Gezellig samen een feestelijk ontbijtje De Carriere Beurs I I Quatre-Mainsgroep Taxiservice naar super Workshop digitale belastingaangifte Voor jongens en meiden De Bevelander Halve eeuw Goese Polder EP BINGO WIJ WONEN 30 JAAR IN DE GOESE POLDER EN HET BEVALT PRIMA. PRETTIG WONEN ‘f’ WOENSDAG 27 MAART 2019 Wijkbewoners die in 1969 geboren zijn op het feestontbijt in De Spinne, waaronder ook burgemeester Mulder. (FOTO: LEON JANSSENS) Ylona en Jan spelen piano. FOTO: Linda Meester Leon Janssens GOES - Het duurt niet lang meer tot het nieuwe carrière event in Zeeland van start gaat. Op vrijdag 29 en zaterdag 30 maart openen de Zeelandhal- len de deuren voor De Zeeuw se Carrière Beurs. Bezoekers kunnen hier kennismaken met een breed scala aan potentiële werkgevers en zo ontdekken welke loopbaankansen er voor hen in de provincie liggen. Tij dens dit tweedaagse event zijn er deelnemers present vanuit allerlei verschillende branches. Van detailhandel tot zorgpar- tijen en van technische be- De wijk Goese Polder in Goes viert dit jaar haar vijftigjarig bestaan. De Stichting Buurtwerk Goese Polder organiseerde zaterdag een wijkontbijt voor alle bewoners van de wijk die in 1969 geboren zijn. Onder hen ook burgemeester Margo Mulder die in januari 50 jaar werd. Ze waren van harte wel kom om samen met partner in het wijkcentrum De Spinne waar door de beheerders Kees en Monique van Iwaarden een heerlijk ontbijt was klaar gezet. de grootste wijk van Goes. Ge nieten om over de Oude Zee dijk te wandelen. Wij kwamen via Zierikzee uit Rotterdam en hebben het hier prima in deze gezellige wijk. Aanmerkingen? Och, er is in iedere wijk wel een stukje aan te wijzen dat niet klopt." Aan de ontbijttafel zit Edwin Sterken (49) uit de Montgomerystraat. "Ik woon hier sinds 1983 en ik moet zeggen dat met het Master plan Goese Polder de wijk een flink stuk is opgeknapt. Met het weghalen van huizen is er ruimte gecreëerd. Het negatie ve in deze wijk valt best wel mee. Je krijgt zo veel te horen. is een DigiD noodzakelijk. Hoe deze kan worden aan gevraagd, leer je bij de cursus Digisterker, te volgen in één van de vestigingen van de Bibliotheek. Aanmelden via www.bibliotheekoosterschel- de.nl/belasting Het is hier niet erger dan in an dere wijken.” Plekje Celeste van der Geld: "Ik woon hier nog maar kort in een fijn huis op een fijne locatie. Ik voel me thuis en heb geen over last. Je zit zo in het centrum of een naar de Oude Zeedijk, een prachtig wandelgebied." Ook Mieke Meertens heeft het gevonden in de Goese Polder: "Helemaal geweldig, ik ga niet meer weg." Zo vindt iedereen zijn weg en plekje.. Astrid Aben komt uit klein dorp en vindt het makkelijk om hier alles bij de hand te hebben: “Ik woon hier met plezier." HANSWEERT Op dinsdag 2 april om 14.00 uur is er een 50- plus paasbingo met leuke prij zen in Dorpshuis Kaj Munk in Hansweert. Iedereen van vijftig jaar of ouder is welkom. Houd er rekening mee dat het iets langer kan duren in verband met een extra ronde. Meer in formatie via 0113 381657. twee vaste momenten in de ochtend en de middag heen en weer rijden tussen Yerseke en Goes. Winkelmanagers Jos van Moolenbroek van (AH Yerseke) en Folkwin Schouw (AH Goes) zijn blij met het aanbod van Zorggroep Ter Weel. Bewoners van de aanleunwoningen die gebruik willen maken van de service kunnen aanmelden via de counter van het Grand Café in Moerzicht. Geen bewoner? Mail naar terweelactief@ter- weel.nl. ken. Het programma is heel divers. Popmuziek, Easy liste ning en (licht) klassiek. Nieu we leden zijn altijd welkom en kunnen zich melden op sa- men-achter-de-piano.jimdo- site.com of op 30 maart. drijven tot organisaties in het toerisme: zo is er voor ieder wat wils. Er zijn lokale bedrij ven aanwezig, maar ook orga nisaties die landelijke of zelfs wereldwijd opereren. Onder de deelnemers zijn onder andere de volgende bekende namen te rekenen: Jumbo Supermark ten, Roompot Vakanties, TRI Groei in Groen, Kooiman Mari ne Group, CSU Cleaning Servi ces, Politie, Hillebrand en nog veel meer. Op de website vindt u het complete deelnemers veld. Bezoekers kunnen tijdens hun bezoek aan De Zeeuwse De wijk Goese Polder wordt vanaf eind oktober 1969 bewoond en bestaat als woonwijk 50 jaar. Het is het grootste stadsdeel Goes geworden. Omdat er in de jaren zestig en zeventig veel vraag was naar woningen en de verwachte bevolkingsgroei hoog was, ging het gemeentebestuur van Goes voortvarend te werk met het realiseren van bouw plannen. Tegenwoordig huisvest Goese Polder veel verschillende nationaliteiten, de grootste diversiteit binnen Goes. Paasbingo in Kaj Munk we zitten vlak onder de tv-to- ren. Die geeft met zijn feest verlichting zo veel licht dat we er rolluiken voor aan moesten schaffen." Carrière Beurs ook deelnemen aan het randprogramma. Zo verzorgt de oprichter van Vi- deoBanenMarkt bijvoorbeeld diverse interessante seminars over de waarde van video- solliciteren en neemt gedu rende deze dagen ook video's van bezoekers op! Ook kunt u een mini-workshop bijwonen over het ontstaan van (werk) stress en wat u zelf kunt doen om dit te verminderen. U kunt dit event geheel gratis be zoeken! U hoeft zich hiervoor enkel aanmelden via www.de- zeeuwsecarrierebeurs.nl ‘s HEERENHOEK - Op 29 en 30 maart wordt er een kinderkledingbeurs met tweedehands kleding ge houden in de Jeugdhoeve te ‘s-Heerenhoek. De deuren zijn geopend op vrijdag 29 maart van 13.00 tot 20.00 en zaterdag van 9.30 tot 11.30 uur. Op za terdag is Tom-Du aanwe zig met de nieuwe zomer collectie en sale items van het afgelopen seizoen. De entree is gratis. Tijdens de beurs kan er gepind (te gen kleine vergoeding) en contant betaald worden. GOES - Met dit soort activitei ten wil de Stichting Buurtwerk Goese Polder de saamho righeid in de wijk vergroten. Voorzitter Jan Roeland: "Met dit speciaal ontbijt wil de ja rige wijk haar jarige inwoners feliciteren en er met hen sa men een leuke ochtend van maken. De gemeente Goes heet het adressenbestand ver zorgd. In totaal 88 mensen zijn uitgenodigd en ruim een kwart heeft gereageerd. Onze gasten zijn allemaal 50 jaar of worden 50 in de loop van het jaar. Zelf woon ik bijna 30 jaar in de Goese Polder en het be valt prima. Ik heb het voordeel om aan de rand van de wijk te wonen tegen de sportvelden aan. Het is hier gezellig wonen. Wij proberen vanuit de Stich ting multicultureel samen te werken. Dat loopt aardig maar er zijn veel individuele groepe ringen." De aanwezigen laten zich het ontbijt goed smaken. Francien (50) en Leo Polfliet wonen 27 jaar naar hun zin in de Robert Schumanlaan. Fran cien ergert zich de laatste tijd wat aan het verkeer. "Er wordt met auto's over het fietspad en het trottoir gereden en te gen de rijrichting in gefietst. Na de herinrichting is het hier in de straat niet verbeterd. En leiding van een econoom. Tijdens de workshop, waarbij het handig is om een eigen laptop mee te nemen, leer je hoe je belastingaangifte kunt doen. Na de workshop kan thuis de persoonlijke aangif te worden verwerkt. Hiervoor ELLEWOUTSDIJK - Zaterdag 30 maart van 14.00 tot 15.45 uur treden zes leden van de Quatre-Mainsgroep Zeeland op tijdens de open middag in het kerkje van Ellesdiek. Zij spelen vierhandige pianostuk- GOES In de Bibliotheek Goes, Oostwal 34, is op 9 april een gratis workshop in het kader van de belastingdienst. Aan bod komt het digitaal aangifte doen van de inkomstenbelas ting voor 2018. De workshop wordt gegeven onder bege- GOES In verband met ver bouwingswerkzaamheden bij Albert Heijn in Yerseke is de supermarkt binnenkort tijde lijk gesloten. Geen probleem, dan rijd je toch gewoon even naar de Albert Heijn in Goes? Dit is niet voor iedereen even vanzelfsprekend. Daarom biedt Zorggroep Ter Weel een tijdelijke 'taxiservice" aan. De taxiservice zal geduren de de verbouwingsperiode op woensdag 27 maart, vrijdag 29 maart en maandag 1 april, op Masterplan Marian van Heugten, be stuurslid, uit de Trumanlaan woont sinds 1978 naar tevre denheid in de wijk. "Mooi is de diversiteit en het groen in «‘SV a i d

Bevelander | 2019 | | pagina 5