I Opruiming bij Simon I 20% - 50% KORTING! Nu 24,95 Nu 8,95 Dreigt uw trap een obstakel te worden? VERHUIZEN MET ZORG! 4* 18ct korting* 0113 22 22 20 Restanten lingerie Bjorn Borg Heren Pyjama’s Ten Cate, Sloggi SPECIAALZAAK ondermode lingerie nachtmode badmode Klokstraat 21 Goes www.speciaalzaaksimon.nl Muchachomalo, Bespaar tijd en geld Heren boxershorts restanten Heren boxershorts 0800 5003 Uit elkaar? IDOnDMLfflOUERS Dan hebben wij een eenvoudige oplossing voor u: een traplift! thyssenkrupp T, Vogel Verhuizingen OJtru/ www.scheidingspraktijkzeeland.nl Samen onderweg 2-pak €44^5 Nu 29,95 1-pak€2<g5 Nu 14,95 omdat het goed moet zijn Wim Folmer www.trapliften.nl Kies voor scheiden in goed overleg. T 06 50 20 44 88 F Vrijdag actie 2 WOENSDAG 10 JANUARI 2018 express Kjk op bpexpress.nl voor meer nformatie Traplift voor iedere trap: Swing Neem bijvoorbeeld onze Swing-trap lift. Dit model is de blikvanger en steun en toeverlaat in steeds meer woningen. Dat komt op de eerste plaats door onze ingenieurs, die deze traplift zo ontworpen hebben dat hij op iedere mogelijk trap past. Dus Veel senioren vrezen dat ze hun eigen huis moeten verlaten als het traplopen lastiger wordt. Wij van thyssenkrupp weten dat dat niet zo is. We realiseren ons dat trappen een obstakel kunnen zijn, maar we weten ook als geen ander dat geen enkele trap een onoverkomelijk probleem hoeft te vormen. Met een goede traplift op maat kunt u gewoon zelfstandig blijven wo nen, in uw eigen huis. Betalen gaat heel eenvoudig met een bankpas, creditcard, Multi Tank Card, Travel Card en BP PLUS Tankpas 'Korting geldt op de landelijke BP adviesprijs per liter en is iedere vrudag geloig van 00 00 t/m 23 59 uur. ook die van u. Of u nu een wenteltrap heeft, een trap met een of meerdere bochten, of een heel smalle opgang. Omdat we alles heel nauwkeurig op en inmeten en fabriceren, kunnen we de Swing ook naadloos op uw trap installeren. De Swing is een van onze popu lairste liften. Logisch, als je de vele voordelen op een rij zet: zo kunnen we de Swing bijvoorbeeld doortrek ken naar hogere etages dankzij onze ASL-technologie, waardoor de stoel zitting kan draaien tijdens het ge bruik. Bovendien gaat de Swing heel efficiënt met de beschikbare ruimte om. Niet alleen door zijn compacte ontwerp, maar ook doordat onze monteurs de traplift doorgaans aan de binnenkant van de trap installe ren. Zo blijft de kant waar de leuning Zit beloopbaar voor medebewoners, kinderen of mantelzorgers, zodat ook zij ongehinderd en veilig naar boven en beneden kunnen gaan. En het mooiste is: de installatie is in nog geen 4 uur geregeld. Obstakel opgeheven De Swing-traplift heeft al heel veel klanten kunnen overtuigen. Een zeer tevreden gebruiker vertelt:"Onze trap werd een steeds groter obstakel voor mij, de treden leken steeds verder uit elkaar te liggen. We hebben een huis met drie verdiepingen, en mijn hob- bykamer is op de zolder. Mijn hobby opgeven was geen optie, maar een aantal keer per dag drie trappen op- en aflopen, dat was geen optie voor mijn gewrichten. Toen hebben we een Swing aangeschaft. Ik ga nu moeiteloos met mijn traplift naar bo ven en weer terug, en de trap blijft perfect beloopbaar voor mijn vrouw. Mijn huis is nu weer optimaal be gaanbaar.” Daar kunt u ook onze uitgebreide bro chure en een prijsindicatie opvragen. Wedden dat we ook een oplossing hebben voor de obstakels in uw huis? Wedden dat we ook een oplossing hebben voor de obstakels in uw huis? Uitvaartverzorging van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes Tel 0113-216 815 www.uitvaart.vg Plaats: BP express Goes Van de Spiegelstraat 92 4461 LN Goes Sche>dingsconsu/ent Openingstijden: 24/7 of uw gegevens invoeren op de ScheidingsPraknik Tijdelijk 500,- korting U ontvangt de hele maand oktober €500,- korting op de aanschaf van een nieuwe Swing-traplift. Vraag daarom snel een vrijblijvend gesprek aan met een van de adviseurs van thyssenkrupp, zodat u samen kunt bekijken hoe de Swing er in uw huis uit zou kunnen zien. Uiteraard is dat bezoek kosteloos. U kunt hiervoor gratis bellen naar Actie: Iedere vrijdag in de maanden januari en februari 2018 spectaculaire korting van wei 16 cent* op diesel en 18 cent* op benzine w.folmer@scheidingspraktijk.nl

Bevelander | 2018 | | pagina 2