Het tuinseizoen start Feest in Poortvliet Woonboulevard bestaat 100 jaar Lfc VOORAUUW TUINPLANTEN ZEELHHDPLHnT 1? !s A puohiod o Geopend: maandag t/m zaterdag van 9:00 tot 17:00 uur I I www.zeelandplant.nl- Y al ■i oFr 91 De Bevelander WOENSDAG 27 MAART 2019 ADVERTORIAL 9 ZEELANDPLANT tel. 0118 - 71 50 80 I WOONBOULEVARD POORTVLIET ADVERTORIAL HF* btfï O L! -I LuÉJt I-2.l I I 'i verkoop@zeelandplant.nl Ravesteinweg 3 4364 TD Grijpskerke beter vonden klinken, werd het toch andersom. In 1996 zijn we vanuit het dorp verhuisd naar de huidige locatie. De naam vonden we niet zo goed meer passen bij wat we daar werden, namelijk een complete woonboulevard. Zo werd het Woonboulevard Poortvliet." “MET NAME IN de jaren '80, konden wij ondanks de economi sche crisis groeien door met scherpe prijzen de markt in te gaan. Maar wel altijd gekoppeld aan een goede dienstverlening." Inmiddels werken er 250 mensen bij Poort vliet en telt het winkeloppervlak maar liefst 50.000 vierkante meter. "Ons grote voordeel is dat we alles op één locatie hebben. Je kunt een stoel van de ene winkel even bij een tafel van de andere zetten. Dat kan ergens anders niet. En bij uitlevering heb je te maken met Deskundig advies op woongebied bij Woonboulevard Poortvliet één aanspreekpunt. Dat ervaren klanten als heel prettig. Bovendien geven we een laagste prijsgarantie.” Bouman denkt dat iedereen bij Woonboulevard Poortvliet zou moeten kunnen slagen. Zowel in budget als in smaak. "Je vindt bij ons een assortiment van prijsvrien- delijk tot high end en van landelijk tot design meubels. En dat op het gebied van slapen, wonen, keukens, kids, stoffering, accessoi res, eigenlijk alles." DE BEURZEN in Milaan, Keulen en Parijs bieden inspiratie en een plek voor inkoop, maar er worden ook eigen collecties ontwikkeld die GRIJPSKERKE - In razende vaart ontwaakt je tuin deze weken uit haar winterslaap. Toverhazelaars, elfenbloemen en forsythia’s kleuren geel. Langzaam komen de eerste knoppen in de bomen. De lente is bij uitstek hét moment om naar buiten te gaan. Geef je 'tuin een boost met nieuwe planten, struiken en bomen. En behandel je gazon. Je verwacht het niet, maar Zeelandplant heeft meer dan 250 soorten vaste planten op voorraad. Je vindt er ook hagen, bomen en populaire meerstammige struiken. Zoals de Japanse kers en het Krentenboompje. Voor een uitgebreid en divers assortiment voor de tuin ben je aan de Ravesteinweg aan het juiste adres. "Wat we niet op voorraad hebben proberen wij voor u te bestellen", zegt eigenaar Jan-Willem de Witte. Waar andere tuincentra steeds vaker ook barbecues en parasols verkopen, vind je bij Zeelandplant hoofdzakelijk planten en verzorgingsproducten. "Wij verkopen planten die je elders niet vindt en geven de klant een eerlijk advies. Als iets niet geschikt Het is lente. Over een paar dagen start de zomertijd. Dan komen de lange dagen er weer aan. Beginnen bij jou de groene vingers ook al te kriebelen? En heb jij jouw tuin al ‘lenteproof’ gemaakt? Nee? Kom dan inspiratie opdoen bij Zeelandplant in Grijpskerke. Laatje verbazen door het uitgebreide assortiment tuinplanten. exclusief verkrijgbaar zijn bij Woonboulevard.Poortvliet. "We vergaren veel kennis op die beurzen. Verder laten we toeleve ranciers scholing verzorgen of medewerkers gaan naar de fabrieken toe voor informatie." Er gebeurt veel in de woonbranche, zeker online. Maar er gaat volgens is, zeggen we dat ook. Onze tuinadviseurs weten wat wel en niet kan." Jan-Willem geeft alvast een tip: "Het gazon kan na de winter vaak een oppepper gebruiken. Start met kalk en organische mest. Vaak knapt het dan in twee weken tijd al op. Wij werken voor onderhoud van het gazon uitsluitend met producten van DCM. Wij zien u graag langskomen op onze kwekerij." T: 0118-715080 I: www.zeelandplant.nl Bouman niets boven persoonlijk contact. "Je kunt je bij ons uitge breid laten adviseren: van slaapad- vies tot interieurstyling. We bieden zelfs Virtual Reality advies (je kunt virtueel door je woonkamer lopen). Dat werkt alleen 1 op 1, dus daar besteden we dan ook veel tijd en aandacht aan.” ALGEMEEN DIRECTEUR HERMEN BOUMAN behoort tot de vierde generatie van het familiebedrijf. Hij haalt aan dat het eigenlijk allemaal begon als kruidenierswinkel. "Die werd door meneer Potter opgericht. Hij verhuisde ooit van Tholen naar Den Haag waar hij werkte als tramconducteur. Toen hij terug kwam is hij met een winkeltje begonnen. Het was een kruide- nierswinkeltje, daar kwamen later wat kleinmeubelen bij. Veel mensen kennen de winkel nog als Bouman-Potter. Het was eerst Potter-Bouman, maar omdat ze het ZEELANDPLANT A: Ravesteinweg 3 E: info@zeelandplant.nl A: Paasdijkweg3, Poortvliet T: 0166-619100 E: info@wbpoortvliet.nl I: www.woonboulevardpoortvliet.nl Kwekerij Handel I Advies 11 'I Kom snel een kijkje nemen bij Zeelandplant. Het team staat er klaar voor. Het is een feestelijk jaar voor Woonboulevard Poortvliet: in 2019 bestaat het Thoolse bedrijf maar liefst 100 jaar. Er worden verschillende events georganiseerd en cadeaus weggegeven. JÉ Maar liefst 50.000 m2 woonplezier onder één dak - aC %-■ i

Bevelander | 2019 | | pagina 16