Zondag is het Vriendinnendag in Goes I Lentegevoel I li Natuurlijke oplossing voor plasproblemen bij mannen De Oosterscheldeloop komt eraan Niks geen maart roert zijn staat of straks april doet wat hij wil. De Bevelander Grote Markt als festivalterrein EP 1 CAMELEON VRIENDINNENDAG, MODE, WINKELEN EN LIFESTYLE IN MODESTAD GOES. ‘Slechts 1 kleine capsule per dag’ IBIZA MARKT Natuurlijke oplossing Vaste lage prijs Diverse plasproblemen Persoonlijk advies (IDl _iSTU| f sua EP WOENSDAG 27 MAART 2019 Op de catwalk op de Grote Markt showen de professionele modellen van DC models de nieuwste collecties van de beste Goese modezaken. ADVERTORIAL GEZONDHEID Andersom kan het zo zijn datje zelf een goed idee hebt om ie- Adviesprijs vanaf 16,96 Leon Janssens GOES - In Goes wordt zater dag 6 april de jaarlijkse Oos terscheldeloop gehouden. Dat gebeurt voor de 13e keer. Voor de deelnemers is er keus uit twee afstanden: 5 km en 10 En gelse mijl. De jeugdloop vervalt dit jaar. Start en finish van het evenement zijn bij het Omni- Er friemelt iets in de lucht, vogels tsjil- pen het hoogste lied, narcissen ont luiken, want de lente is begonnen. Vorige week officieel op 21 maart. Voor de zon, recht boven de evenaar, al op 18 maart. Dat was de dag dat de zon om 06.48 uur opkwam met zonson dergang om 18.48 uur. Precies twaalf uur dag en nacht. Voorlopig gaat het er alleen maar om: Schijnt er een lekker lentezonnetje? Want de zon kleurt alles mooi. Gezellig toch? Niks geen maart roert zijn staat of straks april doet wat hij wil. Loopt het tegen eind april, zo rond Koningsdag, dan staan de meeste bomen al weer in blad, het frisse voorjaarsgroen domi neert. Hoedt u maandag op den eersten april voor moppen- en grappenmakers want ze proberen je voor de gek te houden. De Grote Markt wordt zondag omgetoverd tot Festival Ge bied. Met Foodtrucks, een ruime Festival Catwalk, een hippe DJ stage, hippy-beats en tal van leuke activiteiten voor jong en oud want het is Vriendinnendag, speciale koopzondag voor vriendinnen. De jaarlijkse Vriendinnendag in winkel- en modestad Goes pakt dit jaar uit met een hip Ibiza festival op de Grote Markt. um. De lopen gaan van start met een tussenpoos van 5 mi nuten (14.00 uur en 14.05 uur). Het parcours is geheel verhard. De organisatie is in handen van de plaatselijke atletiekvereni ging AV’56. Het parcours van de 10 Engelse mijlen gaat via Goese Meer, Goese Sas, Kat- Fashion impressions Deze middag is niet alleen voor nieuwsgierige bezoekers aan Goes of fashionista, maar ook de lekkerbekken, kids, tieners en muziekliefhebbers zijn wel kom deze middag. Gratis en- na styling de fashion stylisten in de vintage winkel Dzjeenie. tendijke en de Mannee terug naar het Omnium. De lopers op de korte afstand maken een cirkel rond de wijk Mannee en komen door het park van de Hollandsche Hoeve terug. In schrijven voor de Oosterschel deloop kan via www.av56.nl of op de dag zelf in het Omnium. Toonaangevend Vriendinnendag is een copro ductie van ondernemers op initiatief van Stichting Goes Marketing. Het evenement be vestigt het profiel van Goes als toonaangevende modestad. Vaak 's nachts plassen? Nadruppelen? Veel mannen met plasproblemen door een goedaardige prostaatver- groting hebben baat bij een natuurlijke behandeling met extracten van de zaagblad- palmvrucht. In Duitsland en Zwitserland worden deze extracten al veelvuldig toegepast bij plasproblemen als gevolg van goedaardige prostaatvergroting. capsules. Dit is goed voor 3 maanden en kost 0,44 per dag. Dit is een vaste lage prijs. Met een plaatsje op één van de gezellige horeca terrassen op de markt komen de professionele modellen van DC models voorbij met de nieuwste collecties van de beste Goese modezaken. De shows starten om 14.00,15.30 en 16.45 uur. In het Stadhuis op de Grote Markt is er een gezellige ‘Suffe Tutten' middag. Naast een hippe Ibiza markt zijn er ook Zeeuwse workshops. In boekhandel De Koperen Tuin' is het lekker luisteren naar de boeken ‘Bedtijdverhalen voor rebelse meisjes'. Met tussendoor muziek van Tricycle. Bij plasptobleihen als gevolg van pfostaatverqiotmg GOES - Het wordt een boorde vol weekend want de Vrien dinnendag staat volledig in het teken van mode, winkelen en lifestyle. Veel Goese onderne mers doen dit weekend iets extra’s zoals styling- en be- autyadvies, een klein cadeau tje, shows of een bijzondere etalage. In de winkelstraten is er on der meer muziek van Broa- zinha, de Papegaaistraat heeft een leuke etalage actie, op de Kreukelmarkt lopen er promo- girls rond en er is een straat- modeshow voor de deur bij Koters op het Ganzepoortplein met speciale aandacht voor mode voor kinderen. Wie samen op een speciale foto wil heeft geluk vandaag. Door de winkelstraten lopen er Ibiza hunks om mee op te foto te gaan. Bij het WV-kan- toor Singelstraat in de Green room of bij Slot Oostende een professionele foto laten maken A.Vogel ProstaforceMed is een natuurlijke oplossing bij plas problemen als gevolg van pros taatvergroting. Het bevat een hoge dosering van extracten van de zaagbladpalmvrucht. Daarom is slechts 1 capsule per dag voldoende. De capsule is klein en daardoor eenvoudig in te nemen. het plassen, een zwakke urine- straal, de blaas niet goed kun nen legen, binnen twee uur opnieuw moeten plassen en moeilijk kunnen ophouden van de urine. Ook kunnen deze problemen consequenties hebben voor de bedprestaties. Goedaardige prostaatvergroting is een normaal ouderdoms- verschijnsel dat door een arts wordt vastgesteld. Maar liefst 50% van de mannen van 50+ heeft ermee te maken. Hoewel de aandoening meestal goed aardig is, kan prostaatvergroting het dagelijks functioneren wel beïnvloeden. ProstaforceMed is verkrijg baar in een maandverpakking van 30 capsules 0,57 per dag) en een verpakking van 90 mand te grazen te nemen. Allemaal oprispingen van de lente want de natuur, en dus ook de mens, verlangt naar licht, leven en warmte. Tijd om verliefd te worden en de tie nerdochter van vrienden had het zwaar te pakken. Ze joel de de hele dag "I am a woman in love” op de wc, douche en haar kamer en als ze nog maar dacht dat hij kwam stond ze al beneden in de keuken. Anders kwam ze daar niet vaak wegens een hardnekkige aller gie voor afwassen en de vaat- wasmachine (ken je dat?) Maar daar had ze het beste zicht op de straat. Als ze over hem sprak kreeg ze lichtjes in haar ogen, flonkerende sterretjes. En als ze hem dan zag, bam, dan zweefde ze helemaal. Daar krijg je warempel zelf nog een warm lentegevoel van. Typische verschijnselen van prostaatvergroting zijn vaak ’s nachts moeten plassen, het moeilijk op gang komen van Bel de A.Vogel gezond- heidslijn op 0900 - 246 46 46 voor persoonlijk advies over natuurlijke ondersteu ning bij plasproblemen bij mannen en het gebruik van ProstaforceMed. ‘Traditioneel kruidengeneesmid- del o.b.v. Sabal serrulata. De toe passing is uitsluitend gebaseerd op traditioneel gebruik. Lees voor gebruik de bijsluiter. Verkrijgbaar bij de meeste apotheken. tree bij diverse optredens van Zeeland sessie band en tiener- hunk Kaj van der Voort, food trucks, heerlijke chill-hoekjes, de nieuwste modellen Mini van autobedrijf Zwartepoor- te, live DJ en festival -style fashionshows vanuit Amadore Grand Café Jersey. Volledig programma: wvvw. goesisgoes.nl/vriendinnendag

Bevelander | 2019 | | pagina 3