1980 1955 1919 2005 1995 2020 2017 1990 1962 1928 2010 2014 2002 2018 2016 2012 2019 Al 100 JAAR een FAMILIEBEDRIJF HET AVONTUUR VAN Aermei-i Uonnuin WOONBOULEVARD POORTVLIET XXL I a— cB Nieuwe directeur Een nieuwe tijd Het beqm JD interieuradvies Grote verhuizing L Naar Eindhoven Naar Rotterdam /werkenbijwoonboulevardpoortvliet Nieuwe directeur Vernieuwing Logistiek centrum Nieuwe directeur E-commerce Trotse werkgever Nieuw magazijn Het team is flink gegroefd en in 2016 heet Woonboulevard Poortvliet de 200" werknemer welkom Het familiebedrijf begon in 1919 in Poortvliet als Winkel van Sinkei, Als Woonboulevard Poortvliet XXL verhuist het bedrijf naar een nieuwe showroom. Niet om de grootste te worden, maar om alles in huis te hebben voor de klant. In Sint-Maartensdijk wordt een nieuw logistiek centrum gebouwd, zodat de service en planning op maat voor iedere klant kan worden gerealiseerd. •r. ■HF De winkel wordt onder leiding van Dhr PA Potter verbouwd tot pand met etalage - een echte primeur! Hans Bouman opent een nieuwe vestiging in Son onder de naam Bouman Potter Om onze klanten nog beter en sneller te kunnen adviseren, wordt 3D interieuradvies geïntroduceerd Een nieuw 3000 m2 groot magazijn wordt geopend, zodat we nog vaker direct uit voorraad kunnen leveren. In onze winkel vind je de laatste trends en kan je jezelf laten inspireren en adviseren. Tussen door kun je even bijkomen in ons restaurant Spijs onder het genot van een kopje koffie of een lekkere lunch, terwijl de kinderen zich uitleven in de speelhoek. Of je nu op zoek bent naar een nieuwe vloer, eethoek of linnenkast, je vindt hier alles onder één dak. Ideaal, want daardoor heb je maar één aanspreekpunt om je woonkamer, slaapkamer of complete huis in te richten Onze enthousiaste medewerkers adviseren je graag en maken desgewenst een compleet interieurplan, waardoor je van jouw woning echt een plek kunt maken waar je heerlijk kunt ont spannen en waar je kunt laten zien wie jij bent. De website van Woonboulevard Poortvliet gaat online Een grote stap. Sinds maart 2019 hebben wij een nieuwe mijlpaal bereikt: onze klanten beoordelen ons met een 9+, Daar zijn wij trots op! De leiding van de meubelwinkel gaat over in de handen van Heimen Bouman In 1980 wordt de zoon van Heimen, Arie Bouman, directeur. Onafhankelijk onderzoek bevestigt het hoge niveau van dienstverlening met een waardering van 8.2. Al onze medewerkers, van de verkoopme dewerker in de winkel tot de bezorger bij jou thuis, volgen regelmatig opleidingen zodat ze je zo goed mogelijk kunnen helpen. We zijn trots op onze mensen en dat mag best wel eens gezegd worden. En natuurlijk zijn we onze klanten heel dankbaar. Zonder hen hadden we dit jubileum nooit bereikt. Daarom wil ik, namens heel het team, al onze klanten bedanken voor het vertrouwen in de afgelopen honderd jaar. Arie Bouman had ruim 30 jaar de leiding over het bedrijf en nu neemt zijn zoon Hermen Bouman het stokje over. In 2020 wordt in het Alexandrium in Rotterdam een derde filiaal van Bouman Potter geopend. Na cte Tweede Wereldoorlog en de Watersnoodramp ging de verkoop van meubels een hoofdrol spelen bij Bouman Potter Wil ji] ook werken bij WOONBOULEVARD POORTVLIET XXL? Kijk dan op woonboulevard poortvliet.nI/vacatures#werkenbij Eiqen ontwerp Een verjaardag is een moment waarop je terugblikt en vooruitkijkt, maar een honderdjarig jubile um is natuurlijk een mijlpaal. Het is bijzonder dat de winkel van sinkei die in 1919 werd opgericht door onze (over)grootvader Pieter Adriaan Potter, is uitgegroeid tot de huidige woonboulevard met een vloeroppervlakte van maar liefst 50.000 m2. Een serieus oppervlak, want we willen voor ieder interieurvraagstuk een oplossing bieden. Daarnaast vinden wij maatschappelijk verantwoord ondernemen belangrijk! In 2019 hebben we 8200 zonnepanelen geplaatst om de woonboulevard, het magazijn en de kantoren te voorzien van eigen opgewekte 'groene' stroom. Klantenonderzoek J Sinds 1990 ontwikkelt Bouman Potter een eigen collectie In samenwerking met toonaangevende fabrieken en met de beste prijs-kwaliteit verhouding. P Woonboulevard Poortvliet XXL bestaat 100 jaarl

Bevelander | 2019 | | pagina 12