46 Verslag van de op Woensdag' 2 December 1953 plaats gehad hebbende uitreiking van een 300- tal plaquettes in verband met het voorlopig herstel van de zeedijken van het eiland Schou- wen-Duiveland. De uitreiking vond plaats namens de Gezamenlijke Polder besturen van Schouwen-Duiveland in de Concertzaal te Zierikzee, des namiddags van 14.00 tot 17.00 uur. Tot het bijwonen van deze uitreiking' waren uitgenodigd de da gelijkse besturen van de Waterschappen de Gemeenten de Kring der Z.L.M. de Gewestelijke afdeling der C.B.T.B. op Schouwen-Duiveland de Voorzitter van de Stichting Nieuw Schouwen-Duiveland te Zierikzee de Directeur van de Centrale Dienst Noord-Zeeland te Zierikzee Ir. Eelkema van de Rijksdienst voor Landbouwherstel te Zie rikzee een tweetal ambtenaren van het Departement van Verkeer en Waterstaat. Op het podium hadden de Leden van de Voorlopige Comissie plaats genomen, t.w. de heren J. Klompe te Burgh, A. M. Geluk te Schuddebeurs, W. van Hoeve te Sirjansland, J. L. Vis te Noord- gouwe, Jac. Goemans te Dreischor, J. J. C. de Vlieger te Zonr.e- maire, M. Blom te Haamstede en de secretaris A. C. Hartog te Zierikzee. De heer Klompe, de Voorzitter van de Voorlopige Commissie uit de samenwerkende Waterschappen en Landbouworganisaties op Schouwen-Duiveland sprak als volgt: Uit naam van de Gezamenlijke Polderbesturen van Schouwen- Duiveland heet ik U van harte welkom, in het bijzonder de Mi nister van Verkeer en Waterstaat. Excellentie, Uw aanwezigheid wordt door ons zeer op prijs gesteld. Ook U, Mijnheer de Commissaris der Koningin, heet ik bijzonder welkom. Autoriteiten op Waterstaatsgebied, dijkherstellers en allen die genodigd zijn, heet ik van harte welkom.

Watersnood documentatie 1953 - brochures | 1954 | | pagina 48