Steun het verenigingsleven! Stem mee’. Stem tijdens de Rabobank Clubkas Campagne! CLUBKAS RABOBANK 1 CAMPAGNE i www.rabobank.nl/oosterschelde Rabobank 4 Vestigingsplaats Kapelle Kapelle Kattendijke Kattendijke Kattendijke Kerkwerve Kerkwerve Kloetinge Kloetinge Kloetinge Kloetinge Kloetinge Kloetinge Kloetinge Kloetinge Krabbendijke Krabbendijke Krabbendijke Krabbendijke Krabbendijke Krabbendijke Kruiningen Kruiningen Kruiningen Vestigingsplaats 's-Gravenpolder 's-Gravenpolder 's-Gravenpolder 's-Heer Arendskerke 's-Heer Arendskerke ‘s-Heer Hendrikskinderen 's-Heerenhoek 's-Heerenhoek ‘s-Heerenhoek ‘s-Heerenhoek Sint Philipsland Sint Philipsland Sint-Annaland Sint-Annaland Sint-Annaland Sint-Annaland Sint-Annaland Sint-Annaland Sint-Annaland Sint-Annaland Sint-Annaland Sint-Annaland Sint-Annaland Sint-Annaland Sint-Annaland Sint-Maartensdijk Sint-Maartensdijk Sint-Maartensdijk Sint-Maartensdijk Sint-Maartensdijk Sint-Maartensdijk Sint-Maartensdijk Sint-Maartensdijk Sint-Maartensdijk Sint-Maartensdijk Sint-Maartensdijk Stavenisse Tholen Tholen Tholen Tholen Tholen Tholen Tholen Tholen Tholen Tholen Tholen Tholen Tholen Tholen Tholen Tholen Waarde Waarde Waarde Waarde Wemeldinge Wemeldinge Wemeldinge Wemeldinge Wemeldinge Wilhelminadorp Wissenkerke Wolphaartsdijk Wolphaartsdijk Yerseke Yerseke Yerseke Yerseke Yerseke Yerseke Yerseke Zierikzee Zierikzee Zierikzee Zierikzee Zierikzee Zierikzee Zierikzee Zierikzee Zierikzee Zierikzee Zierikzee Zonnemaire Zonnemaire Zonnemaire Naam Stichting Franse Slag Mars AV'56 Muziektheater Zeela nd ZLM Roompot tour Sloeproeivereniging Seahorse SVWik'57 Vrouwen van Nu, afd. Brouwershaven W Kloetinge Reddingsbrigade Goes Amicitia Seniorensoos (afdeling biljart) Popkoor Flashback Brassband Excelsior Kloetinge Kloetingse Vrouwen van Nu LTC de Bongerd De Musicalvrienden IJs&Skeelervereniging Krabbendijke TC de Trappers Tennisvereniging de Klappers Concordia Stichting JVW Krabbendijke Vogelvrienden Krabbendijke en omstreken Stichting Kindervakantieweek Kruiningen Stichting Oranjecomite Kruiningen Stichting Seniorweb en Sympathisanten op Zuid-Beveland en Omstreken De Zonnebloem Buurtvereniging De Nijverheid Ons Boeregoed TMZ (Trimbelangen Midden Zeeland) The Revivals E.M.M. Voetbalvereniging Kruiningen ANBO Mytilus L.T.C. Kruiningen Schuttersvereniging Victoria Koersbal Baarland Speeltuinvereniging Kwadendamme TV't Hellewoud Willem Teil Muziekvereniging Con Affezzione Voetbal Vereniging Kwadendamme Ouderen Soos Lewedorp Lewedorpse Boys (Lebo) Wielercomité Lewedorp Oranje comité Nieuwdorp Nieuwdorp sportvereniging Biljartsoos Nieuwdorp Speeltuinvereniging de Vluchtheuvel S.P.V. Duiveland TV Duiveland Alg. Leesbibliotheek TVtenNISSEn Friezen Showgroep de Zwarte Parels Oranjevereniging Oostdijk Visserskoor S.V. Duiveland NPV Buurtvereniging 't Ouweland Wielercomité Oud Vossemeer StaVoordó Toneelvereniging Sint Joseph Voetbalvereniging Vosmeer Rederijkerskamer Eendracht Carnavalsvereniging De Vlooientrappers Stichting HAA in de Maat Oud-Vossemeer's Muziekvereniging Tennisvereniging TOV Hof van Holland bokaal SV Ouwerkerk Dorpsraad Ouwerkerk Nieuw leven WVol harding Stichting De Klomp Festivals Nederlandse Bond voor Wipschutters Zuid-Beveland Muziekvereniging Mozart KBO-Ovezande en omgeving Gymnastiekvereniging Excelsior SPS, voetbalvereniging PJZ Tholen Ijsvereniging Renesse Oranjevereniging Juliana Renesse Strao Renesse Senioren Biljart Rilland Tennisvereniging Bathse Kreek ZeelandZoundZ V.V. Rillandia Stichting Podium Reimerswaal Vrouwen van Nu, afd. Rilland-Bath KinderVakantieWeek Rilland ZSC62 FC de Westhoek d'Antilopen Cloveniersgilde HSV de Zeebaars Stontspanning gehandicapten Fruitteeltmuseum Apollo 69 Oosterschelde Vanaf donderdag 2 april tot en met dinsdag 14 april kunnen leden van Rabobank Oosterschelde hun stem uitbrengen op de verenigingen en stichtingen die zij een warm hart toedragen. Iedere stem is geld waard. Zo mogen de leden het budget van 80.000,- verdelen. Leden ontvangen hun stemcode per post op 2 april. Stemmen kan via www.rabobank.nl/ oosterschelde. Hieronder staan alle clubs die meedoen aan de Rabobank Clubkas Campagne in de regio Oosterschelde: Kruiningen Kruiningen Kruiningen Kruiningen Kruiningen Kruiningen Kruiningen Kruiningen Kruiningen Kruiningen Kwadendamme Kwadendamme Kwadendamme Kwadendamme Kwadendamme Kwadendamme Kwadendamme Lewedorp Lewedorp Lewedorp Nieuwdorp Nieuwdorp Nieuwdorp Nieuwdorp Nieuwerkerk Nieuwerkerk Nieuwerkerk Nisse Noordgouwe Oostdijk Oosterland Oosterland Oosterland Oud-Sabbinge Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer Ouwerkerk Ouwerkerk Ouwerkerk Ovezande Ovezande Ovezande Ovezande Ovezande Poortvliet Poortvliet Poortvliet Renesse Renesse Renesse Rilland Rilland Rilland Rilland Rilland Rilland Rilland Scharendijke Scharendijke Scharendijke Scherpenisse Scherpenisse Scherpenisse Schare 's-Gravenpolder Vestigingsplaats Baarland Baarland Borssele Borssele Borssele Brouwershaven Bruinisse Bruinisse Bruinisse Bruinisse Bruinisse Bruinisse Bruinisse Bruinisse Bruinisse Bruinisse Burgh-Haamstede Burgh-Haamstede Burgh-Haamstede Burgh-Haamstede Burgh-Haamstede Burgh-Haamstede Burgh-Haamstede Burgh-Haamstede Burgh-Haamstede Burgh-Haamstede Dreischor Dreischor Dreischor Dreischor Ellewoutsdijk Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Goes Hansweert Hansweert Hansweert Hansweert Heinkenszand Heinkenszand Heinkenszand Heinkenszand Heinkenszand Heinkenszand Heinkenszand Heinkenszand Heinkenszand Heinkenszand Heinkenszand Hoedekenskerke Hoedekenskerke Hoedekenskerke Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Naam Toneelvereniging Baarland Oranjevereniging Baarland Sport Vereniging Borssele De Weel ruiters Kinderkamp Borsele Apollo Zangvereniging VZ.O.S. Bru's Oranje Comité Jeugdbrandweer Bruinisse V.V. Bruse Boys Schouwse Ruiters Koor The Message Brusea De ronde van Bru Stichting Festiviteiten Bruinisse Shantykoor Neptunus De Westhoekzangers Kon. Muz. ver. Witte van Haemstede Wielerronde van Haemstede BK 68 Scouting Westerschouwen Oranjevereniging voor Vorstenhuis en Vaderland DFS Mountainbike vereniging Team X-Treme Stichting Burghse Dag T.C. Westerschouwen SPGSD S.V. DZC09 Oranjefeest Dreischor Museum Goemanszorg Dorpsbusje Ellewoutsdijk Zangkoor Hallelujah Forza Gymnastica Historisch Museum de Bevelanden Seaside Rendez-Vous Jeugdkerstzaalvoetbaltoernooi Goes Dierenasiel De Tussenhaven Stichting 't Gilde De Bevelanden K.V. Blauw Wit Rode Kruis, afd. Noord-West Beveland Zeeuwse Rijwiel en Toervierdaagsge Stichting HES Toneelvereniging Kunstvrienden V.V. G.O.E.S. Rugbyclub TOVAAL Schaakvereniging Goes Judo Goes Vrouwen van Nu, afd. Kattendijke-Wilhelminadorp Buurtbusvereniging Zuid-Beveland Van Meer Bikers BV Volharding Lekker Regionaal Product Kunstuitleen OMZ Stichting Molen Nooit Gedacht COVGoes Roeivereniging Scaldis Stichting Tri-biking Lisette Goes in Dialoog Hansweertse Boys LTC Hansweert DePilk Scheldegalm Budovereniging Hajime Tennisvereniging Tebo Heinkenszand Seniorensoos Heinkenszand S.V. Heinkenszand Oranjevereniging Heinkenszand Bridgeclub Barbestein Heinkenszandse KIKA-KWF Walk Run Euterpe Luctor'99 SV Atlas Speeltuinvereniging 't Zandkasteel Oranje vereniging SVH tennis Speeltuin Vereniging Hoedje Wip Twirlen Dance Factory Kapelle ANBO Scouting RVDM Kapelle Speel-o-theek de Schatkist Vrouwen van Nu, afd. Kapelle-Biezelinge H.V.K.K. Ons Genoegen, Kapelle Trim- en toerclub Koersbalvereniging Kapelle Zang en Kleur W Kapelle Kapels Gemengd Koor Nova Melodica Korfbal Vereniging Kapelle Tennisvereniging Kapelle TVK ZV de Bevelanders Kyokushin Zeeland Christelijke Oratoriumvereniging Te Deum Laudamus Kinderkoor Jong Crescendo Volleybalvereniging BOK Rode Kruis, afd. Kapelle Naam Speeltuinvereniging's-Gravenpolder OTMMZTrekkermuseum Schutters gilde st, Sebastiaan Muziekvereniging Excelsior TV De Schaepskooi Volleybal vereniging HHK The Showgirls Patrijzen De Avontuur Fanfare St. Caecilia 's-Heerenhoek Noad'67 Stichting Voetbalschool Toerclub Tandje Bij WHS Scouting Heenetrecht Tholen Stichting hart tot hart Tholen DEV Accelerando Sint-Annaland Gymvereniging W.I.K. T.C. Sint-Annaland De Meestoof Schietvereniging Prinses Juliana Kir Royal Tafeltennisvereniging Smash 76 Rode Kruis, afd. Tholen-Reimerswaal Speeltuinvereniging De Speelhof Tourclub De Bidon Vrouwen van Nu Wandelsportvereniging Oosterscheldestappers Dorpstafel Sint Maartensdijk Scherpenisse ECS Sportvereniging NAKS Muziekvereniging Euterpe Smerdiek Tennisvereniging Jacoba van Beieren Sportclub SHF SC Stavenisse WSC vosmeer Interkerkelijk MannenkoorTholen MAC Tholen W Vogelvreugd Tholen Muziekvereniging Concordia Tholen Stichting S.T.A.D. Tholen Gymnastiekvereniging Olympia Tholen Christelijk Jeugdwerk Tholen Tholen 650 jaar Tennisvereniging Eegedima Volleybalvereniging AVC'87 Deurloo's Kaaitje Kamerkoor Chantez a Dieu Snotdolf Tholense Boys BC Batho Muziekvereniging Vooruit Gymnastiekvereniging Inter-Scaldis SC Waarde T.C. Waarde Oranjevereniging Wemeldinge ANBO Watersportverereniging D'Oosterschelde Tennisvereniging 't Swaecke Ringrijderijvereniging Ons Genoegen Oranjevereniging Eensgezindheid Duikvereniging De Dolfijn Tennisvereniging Wolphaartsdijk Voetbalvereniging Wolfaartsdijk Voetbalvereniging Yerseke Stichting op je gemak Bridgeclub Reimerswaal Volharding TTVYerseke VZOS ZVZeelandia Wielerronde Zierikzee Dierenasiel Schouwen-Duiveland Hart van Poortambacht Stichting Bowling Promotion Zeeland Handbalvereniging Delta Sport Koningsdag Zierikzee Zierikzeese Bridge Club Forza Hockeyclub Schouwen Duivenland Hospice Kaaskenshuis Stichting Zierikzeese Carillons Kunst en cultuur podium Delta Sport Gym Nut en Uitspanning

Bevelander | 2015 | | pagina 46