10 10 PLAMECO4 square De luxe van een prachtig verlicht plafond nu 960 -'d ki - I WOON Plafonds Sierlijsten Verlichting .1 Nog maar een paar dolle dagen! 'Bn1 I Uitnodiging PLAFONDSHOW ’anther CBW-erkend 3+2 zits Bronx Royaal relaxbankstel met vier manuele relaxsystemen. Uitgevoerd in Supreme. Compleet interieur Newport old white/clay top p Mexico Industriële hoekbank met sledepoot en stoer stiksel. ONVERWACHTE VOORDELEN VAN EEN VERNIEUWD PLAFOND I ■LM t De koffie staat voor u klaar! De meubels kunnen blijven staan. a www.woonsquare.nl 7|2 in alle bovenstaande filialen is een Slaapsquare aanwezig klanten vertellen* PMKEREN I KIDS CORNER m alle vestigingen j Voor elke interieurstijl. Verlichting naar wens. Uit één geheel op maat gemaakt. Vrijdag 26 januari van 14.00 tot 18.00 uur. Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 16.00 uur. iirect leverbaar diverse kleuren! Kent u de befaamde flexibele plafonds van Plameco al? Het is de ideale oplossing voor iedereen die vindt dat het huidige plafond niet meer bij het interieur past, of te lelijk is ge- een strak geheel gemon teerd. Zonder hak- en zorgt voor akoestische op timalisatie, zodat u geen last meer heeft van galm of echo’s. of led. Of wat te denken van een ronde wentelring of vierkant, met kristallen of Swarovski-spots. Naar wens is alles zelfs op afstand bedienbaar. naar de vele mogelijk heden. Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Een nieuw plafond in 1 dag! Geschikt voor elke ruimte. Wassenaarstraat 45 - Centrum stad W van Konijnenburglaan 1d - Woonboulevard De Kade In de Cramer 76 Woonboulevard Heerlen Mortiereboulevard 12 - Woonboulevard De Mortiere De besbosch 70 - A12 afslag 18, Ind. terrein Liesbosch Beneluxweg 3 - A27 afslag 17, naast McDonalds Frankenweg 31 Woonboulevard Oss-Oost TV/Audio/HIFb' Dressoir Eetkamertafel 4 Eetkamerstoelen Koopavond Koopavond Koopavond Koopavond Koopavond Bergen op zoom Eindhoven Heerlen Middelburg Nieuwegein Oosterhout Oss 2 PLAFONDS Schone montage in één dag. Zonder hakken en breken. zijn gemakkelijk schoon te houden en zijn goed bestand tegen droogte, kou en wamte. Een Plameco-plafond heeft breekwerk, want het wordt een isolerende werking en vlak onder het bestaande het materiaal is geschikt voor gebruik in natte ruimtes, zoals badkamers Maatwerk van de vakman °f keukens, de plafonds Elk plafond wordt op maat gemaakt en volgens worden door vochtplek- afspraak in één dag als ken of scheuren. Het op maat gemaakte plafond kan eenvoudig worden voorzien van een uit gekiend verlichtingsplan plafond gemonteerd, en het geheel wordt bovendien zonder al te veel overlast in één dag aangebracht. Plameco is een ideale en duurzame oplossing, voor elke ruimte in huis. Natuur lijk voor de woonkamer of kantoorruimte, maar het unieke vochtbestendige 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-17.00 uur ALTIJD GESLOTEN Ook leverbaar in afgebeelde microvezefetof metleerstructuur en als 3-2-1 zits. Wat betreft kleur, struc tuur, randafwerkingen en ornamenten is er ook keus uit onnoemelijk veel mogelijkheden. Zelfs een foto op het plafond is mo gelijk. Met recht geldt dat Benno van Gilst voorziet u Plameco voor elke smaak en bacterie- en schimmel- graag van advies en stijl een plafond heeft. Alles is ook los leverbaar en in verschillende maten! De bestaande verlichting Informeer vrijblijvend bij kan daar prima zijn plek in uw Plameco-adviseur vinden, maar er kan ook gekozen worden voor in- bouwverlichting, halogeen Bijvoorbeeld aanstaande vrijdag en zaterdag (26 27 januari): Plameco Plafonds Van Gilst nodigt u uit om eens een kijkje te komen nemen in onze showroom aan de Columbusweg 3 in Goes. Tel. 0113-270000 www.plameco.nl/goes Meer voordelen Daarnaast heeft een werende materiaal maakt plafond van Plameco het plafond ook uitstekend no9 vee' rneer voordelen, geschikt voor toepassing in keuken of badkamer. Salontafel relax systeem relax systeer relax systeem T 71 inclusief 3+2 zits of hoekbankstel SINOS

Bevelander | 2018 | | pagina 15