Snack77 is beste frituur Moves naar WK? EnerChi Elite in Driewegen ONDERNEME Heeft u een conflict? Los het op! Mediator! werkt Verloskundigen openen Eerstelijns Centrum d' Babybeurs in buurthuis De Pit Horren.com nu naar Middelburg Is Fierloos de beste van 2014? I De Ruilwinkel is zaterdag open O www.de-bevelander.nl De Bevelander woensdag 30 april 2014 22 c 19, C www.amaril-mediation.nl O www.snack77.nl C www.degrenslinde.nl Door Leon Janssens Centrum 'De Grenslinde’ richt zich op de eerstelijns zorg. Foto PR 3 www.moves.nl 3 www.ruilwinkelgoes.nl Leida Franse: "Wacht niet tot je conflict escaleert.’ Foto: Leon Janssens C www.elspeetconferenties. nl O www.gezondheidscoach- anneke.nl een lekker zonnig terras. Snack77, Singelstraat Goes, 06-42005701 en verzorgt zakelijke lunch en ontbijtservice met eigen bezorgservice. Binnen zijn er ruim voldoende plaatsen er GOES - In Buurthuis De Pit aan de Appelstraat 2a in Goes is dinsdag 13 mei een babykledingbeurs. Babykle- ding vanaf maat 50 t/m maat 86, zwangerschapskledij in allerlei maten. Voor info en inbreng: 0113-214663 NIEUWDORP - Ruzie en on enigheid kost mensen een hoop energie. Het zit je in de weg in je dagelijkse functio neren. “Het is mijn ambitie om ervoor te zorgen dat die energie, die negatieve spi raal, juist positief wordt aan gewend”, zegt Leida Franse, gecertificeerd mediator en eigenaar van Amaril Me diation en Advies, “Ik heb oprechte aandacht, verdiep me in de situatie, behandel iedereen met respect en ben creatief in het bedenken van ideeën. Ik spreek met beide partijen en ben een onaf hankelijke gesprekspartner. De kosten van mediation worden door de betrokken partijen gedeeld. Het in takegesprek is zelfs gratis.” Amaril Mediation en Ad- GOES - De acht leerlingen, leeftijd 10 tot 14 jaar, coach Naomi Vos en trainster Ier te herstellen en te gene zen. Behandeling geschiedt door de handzame Ener- Chi Elite eenvoudigweg op de te behandelen plaats te houden. Door middel van de pulserende laserlichten zorgt de EnerChi voor op timale doordringing van de fotonen tot in alle cel len. Fotonentherapie is zeer breed inzetbaar. Deze thera pie is 100% veilig voor vol wassenen en kinderen van van 12.00 tot 16.00 uur. Spulletjes kunnen tot 15.30 gebracht worden. Met de punten die men daarvoor krijgt kan weer iets terug ko pen in de winkel. Er is zater dag geen rommelmarkt. De dansgroep van Dansschool Moves wil graag naar het WK. Het dansen gaat prima, maar de finaciën zijn een (te?) groot probleem. Foto: Leon Janssens Dansschool MOVES in Goes van Guus en Naomi Vos heeft zich afgelopen jaar met hun Hiphop/ Streetdance groep Lil Flow en het Hiphop duo Most Chili gekwalificeerd voor het Europees Kampioenschap in Kalkar in Duitsland op 9,10 en 11 mei. Stephanie Hoek zijn su- pertrots dat ze zich hebben gekwalificeerd, maar: “Het kostenplaatje is hoog. De en tree, hotel en vervoer is al lemaal eigen rekening. Een goedkoop hotel, meerijden met elkaar, geen exclusieve outfit, maar een t-shirt en zwarte broek. Het is gelukt. We gaan met een hoop ener gie en wilskracht om te knal len.” Goes is Goes Tom de Koning) sponsorde het team met 250 euro en twee lote rijen georganiseerd vanuit de dansschool leverden 100 euro op. Per leerling kost het 200 euro en dan is er nog niet gegeten. Met low-bud- GOES - Zaterdag 3 mei is de ruilwinkel aan couwer- get is het gelukt om te gaan. Naomi kijkt verder: “We mogen ook meedoen aan het WK in Glasgow op 23 en 24 augustus. We zijn kansheb ber voor een podiumplek maar we kunnen niet, want dat kost gemiddeld 300 euro per persoon. Dat is dé angel. Ik hoop dan ook dat er be drijven of particulieren zijn vestraat 2 te Goes weer open die de leerlingen willen hel pen. Wij willen best gratis optreden. Elk geldbedrag is welkom.” Dansschool MOVES, 0113- 226481 Facebook: moves- zeeland eerste lijns zorg voor Zuid- Beveland te centreren. Met een locatie als Dorpsstraat 85, midden in het centrum van Heinkenszand, hopen zij meer een ‘gezicht’ te ge ven aan deze zorg. De volgende disciplines gaan op locatie spreekuur houden: acupuncturist, Reiki consulente, osteo- paat, diëtiste, Mensendieck therapeut/cesartherapeut/ Zwanger Totaal, Care For Women en baby consulen te, verloskundigen. Verder kunt u er terecht voor zwan- gerschaps echo’s, bloedaf- names en het regelen van kraamzorg. In de vergader- zaal/oefenzaal van het cen trum worden verschillende cursussen gegeven. Deze zaal is tevens te huur voor vergaderingen. De opening is 3 mei van 15 tot 17 uur. GOES - Snack77 in Goes J - kwam in de AD test van 19 april als beste Zeeuwse fri tuur uit de bus. Op de lijst van een landelijk uitge voerde test bij 135 adressen kwam cafetaria Snack77 op de 34ste plaats. Eigenaren Gerard en Wendy Schilte. “Prachtig, totaal niet op gerekend”, lacht Ge rard, “Het moment dat het testteam binnenkwam en frites bestelde wist ik van niets. Ze wilden hun frites meenemen en ik stopte dat in een tasje van Snack77. Een keek op dat tasje en zei ‘je hoort er van’. Wanneer? ‘Over een week of drie, het is voor de AD-test.’Ze heb ben nog een test op het sa nitair gedaan en dat was prima.” Snack77 heeft ook frisdrank, belegde broodjes, en buiten bij goed weer is HEINKENSZAND - Op 3 mei 2014 opent in Heinkenszand het centrum ‘De Grenslin de’. Dit centrum richt zich op de eerstelijns zorg. Zorg die voor iedereen toegan kelijk is, laagdrempelig en dichtbij huis. Belangrijk is dat deze zorg te verkrijgen is zonder verwijzing van een (medisch) specialist. Initiatiefnemers, Jolien Dek ker en Liesbeth Kluijfhout, zijn twee jonge enthousiaste verloskundigen. Samen vor men zij de Verloskundigen praktijk Gemeente Borsele. De Zak van Zuid-Beveland heeft maar één verloskun digenpraktijk en deze heeft twee spreekuur locaties; Heinkenszand en ’s-Graven- polder. Na jarenlang in Hein kenszand op een huurlocatie te hebben vertoefd, maakten zij begin dit jaar de stap om het centrum ‘De Grenslinde’ op te zetten. Doel is om alle rd DRIEWEGEN - Als eerste na tuurgeneeskundige praktijk in Zeeland introduceert An neke van Reek de EnerChi Elite Laser. De EnerChi Elite is een zeer effectief systeem voor behandelingen met fo tonentherapie. Fotonentherapie is een mo derne therapievorm waarbij lichtenergie wordt overge dragen aan het lichaam. Hierdoor wordt het lichaam gestimuleerd zichzelf snel- MIDDELBURG - Horren.com, naar eigen zeggen de groot ste online horrenwinkel van de Benelux, vestigt zich in Middelburg. Het bedrijf is online marktleider in op maat gemaakte raam- en deurhorren en breidt in Middelburg de activiteiten verder uit. De opening is op vrijdag 25 april, wanneer de nieuwe showroom officieel open gaat voor klanten in de regio. Het bedrijf, in 2005 als loka le horrenspecialist begon nen, heeft de laatste jaren in Rilland een enorme opmars op internet gemaakt en is inmiddels uitgegroeid tot marktleider. Door de enorme groei werd het bedrijfspand in Rilland te klein en moest Horren.com op zoek naar een grotere locatie. Die is ge vonden in Middelburg waar een terrein van ruim 2500 vierkante meter wordt be trokken op industrieterrein Arnestein, Arnesteinweg 27 in Middelburg (100 meter rechts van de kartbaan). vies bemiddelt onder meer bij conflicten met zorgin stellingen, onderwijsinstel lingen, woningbouwcoöpe- raties, en echtscheidingen. Leida beschikt over een netwerk van specialisten, die voor specialistische on derdelen ingezet kunnen worden. Voor verenigingen is er een speciaal aanbod. Kijk voor de spelregels van dit aanbod op de website. “Wacht niet tot uw conflict escaleert, u belt Amaril Me diation en Advies nooit te vroeg”, raadt Leida aant. Amaril Mediation en Ad vies, kunt u bereiken: 06- 51816843 info@amaril- mediation.nl Coudorp 22, Nieuwdorp Zeelands beste frietbakker Gerard Schilte: "Dit is een hele leuke verrassing.” Foto Leon Janssens GOES - Anthoni Fierloos van Boekhandel Het Paard van Troje in Goes is genomi neerd voor de titel “Beste boekverkoper van het jaar 2014”. Anthoni is al 33 jaar werk zaam bij Het Paard van Troje. Na de overname van de winkel tien jaar geleden heeft hij de winkel grondig verbouwd en meer nadruk gelegd op de Zeeuwse pu blicaties. Dit mede door zelf boeken uit te geven zoals het succesvolle Zeeuwse knop Bakboek. Op de longlist van deze verkiezing is hij de enige Zeeuwse boekverkoper. U kunt zelf ook uw stem op hem uitbrengen op www.el speetconferenties.nl De ge nomineerden met de meeste stemmen gaan door naar de shortlist. Daarna kiest een jury de winnaar. alle leeftijden en heeft geen bijwerkingen. De EnerChi Elite is tevens zeer effectief in combinatie met de an dere therapieën die Anneke toepast, zoals de Bachbloe- sem-, emotional freedom techniek- en bioresonantie therapie. Anneke van Reek, telefoon 0113-341605

Bevelander | 2014 | | pagina 22