7 Hoofd-Ingeland J. Vriesendorp van Renesse nam in uw vergade ring' van 28 September 1953 als zodanig afscheid, wegens vertrek naar elders. Om in de hierdoor ontstane vacature te voorzien werd aan Gedeputeerde Staten uitstel gevraagd en verkregen tot de periodieke verkiezingen in 1954. Van de vergadering van Hoofd-Ingelanden kwam bericht binnen, dat als haar Voorzitter werd benoemd de heer Jhr. A. van Cittcrs te Burgh, die de plaats innam van de heer J. Vriesendorp. Met de heer Vriesendorp verliet Uw vergadering een lid, dat steeds betoonde de belangen van het Waterschap een warm hait toe te dragen en dat steeds op aangename wijze aan de discussies deelnam. Tot vertegenwoordiger in de Dijkraad van de Cal. Polder Burgh en Westland werd in Uw vergadering van 28 September 1953 her benoemd de heer C. M. Moolenburgh, zulks per 1 November 1953. Kiezerslijsten konden in dit jaar niet gemaakt worden, daar door de ramp een te grote achterstand was gekomen in de daar mede samenhangende administratie. Bij besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland van 24 Fe bruari 1953, no. 142, 2e afdeling werd evenwel bepaald, dat ieder, die kiesgerechtigde was geworden, zich onder overlegging der daartoe geëigende stukken tot ons bestuur kon wenden om in voorkomende gevallen tot deelneming aan eventuele verkiezingen toegelaten te worden. Het volgende staatje geeft een overzicht per 31 December 1953 van de zittende leden der Algemene Vergadering, van de ver tegenwoordigers in de Dijkraad van de calamiteuze polder Burgh en Westland en van de samenstelling der Commissie tot nazien der Begroting en Rekening.

Watersnood documentatie 1953 - brochures | 1954 | | pagina 9