". „Het heeft me bijzonder getroffen, dat in verband met de inun- „datie van mijn agrarisch bedrijf op 1 Februari 1953 de binnen- en „buitenlandse hulp op zo'n overvloedige wijze is toegestroomd". „Speciaal het geschenk dat ik in combinatie met andere gedu peerden alhier in de vorm van een tuinbouw-motortrekker heb „ontvangen en door het Canadese volk is geschonken, is door mij „zeer op prijs gesteld". 132

Watersnood documentatie 1953 - brochures | 1954 | | pagina 138