1 Hoort u goed, maar verstaat u slecht? Een heel mooie tatoeage, maar helaas net op de verkeerde plek Intensieve bevochtiging voor zeer droge, branderige of vermoeide ogen <5^ Vaktoppers in actie beoordeeld met een 9,4’ Goedkoper door de tunnel /^Veilinghuis Korendijk flJSX - EP De Bevelander ‘Door EJ Dan zou de Axon luisterhulp weleens uitkomst kunnen bieden. Bij het volgen van een spannende serie, of tijdens een gezellig gesprek. Dit apparaatje ondersteunt uw gehoor bij licht gehoorverlies, en alleen wanneer het nodig is. TATTOO OP DE VERKEERDE PLEK KAN ALLES BEPALEND ZIJN KORT NIEUWS ONLINE VEILING Het belang van traanvocht WAARSCHUWING Snel verzachtend, extra intensief bevochtigend Wat dan helpt is extra inten sieve bevochtiging en ver zachting van de ogen. A.Vogel Oogdruppels Extra Intensief bevat het natuurlijke ingre diënt hyaluronan. Bijzon der van hyaluronan is dat het vochtdeeltjes vasthoudt en de traanfilm aanvult. Op die manier helpt het bij het behoud van voldoende traanvocht in je ogen. Zo dat deze langdurig com fortabel blijven aanvoelen. WOENSDAG 13 FEBRUARI 2019 Advertentie ADVERTORIAL 00 Conny den Heijer Korendijk 28 I 4331 HP I Middelburg Tel. 0118 - 750 429 lwww.veilinghuiskorendijk.nl t xl/a Inlenuct 1 De leesbril voor uw gehoor De Axon luisterhulp is er voor de situaties waarin uw gehoor wat ondersteuning nodig heeft. Het is heel simpel: u doet hem in uw oor en zet hem aan. Vergelijk het met een leesbril die u af en toe tevoorschijn haalt! Makkelijk in gebruik De oplaadbare batterij in het apparaatje gaat tot 24 uur mee. Het volume past u gemakkelijk aan, afhankelijk van de situatie Alléén op vrijdag 15 februari! Wilt u weten of de Axon Luisterhulp iets voor u is? Doe de hoortest! Kom op 15 februari naar: en - niet onbelangrijk - hij past altijd, dankzij het aanbod van diverse maten. Schoonenberg Goes, Kolveniershof 6, Tel. (011) 322 87 10 voor het weg is. Maar dat heb ik er voor over. Over het project wordt een documentaire ge maakt die op scholen vertoond wordt De bedoeling is dat die preventief werkt en jongeren laat zien dat het allemaal niet zo stoer is om met een tekst of afbeelding op je handen, nek of gezicht te lopen. Ik heb mijn schoenen dan een paar jaar geleden en als die tattoo weg is helemaal, dan ben ik van mijn onzekerheid, sjaaltjes en coltruien af. Ik wil anderen Kijkdagen: zaterdag 16 februari en maandag 18 februari van io.oo - 17.00 uur. Veiling loopt af maandag a.s. vanaf 19.00 uur. helpen leren omgaan met hun trauma's. Er is vaak een lange weg voor nodig maar het kan. En dan neem ik mezelf maar als voorbeeld." ontstaan droge ogen. Hierbij kan het wit van je oog rood worden en opzwellen en kun nen je ogen droog, branderig of vermoeid aanvoelen. A.Vogel Oogdruppels Extra Intensief bevat geen conser veringsmiddelen en is ook geschikt voor gevoelige ogen en contactlensdragers. Na openen zijn de druppels nog zes maanden houdbaar. GOES - Tien van de twaalf poli tieke partijen (SGP, PvdA, CDA, D66, CU, PW, SP, WD, PvZ en ZL) in de Zeeuwse Staten zijn indiener van het initiatiefvoor stel van het tariefbeleid Wes- terscheldetunnel. Aanleiding is de extra groei van de passages die leidt tot het voorstel om geen trendmatige verhogin gen tot het einde van de tolter- mijn door te voeren. Daarnaast wordt voorgesteld een korting voor veelgebruikers van mini maal 50% en een korting op T-Tagtarieven van minimaal 40% ten opzichte van een los kaartje. Hiermee worden de tarieven per i januari 2020 ver laagd in plaats van nieuwe ta rieven per 1 januari 2021. Extra voordelen vanaf 2019 worden ingezet om de tunnel eerder tolvrij te maken. Catalogus: www.veilinghuiskorendijk.nl OVEZANDE - Samira van Reen (42) is ervaringsdeskundige op het gebied van ADHD, com plexe PTSS, een vroegkinder lijk trauma en een religieus trauma. Op haar 15e ging ze begeleid wonen en nam af stand van haar geloof. Nergens voelde Samira zich serieus ge nomen en dat maakte haar onzeker. Jaren later kreeg ze een prachtige dochter. In een ADHD-opwelling liet Samira de naam van haar dochter ta toeëren. De bedoeling was op haar arm maar ze besloot ter plekke anders. En daar heeft ze spijt van. Want nu, jaren later, merkt ze dat ze afgere kend wordt op die zichtbare vijf letters. "De keren dat ik ging sollici teren zag ik de toekomstige werkgever al kijken. Ook als ik een sjaaltje of trui droeg, piep te die tattoo er wel eens onder uit. En niemand zei ooit recht in mijn gezicht dat die naam in mijn hals de reden voor de afwijzing was, maar het werd Tijdelijk in prijs verlaagd De Axon luisterhulp kost normaal 29,95. Maar u kunt nu profiteren van een tijdelijke prijsverlaging: op 15 februari betaalt u slechts 19,95. Kom langs in onze winkel, dan kijken we aan de hand van een hoortest of de Axon bij u past. En bent u niet tevreden, krijgt u uw geld gewoon terug. Oogdruppels Dependance van het Zeeuws Veilinghuis Traanvocht vormt een be schermend laagje over de ogen en beschermt het oog tegen uitdroging, stof en schadelijke bacteriën. Als je te weinig traanvocht aanmaakt, bijvoor beeld bij tv kijken, het ouder worden of een droge lucht, Je wilt de naam van je dochter laten tatoeëren. In een opwel ling besluitje op welke plek maar dezelfde avond heb je al spijt want hij staat in je hals. Dat heeft gevolgen. Dagelijks droge tot zeer droge ogen hebben is vervelend, meer dan 27% van de Nederlanders heeft vaak last van droge ogen. Weinig traanvocht kan de oorzaak zijn. Door bijvoor beeld beeldscherm gebruik zoals tv kijken of droge lucht, consumenten overgang, diabetes, ouder worden, medicatie of con tactlenzen kunnen je ogen minder traanvocht aanmaken. Hierdoor kunnen ogen droog, branderig of vermoeid aan voelen. A.Vogel Oogdruppels Extra Intensief helpt effectief bij droge, branderige en ver moeide ogen. De boodschap is duidelijk: weet waar je een tatoeage laat zetten. Op een zichtbare plek vermindert het de kans op het vinden van een baan. Een tattoo weg laseren is tien keer duurder dan er een te laten zetten en de behandeling kan niet in één keer gedaan worden. nooit beseft wat één moment van ondoordachtzaamheid voor gevolgen kon hebben. En ik weet ook dat laseren heel duur is dus ik ben erg blij dat ik deze kans krijg om hem te laten verwijderen." Het gaat ondertussen goed met Samira en sinds kort komt er van alles onverwacht op haar pad. Zij wil na een toe passelijke opleiding als erva ringsdeskundige aan het werk. “Ik sta nu een stuk steviger in mij wel duidelijk. Nu heb ik de kans gekregen om mee te doen aan het project "Dag tat too, Hallo baan” en die grijp ik met beide handen aan." On langs is Samira aan haar eerste laserbehandeling begonnen tijdens de kick-off van het pro ject op de Erasmus Universi- teit in Rotterdam. “Het is niet zo dat je na één behandeling klaar bent”, zegt ze. "Het zal W misschien wel 10 keer moeten Bij zeei droge ogen Extra bevochtiging - Ook geschtkl voor CGOtaitkwdraym Oogdruppels ‘Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. k Samira van Reen heeft spijt van haar tattoo. Nu laat ze hem weghalen tijdens het project 'Dag tattoo, Hallo baan'. FOTO: CONNYDEN HEIJER MIDDELBURG - Van 14 tot en met 16 maart 2019 vindt het Nationaal Kampioenschap voor mbo vakwedstrijden binnen de vakrichtingen Dok tersassistent en Hotelrecepti onist plaats in Middelburg. 23 studenten van verschillende mbo-scholen strijden om de titel ‘beste jonge vakman of vakvrouw’ binnen te halen.

Bevelander | 2019 | | pagina 7