ns Dirk Wa t kiest u? PLflMECO schooltjes’ ‘Plan redt Klimroos is postzegeltopper M s 4 vyêefci Delta Gasservice bax De nieuwste aanbiedingen staan al voorn klaar op lekkerdoen.nl Gratis cadeau* bij een nieuwe CV-ketel ruitschade? Kaarten voor betoverend APASSIONATA Zh De grootste muziekwinkel van de Benelux! Optiek A Optofnetrie Specialist in multifocale brillenglazen »11 JULIA FLUIT KRIJGT PRIJS www.piameco.nl Tel. 0113 - 27 00 00 Intocht of andere activiteiten rond Sinterklaas? Mail ze naar redactie. bevelander@ wegenermedia.nl Met onze weekkran dagblad én site bereikt u 1 liefst 78% van de consumenten Van Gilst v.o.f. Een nieuw plafond in één dag! Zeeuw om tafel met staatssecretaris 1 krant van 10.00 uur - 18.00 uur KLIK WIN ACTIE CABARET EN MEER THEATER 20-21 www.bax-shop.nl 10113 212703 Woensdag 6 november 2013 Lange Vorststraat 57, Goes, tel. 0113-230214 Dirk Goes Beukenhof 1 www.eijsermans-optiek.nl Julia krijgt van De Bevelander een mooie grote foto van zichzelf met hamster Jimmy Is uw CV-ketel ouder dan 12 jaar en dus aan vervanging toe? Dan is dit uw moment. Want tot eind van dit jaar krijgt u van Delta Gasservice een cadeau ter waarde van 350 bij een nieuwe CV-ketel. U mag zelf een cadeau uitkiezen bij Media Markt. Zo heeft u in één keer alles geregeld: een lekker warm huis in de winter, jarenlang een energiezuinige ketel én een prachtig cadeau erbij! graag ze zich willen inzetten voor kinderen die onze hulp goed kunnen gebruiken.” Autotaalglas Goes 0113-251700 .v €350,- Maak direct een afspraak. Bet 0118 63 52 5ó af kijk op www.deltagasservke.nl PLAFONDS Opbrengst De opbrengst van de Kin- derpostzegelactie 2013, die gisteren (5 november) be kend werd gemaakt, komt ten goede aan tientallen projecten in binnen- en bui tenland. Dit jaar staan twee projecten centraal: het men torproject ‘School ’s Cool’ en een onderwijsproject in Ethiopië, waar Anton Cor- bijn kinderen fotografeerde voor de serie kinderpostze gels van dit jaar. Jan Schuurman Hess uit Kats bespreekt morgen (donderdag) zijn onderwijsvernieuwingsplan om kleine scholen op het platteland te behouden met staatssecretaris Dekker. Als het project de zogenoemde ‘experimentstatus’ krijgt, wordt het deels gefinancierd door het ministerie van Onderwijs. Het 16-jarige racetalent Menno Paauwe urt Biezelinge is Nederlands Kampioen karten in de klasse KZz Internationaal geworden. Menno is één van de jongste coureurs in deze klasse, heeft relatief weinig ervaring en werkt met ongeveer een kwart van het gangbare budget (normaal zo'n 60.000 euro per seizoen). Bovendien is dit de koningsklasse van de kartsport, met veel ervaren coureurs uit de kartsport. In het Belgische Spa wist hij zijn titel veilig te stellen. Foto: Michael Melis aldus Jan Schuurman Hess. Het plan is ontwikkeld door inwoners en dorpsraden in Kats, Gaastmeer (Fries land), Hoog Keppel (Gelderland) en Wee- bosch (Noord Brabant). Vanuit de gemeente Amsterdam is de dienst Maatschappelij ke Ontwikkeling actief en direct betrokken bij het initiatief. van de Klimroos krijgen daarom een cadeautje van Stichting Kinderpostzegels. Die trakteert de groep name lijk op een dag Walibi Hol land. Ook drie groepen die meededen aan de wedstrijd ‘Rap je tip’ en de mooiste rap maakten over hun verkoop tip, gaan mee naar Walibi Holland. De Prinses Margrietschool in Kats dreigt de deuren te moeten sluiten omdat het te weinig leerlingen heeft. In Nederland zijn vele school tje die een zelfde lot staat te wachten. Schuurman Hess bedacht een project waarbij maxi maal zeven kleine scholen, van verschillende deno minatie en verdeeld over het land bij elkaar worden gebracht in een coöpera tie. Ouders, docenten en de dorpsgemeenschap zijn bin nen de coöperatie zelf ver antwoordelijk voor het be stuur en het onderhoud van de eigen dorpsschool. De scholen kunnen echter fiks besparen op management en overhead. “Met ons plan kunnen we realiseren dat de school het kloppend hart van de dorps gemeenschap blijft, en dat kinderen op maat gemaakt onderwijs kunnen krijgen,” Verruimde openingstijden: Elke zondag geopend! Burgemeester Huisman verraste groep 7/8 van OBS de Klimroos met het leuke nieuws. Deze groep behoort volgens de officiële verkoop cijfers tot de top 25 groe pen behoort die de hoogste gemiddelde opbrengst per leerling heeft gehaald. De leerlingen van groep 7/8 De Bevelander KRABBENDIJKE - Maar liefst 200.000 kinderen van 5.000 basisscholen gingen onlangs langs de deuren om kinder postzegels te verkopen. De Klimroos uit Krabhendijke blijkt één van de best verko pende scholen te zijn. Betrokken Burgemeester Huisman: “Ik wil groep 7/8 van OBS de Klimroos van harte felici teren met deze geweldige prestatie. Het laat zien hoe betrokken ze zijn en hoe Klik&Wjn Ga snel naar. deweekkrant.nl/actie Cabaretier Vincent Bijlo staat met ‘Enkeltje Mars' in De Mythe. Meer uittips op: v A autotaalglas.

Bevelander | 2013 | | pagina 1