WONEN Woonaccesoires II II Ij ip F' E 1 2019 I 5 woon ft Foto: bron: WIJCK./wijck.com LË1 Kleur is altijd geliefd in het interieur. Neem nou groen. Dat staat voor veiligheid en ontspanning. De collectie groene kussens van Hinck Amsterdam heeft voor elk interieur een passend groen kussen. Kies jij voor pauwgroen, mintgroen, mosgroen of pepergroen? De kussens met de vele groentinten, patronen en materialen laten zich makkelijk met elkaar combineren. Krullende kapstok Deze krullende wandkapstok zónder haken is ontworpen door het jonge Duitse ontwer- persduo KaschKasch. De stalen kapstok uit de nieuwe collectie van Blomus is afgewerkt met poedercoating. Vanwege het gebogen ontwerp zijn er dus geen haken nodig, maar kunnen kleerhangers aan de onderste bochten hangen. Kleinere kledingstukken hang je aan de bovenste krommingen. De ontwerpers Florian Callus en Sebastian Schneider hebben zich bij het ontwerpen van de Curl laten leiden door drie zaken: fascinatie, on derzoek en eenvoud. Ze wonnen er een Iconic Award 2019 mee. Curl is vanaf mei te koop in drie verschillen de maten en drie kleuren, net als de bijpassende spie gel Rim. Dat is een ronde spiegel met gerookt glas en een lijst van gespoten staal in de kleuren nomad, steel grey en ashes of roses. Sterke staaltjes voor in de hal! Maan, sterren en planeten aan de muur De nieuwe Space Collection van WIJCK. bestaat uit prints van de maan, het sterren stelsel en de namen van de planeten. De ontwerpers hebben dezelfde minimalistische benadering toege past als bij de eerste collectie minimalistische lijnte keningen van steden en wijken waar ze in 2016 mee begonnen. "Bij de maan hebben we ervoor gekozen om de zijde te tekenen die we vanaf de aarde kunnen zien, inclusief kraters en vulkanische vlakten", vertelt oprichter Rutger Diemel. "Op de sterrenprint zie je alle sterren, sterrenbeelden en -stelsels die vanaf het noordelijk halfrond waar te nemen zijn.” Verkrijgbaar in zowel zwart als wit en in vier verschillende formaten. Zo kun je ook overdag van de sterrenhemel genieten. Combineren maar De nieuwe interieur- en lifestylecollectie van het Deense Sestrene Grene combineert patronen en kleuren op een ongebruikelijke manier. Deze tafellamp heeft een voetstuk van keramiek die een vrouwelijke lampenkamp van zachte patronen draagt. Verkrijgbaar in drie verschillende kleurcombinaties. Past perfect in het interieur van een gezellig en inspirerend huis. •<s Haal magisch licht in huis De Chrona-lampen van studio Graypants imiteren het fosforescerende gas rond sterren. De dish-lampen van messing of chroom zijn verkrijgbaar in horizontale en verticale versies en verschillende afmetingen. Als je er meerdere bij elkaar hangt, dan haal je daarmee je eigen sterrenbeeld in huis. Of hang één Chrona-lamp boven de tafel om de ruimte er omheen te accentueren. jpV Multifunctionele lamp yj* De innovatieve en draagbare Ani Lamp van Blomus kan zowel binnen als buiten licht in de duisternis scheppen. Je mag zelf kiezen uit drie functies. Heb je behoefte aan een hanglamp aan het plafond, een sfeermaker op tafel of een lamp om bij te werken? Lekker afwis selen kan ook, want Ani Lamp wordt geleverd als doe-het-zelfpakket. Neem hem in het voorjaar mee naar buiten als je in de tuin wilt eten of hang er eentje in de boom om het tuinpad op een zomeravond te verlichten. Dat kan, want er zit een oplaadbare ledlamp in. Opladen doe je met naar de klassieke lantaarnpaal. Verkrijgbaar in de kleuren white, satellite en magnet.

Bevelander | 2019 | | pagina 25