Laat u Tulp weer opbloeien? I 24." HALFORDS Bungalow Schoonmakers en Controleurs m/v L’ Buitenspeelmiddag Expositie Jenni van Geest Becoolstevaderdai piantenweetjes CBG Aanhangers opent kampeer- en caravanshop WILT U 10 KILO AFVALLEN PER MAAND!? Eazy Shape is momenteel het nummer 1 dieet product in Nederland. Al duizenden Nederlanders vallen eindelijk snel, blijvend en gezond af! bij Terra Maris de ScheidingsPraktijk Roompot Vakanties TDtLL www.roompot.nl/vacatures www $cheiciing$prakt|jk.nl Medewerker bediening m/v fulltime/parttime Medewerker keuken m/v fulltime/parttime Medewerker horeca m/v hulpkracht Werktijden: maandag en vrijdag tussen T0.00 en 15.00 uur Ben jij iemand die graag de handen uit de mouwen steekt, representatief is en de Nederlandse of Engelse taal beheerst? Bel dan direct: 010 - 2430877 of mail: rotterdam@rsb.nl Wij op zoek naar gemotiveerde medewerkers voor Roompotpark Hof Domburg. Startdatum is zo snel mogelijk. 4 heerlijke smaken Shaker cadeau! Eén contactpersoon voor heel de scheiding. SONAX 35» 8 1 Gebruikerservaring Lisa Vermeer: “Ik heb momenteel 2,5 weken achter de rug en ben maarliefst 8,5 kilo afgevallen!” Tel: 088 777 2000 Website: eazyshape.nl INHOUD MAANDPAKKET: Gratis coaching Dieet handboekje ACTIECODE: ESK64718 - R De nieuwe generatie Eazy Shape proteine shakes zijn een revolutie op het gebied van dieet producten. I Eazy Shape ondersteunt u bij het snel en blijvend bereiken van uw streefgewicht. Ook gaat het de j veroudering van de huid, spieren en botten tegen! ACTIE: Bestel vóór 19 juni telefonisch of op onze website met de actiecode en krijg een maandpakket voor €59,95 in plaats van €79,95! De Bevelander woensdag 5 juni 2013 7 6 FOTO: Dierenasiel de Tussenhaven SONAX Kijk voor alle Vaderdagdeals op halfords.nl of kom naar de winkel La a 1 aa aa KW KB aa a M Noordzee Résidence Cadzand-Bad is per direct op zoek naar: Uw wensen en belangen vormen het uitgangspunt voor het scheidingstraject. De scheidingsconsulent bespreekt daarom de verschillende opties met u, om te komen tot een oplossing die voor u beiden optimaal is. De consulent legt de afspraken vast in het scheidingsconvenant. Zo nodig stelt hij ook andere documenten op, zoals een ouderschapsplan. Bovendien heeft de consulent contact met andere betrokken partijen, zoals een advocaat, taxateur of belastingadviseur. Zelf heeft u dus alleen contact met de consulent, die alles voor u regelt. Dat geeft rust in een onrustige tijd. Uw consulent Wim Folmer andere katten. Hoe ze met kleine kinderen is weten we niet, met wat grotere zal het best gaan. Een gebruiksaan wijzing zat er helaas niet bij maar met goede voeding en Wij verwachten: flexibiliteit bereidheid om in de weekenden/vakanties te werken Wij bieden: betaling CAO verblijfsrecreatie vervoer naar Cadzand kan geregeld worden Interesse? X, Mail je reactie naar: L» Roompot Vakanties T.a.v. Mevr. K. Yau yau.k@roompot.nl Hef is zwaar als er een einde komt aan een huwelijk of relatie. Ais een scheiding echter onafwendbaar is, is het voor alle partijen beter ais dit in gezamenlijk overleg kan plaatsvinden. De ScheidingsPraktijk helpt u hierbij. De regie van het scheidingsproces ligt bij de scheidingsconsulent. Die heeft de kennis en ervaring om de juiste stappen te zetten. 06 50 20 44 88 w.folmer@scheidingspraktijknl Xtreme Was Poets Set KAPELLE - Speel-o-theek De Schatkist in Kapelle houdt op woensdag 12 juni van 13.30 tot 15.30 uur een bui tenspeelmiddag op het par keerterrein van het Fruithof in Kapelle. Kinderen kun nen worden geschminkt, er zijn watertafels, bellenblaas en heel veel rijdend speel goed voor groot en klein. Er van maandag tot en met vrij dag van 11.00 tot 17.00 uur en op zaterdag en zondag van 12.00 tot 16.00 uur. Tulp is niet meer vers, het is een tulpje van middelbare leeftijd (2001). Wel eentje waar u ieder seizoen ple zier van zult hebben. Tulp is een lief katje, gewend aan met eenzelfde onderwerp, maar met uiteenlopend re sultaat. Naast acrylverf op doek en paneel gebruikt ze ook grafietstift, krijt en acryl op papier van groot formaat. ding op de grillplaat; gezon der en gemakkelijk in onder houd. Blaas Meulmeester, met Janwillem Slabbekoorn, eigenaar van CBG: “We heb ben in 2005 een start ge maakt met aanhangwagens en in 2008 met onderhoud, reparatie én schadeherstel van caravans. Vanwege de GOES - CBG Aanhangers aan de Verrijn Stuartweg in Goes opent zaterdag 8 juni een en caravanshop. Dit gaat gepaard met aan trekkelijke openingsacties zoals Waterfieldstoelen en de unieke Outdoorchef barbe cues (www.outdoorcheffen. iP_ 3 www.de-bevelander.nl GOES - Jenni van Geest expo seert haar werk van 2 juni tot 28 juni in het museum café van het Historisch Mu seum de Bevelanden aan de Singelstraat 13 te Goes. Ze hanteert graag het thema Het museumcafé is geopend Kom of draadmand. Dit on derzoekt zij met verschil lende beeldmiddelen. Zo ontstaat er werk in series ge en verkoop van accessoi res is onze shop nu geopend waar wij ondermeer Alko onderdelen, en Reich, met alles op watergebied zoals t cbgaanhangwagens.nl zijn trikers, waveboards, vi pers en nog veel meer. Alle kinderen en ouders zijn wel kom en er is voor iedereen een hapje en een drankje. Ook de kinderfysiothera- peuten van Van Loo Veer- hoek zijn aanwezig met een informatiestand. Kijk voor meer informatie op www. speelotheekkapelle.nl kranen en slangen, en 123 schoonmaakartikelen leve ren.” Ook voor Movers en of Level systemen kan men bij CBG terecht. Met de Mover plaatst men zonder duwen en trekken de caravan naar de juiste plaats. Erg handig en leverbaar met afstands bediening als automaat of semi-automaat. Met het EP- levelsysteem kan de camper of caravan 100% waterpas weggezet worden. Janwil lem Slabbekoorn: “Prak tisch is de luchtvering voor campers die voor een beter rijcomfort en rijgedrag zor gen. Met onze nieuwe lijn Trade Vision, parkeersen- soren en camera’s, bieden wij een compleet gamma in gespecialiseerde materi alen voor campers en cara vans.” Via de webwinkel is het complete assortiment te zien en te bestellen, www. aandacht zal ons Tulpje vast opbloeien! Dierenasiel De Bevelanden, Westhavendijk 140, 4463 AE Goes, telefoon 0113-212473, www.dieren- asielgoes.nl OOST-KAPELLE - Bij Terra Ma ris aan de Duinvlietweg 6 in Oostkapelle kunnen belang stellenden iedere vrijdag in de maand juni van 13.00 tot Camper- 14.00 uur mee met de tuin man voor de workshop Len te in de tuin. De workshop heeft de toepasselijke naam Piantenweetjes gekregen. Tijdens de workshop wordt nl) die zowel op houtskool, de tuin bezocht die achter elektriciteit als gas branden, het museum ligt. Deze tuin Voordelen: geen vetverbran- is maar liefst twee en een halve hectare groot. Er is in deze tuin onder an dere een stukje duinland schap te zien, een kreekres- tant, moerneringstuin en het segment van een zeewe- rende dijk, allemaal met hun eigen specifieke planten. De tuinmensen bij Terra Maris weten door hun jaren- stijgende vraag naar monta- lange ervaring en dagelijks werk in de tuin en daar buiten veel over planten te vertellen. Die kennis wordt graag met u gedeeld. Aan melden bij de balie van het museum. Tulp is een lief katje, gewend aan andere katten. Met goede voeding en aandacht zal dit Tulpje vast opbloeien! Blaas Meulmeester en Janwillem Slabbekoorn: “Gespecialiseerde materialen voor campers en caravans." FOTO: Leon Janssens Vfctte kAMdty. d*t te ItaMowte tews vind ie bij Halfords!

Bevelander | 2013 | | pagina 7