I I Verkouden, verstopte neus? Rachel leert boksen. Doe je mee? <9 5 H Overname is een mooi moment voor koerswijziging Stel, je kunt het bedrijf waar je al tien jaar werkt overnemen. Het overkwam Gianni Rammeloo (27) uit Terneuzen. Hij waagde de stap en werd eigenaar van MotorTotaal. 'Het bevalt me goed; je draait opeens zelf aan "de knoppen"!' 71J WIL VEEL MEER DAN KINDEREN KRIJGEN. GjEEFT U HAAR DIE KANS? Kies je neusspray bewust! EDUKANS Wandelen kan bijna overal Is tennis ook wat voor mij? Stuiter je mee het voorjaar in Hardlopen in Kapelse Bos Rabo Starter in Zeeland ‘Geeft geen gewenning’ EP Lees het hele verhaal op www.rabobank.nl/starterinzeeland BEVELAND SPORT WIN VIJF GRATIS BOKSLESSEN Droog, trekkerig gevoel en korstjes In de neus? L. Lr' f sms ONDERWIJS naar 4333 2,50 per bericht - excl. telefoonkosten Natuurlijk én effectief 7 WOENSDAG 14 FEBRUARI 2018 ADVERTORIAL Rabobank ll Loods grondig verbouwd 'Gelukkig kon ik aan de Transportstraat in Terneuzen een loods huren die paste bij mijn plannen. Een grondige verbouwing heeft geresulteerd in: een werkplaats, een klein kantoor en een shop. Klanten kunnen ook Boekhouding geeft inzicht Om dit allemaal te realiseren, had Gianni wel kapitaal nodig. 'Al tijdens mijn eerste gesprek met de Rabobank verliep het contact goed. Met Tim Sannen, mijn accountmanager, had ik meteen een klik; hij was enthousiast over mijn plannen en ik kon met al mijn vragen bij hem terecht. Mijn vriendin Hylke doet de administratie en zelf houd ik de cijfers goed in de gaten. Die geven je veel inzicht in je bedrijf.' bestellen via mijn webshop. De website houd ik zelf goed bij en ik ben actief geworden op Facebook. Ik merk echt dat dat werkt! Wellicht vind ik via social media ook nog een goede medewerker, want daar ben ik naar op zoek.' niet dat ik zoveel onderdelen had. Phoe, boksen is dus echt wel meer dan een beet je meppen. Zou ik dit echt gaan leren? We kopen milieubewuste auto's. Eten vaker biologisch en mijden suikers omdat ze niet goed voor ons zijn. Kortom, we worden steeds be wuster. Wat doen we eigenlijk als we verkouden zijn en de neus verstopt zit? Miljoenen Nederlanders gebruiken een neusspray. Maar kiezen we onze neusspray wel bewust? Cinuforce neusspray* bij droog neusslijmvlies en korstjes Bevochtigt de neusholtes langdurig •Verweekt korstjes Helpt bloedneuzen als gevolg van beschadigd neusslijmvlies voorkomen ketcentrum tot een half uur voor de start van jouw wed strijd. dringen. Natuurlijk is dus goed voor je neus! KAPELLE Volop speelplezier bij Crazy Springparadijs in de bloesem van Zeeland! Trek je schoenen uit, neem een aan loop en spring een gat in de lucht van plezier. Maandag 19 februari en dinsdag20 februa ri in Sportcentrum Groene Woud in Kapelle van 10.00 uur tot 17:00 uur. entreeprijs 5 euro per kind per dag. Cinuforce neusspray REIMERSWAAL De afgelo pen jaren kenden diverse ker nen van de gemeente Rei- merswaal het wandelproject Elke stap telt. Uit dit wandel project zijn wandelgroepen ontstaan in Waarde, Kruinin- gen, Yerseke, Rilland en Hans- weert. Zij wandelen wekelijks. Iedereen mag mee wandelen. Bij deze wandeling is er keuze uit verschillende afstanden; variërend van zo’n 4 tot 6 kilo- Cinuforce Extra Forte is een natuurlijke neusspray en bevat geen chemische ingrediënten. De nieuwe Cinuforce Extra Forte met Menthol én Eucalyp tus van A. Vogel combineert na tuurlijk met een extra krachtige werking. Waardoor je snel weer vrij kunt ademen. HEINKENSZAND - In het ka der van de ledenwerving ver zorgt Tennisvereniging Tebo uit Heinkenszand op zondag 11 maart een open clinic voor jeugd en volwassenen. Het is een leuke manier om te ont dekken of tennissen leuk is om te doen. De jeugd is wel kom van 9.30 uur-10.15 uur en de volwassenen van 10.30 uur-11.30 uur. Opgeven kan tot en met 9 maart bij Marloes Meulmeester per e-mail mar- loesmeulmeester@gmail. com. Voor algemene informa tie over de tennisvereniging zie de website www.tvtebo.nl KAPELLE - Op zondag 18 fe bruari houdt Jaro met zijn team voor de zevende keer een hardloopwedstrijd in het Kapelse bos. Aanvang 14.00 uur. Deze keer echter geen echte cross met veel modder en de beruchte heuvels, maar een wedstrijd over precies 5 kilometer oftewel twee ron den voor iedereen vanaf 14 jaar op een parcours van hoofdzakelijk schelpenpaden met een paar strookjes asfalt. Start en finish blijven op het veldje bij de scouting. Vijf kilo meter is voor iedereen goed te doen en de gevorderden kun nen eens echt vlammen en een mooie tijd lopen. De jeugd tot en met 13 jaar loopt een kleine ronde van ongeveer 1.250 meter. Bij minimaal 20 meisjes en 20 jongens worden dit twee aparte wedstrijden. Voor alle deelnemers is er een medaille en voor de beste drie meisjes, jongens, dames en heren zijn er heuse bekertjes te winnen. Zoals gewoonlijk bij Jaro is deelname aan deze Kapelloop gratis. Inschrijven kan vanaf nu via jacroose@ hetnet.nl met vermelding van naam, man of vrouw, geboor tedatum en de te lopen af stand, club of woonplaats. Wie 'voor 17 februari 20.00 uur inschrijft, krijgt nog een be vestiging. Anders kun je ter plaatse inschrijven in het Rac- 'Begin 2016 vertelde mijn werkgever dat het huurcontract niet werd verlengd en MotorTotaal zou moeten verhuizen. We gingen met elkaar in gesprek en besloten dat ik het bedrijf zou overnemen. De overname en verhuizing zou een mooi moment zijn om veranderingen door te voeren. Ik besloot me minder te richten op de verkoop van motoren en meer op onderhoud en reparaties. Daarom ging ik op zoek naar een pand met genoeg ruimte voor een grote werkplaats.' Goed onderbouwde plannen Tim Sannen, accountmanager MKB bij Rabobank Zeeuws-Vlaanderen vult aan: 'Het is mooi om te zien hoe enthousiast Gianni is; hij heeft een enorme passie voor motoren. Door zijn ervaring bij MotorTotaal weet hij goed waarover hij praat.' A.Vogel Cinuforce neusspray Extra Forte is extra sterk. De neusspray is 3x gecon centreerder dan een gewone WntopH* neus meter. Afstand en tempo wor den in onderling overleg be paald. Naast de wandeling staat de gezelligheid en sa menhorigheid centraal. Vooraf of na afloop wordt er geza menlijk een kopje koffie ge dronken. Deelname aan de wandeling is gratis, de con sumptie is voor eigen reke ning. Wie mee wil wandelen is in Waarde, bij Dorpshuis Meerwaarde welkom op dins dag van 10.00 tot 11.15 uur, in Kruiningen bij Hof Cruninghe op dinsdag van 14.00 tot 15.15 uur, in Yerseke bij Moerzicht op woensdag van 10.00 tot 11.15 uur, in Rilland bij De Vliedberg op woensdag van 10.00 tot 11.15 uur en in Hans- weert bij Kaj Munk op don- deradg van 10.00 tot 11.15 uur. Bent u geïnteresseerd of wilt u meer informatie, mail dan naar j.van.langevelde@rei- merswaal.nl of bel naar 14 0113. Natuurlijke neussprays zijn mild voor het neusslijmvlies en hou den de natuurlijke functie van het neusslijmvlies intact. Ge zond neusslijmvlies is belangrijk Extra krachtig omdat het de ingeademde lucht zuivert. Het zorgt er voor dat er zo min mogelijk stofdeeltjes, bacteriën en virussen binnen- Maak kans! Heb jij zin om een paar les sen damesboksen te volgen? De komende tien weken ma ken er elke week twee da mes kans op vijf gratis lessen damesboksen bij Fitland in Goes. Stuur voor maandag 19 februari een e-mail onder vermelding van ‘boksen' naar redactie.bevelander@ persgroep.nl en vertel ons waarom jij wilt leren boksen. Winnaars krijgen uiterlijk 21 februari bericht. zich om je handen daar in te wurmen en vervolgens de klittenbandsluiting dicht te doen. We beginnen met een lekker warming-up onder de enthousiaste begeleiding van een coach. Heel even stilstaan om op adem te ko men is er niet bij. "Hop hop, doorgaan, het is hier geen breiclub", klinkt het fanatiek door de zaal. En dan breekt het moment aan dat ik voor het eerst mag meppen. Nee, niet met volle kracht, het gaat om techniek. En da's nog best pittig, merk ik al snel. Je moet op je voeten letten, op je knieën, je heu pen, je schouders, je armen. Gewoon echt op alles. Ik wist Verkrijgbaar bij apotheek, drogisterij, supermarkt en ge- zondheidswinkel. Adviesprijs: 7,97. Meer weten? Bel de A. Vogel Gezondheidslijn 0900- 2464646 of kijk op avogel.nl ‘Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. Al een sport op zich om je handen in die bokshandschoenen te wurmen en vervolgens de klittenband sluiting dicht te doen. FOTO: Ma rit Jansen van Galen zoutoplossing en bevat geen chemische ingre diënten. Het houdt de natuurlijke functie van het neusslijmvlies intact eh mag indien nodig gerust regel matig gebruikt worden. Er treedt geen gewenning op. door Rachel van Westen Vorige week liet ik weten dat ik ga leren boksen bij Fitland in Goes. En tja... belofte maakt schuld. Dus daar ging ik dan met knik kende knietjes. Want een beetje spannend was het wel voor een groentje als ik. Maar de ontvangst was meer dan hartelijk. Aan de bar kreeg ik een kopje koffie aangeboden en daar wist ik wel raad mee. Ik heb echt een talent voor koffie drin ken. Maar daarna moest ik toch echt aan de bak. Trai- ningsbroekje aan, schoenen uit en dan die bokshand schoenen: Al een sport op

Bevelander | 2018 | | pagina 7