Bijlage V Noodhospitalen van het Nederlandse Rode Kruis tijdens de watersnood 1953 Afd. Schouwen (Westhoek): Afd. Voorne en Putten Afd. Rijswijk Afd. Fijnaart N.Br. Afd. Bergen op Zoom Afd. Apeldoorn Afd. Zeist Afd. Eindhoven Afd. Ridderkerk Afd. Alblasserdam Gemeente Kamerik (bij Woerden) Afd. Zuid-Beveland (West): Afd. Terneuzen Afd. Middelharnis Afd. Vlissingen Afd. Koudekerke Afd. Noord-Beveland Afd. Souburg Afd. Zierikzee Afd. Tholen Afd. Willemstad Afd. Dordrecht Noodhospitaal „De Schouwse Boer" te Haamstede - 15 bedden. Noodhospitaal te Rockanje - 24 bedden en Oostvoorne - 70 bedden. 2 t/m 8 Febr. noodziekenhuis te Brielle - 45 pat. Noodhospitaal „Huize te Werve" - 35 bedden. Noodhospitaal. Noodhospitaal te Halsteren 1 t/m 15 Februari. Noodhospitaal Paleis het Loo voor geëvacueerde ouden van dagen - ca 100 bedden. Noodhospitaal - ca 50 bedden Noodhospitaal te Roosendaal. Noodhospitaal. Noodhospitaal; 2 hulphospitalen: 1 in V.G.L.O. school; 1 kinder ziekenhuis in Wijkgebouw N.H. Kerk; 72 patiënten; 495 verpleegdagen; 3 overleden; 3 overleden idem na ontslag. Heeft een noodhospitaal gehad van 40 bedden, dat echter niet is gebruikt. 3 noodhospitalen te Goes, ieder ca 25 bedden. Noodhospitaal te Sluiskil. Noodhospitaal te Sommelsdijk, 24 Fe bruari opgeheven. Noodhospitaal voor evacué's, 1 t/m 14 Febr., Noodhospitaal voor dijkwerkers, aanvankelijk 30 bedden, thans 16. Noodhospitaal in Tehuis voor Ouden van Dagen. Noodhospitaal Wissekerke, Noodhos pitaal Colijnsplaat. Noodhospitaal. Noodhospitaal 1 Februari, Noodziekenhuis St. Maartensdijk - 10 bedden. Op 2 Februari Noodziekenhuis inge richt door deel van de Colonne R.K.K. Arnhem, 1 Februari 4 noodziekenhuizen, waar van 1 in Dubbeldam. 18

Watersnood documentatie 1953 - brochures | 1953 | | pagina 29