Sombrero’s en flamenco Brugsmurfen TANK NERGENS GOEDKOPER! soapsterren in ‘t dé krant .m Keukens badmeubels, schuifdeurkasten, tegels stofferingen, betimmeringen enz. Vl Bescherm waterleidingen tegen vorst PLflMECa PLAFONDS ruitschade? Winter Wellness Voordeel ■I Bii Dirk in Does gegarandeerd de laagste literpriis. Ihj. Chili con Fusion bij Spectra Ovezande Carnavalsseizoen wordt geopend Eijserm^ns Optiek www.deweekkrant.nl/actie Tel. 0113-21 66 77 Plus Win een verblijf bij Canvas Holidays ter waarde van 300 eui e50r Open dagen Edudelta Goes KLIK EN WIN ACTIE Aannemersbedrijf D.A. van Gilst v.o.f. Woensdag 16 Januari 2013 Ook voor kleine karweitjes ’s Gravenpolder Een nieuw plafond in één dag! l Keuken// Hu UW CONTACTLENS SPECIALIST Lange Vorststraat 57, Goes Tel. 0113-230214 PIETS WEERBERICHT Het weer van de komende week ziet u op onze site! De Bevelander De kracht van kwaliteit: V Beukenhof 1, Goes WELLNESS BEAUTY autotaalglas, Lichaamspakking Hoofdmassage Wellness of Hotstone massage Rugscrub Prins Richard van De Koen- kelpot ontvangt de Prinsen Carnaval uit Pikpot (Kwaden- damme), Hanzehat (Goes) en Kraayenist (Lewedorp). Uit Zeeuws-Vlaanderen zijn enkele gastverenigingen uitgenodigd. Het wordt een Spaans getinte avond die om 21.00 uur begint bij De Geveltjes in de Markt straat. De carnavalsverenigin- Het Zeeuwse carnavalssei zoen start met het jaarlijkse Kwartettenbal, dit jaar ge organiseerd door carnavals- stichting De Koenkelpot uit Paerehat ('s-Heerenhoek). Zaterdagavond is het zo ver. Leon Janssens Goes Ergens anders in Goes goedkoper? Wij betalen het verschil terug! Goes De Nederlandse waterbedrijven raden klanten aan om bij vorst de buitenkraan af te sluiten en af te tappen en hun watermeter te isoleren. Hiermee worden lekkages, overlast en hoge kos ten voorkomen. Jaarlijks zijn er veel meldingen van lekkages door bevriezing van buitenkranen of water meters. U kunt op eenvoudige wijze voorzorgsmaatregelen treffen. Buitenkraan Vaak is de buitenkraan beves tigd aan een buitenmuur van een woning, garage of schuur. Jeugdtheaterschool Zeeland presenteerde in ‘t Beest zijn voorstellingen. Onderstaande scène speelde afgelopen vrij dagavond tijdens het voorproefje van de groep 9+ Goes Josien de voorstelling ‘Soap op school’. Hun voorstelling over soapsterren en brugsmurfen staat half april als publieksvoorstelling op de planken van ‘t Beest. Vorst kan tot gevolg hebben dat het water in de buitenkraan of toevoerleiding bevriest, waar door deze kapotgaan. Door de aanvoerleiding dicht te zetten en af te tappen, voorkomt u be vriezing en daarmee lekkages. want ook door een koude tocht kan watermeter en soms ook hoofdkraan bevriezen. Voorkom dit door isolatiemateriaal als een oude wollen deken of noppenfo lie aan te brengen om de water meter en de hoofdkraan. De open dagen van Edudelta College Goes, Stationspark 39 te Goes zijn: 23 januari van 14.00 uur tot 17.00 uur, 23 januari van 19.00 uur tot 21.00 uur en 26 januari van 10.00 uur tot 15.00 uur. Jaargang 65 Nummer3 Oplage 43.035 Reserveer vandaag nog! Mail naar info@dekamperduinen.nl of bel met 0113 370 000 Watermeter De watermeter bevindt zich bij veel huizen in de meterkast in de gang. Bij oudere woningen of panden kan deze geplaatst zijn in een kelder of watermeterput, vaak direct achter de voordeur. Het is van belang om te con troleren of er in deze ruimtes sprake is van vorst. Let daarbij ook op eventuele luchtroosters, Autotaalglas Goes 0113-251700 Spoorstraat i8c T (0113) 312547 M 06 53314189 Op afspraak, wiuiu.keukenplus.com °°k 's auonib Van Gilst v.o.f. www.plameco. nl Tel. 0113 - 27 00 00 gen kunnen zich opmaken voor een typische Spaanse activiteit, alaaf wordt olé. Dacht De Koenkelpot eerst aan tomatengooien, nu staat de bezoekers een spectacu laire gebeurtenis te wachten, stierenrennen, een wedloop met jonge stieren net als in Pamplona. Na afloop een biertje of een sangria om van de schrik, én om bij te ko men. Blaaskapel De Koen kelpot zorgt voor carnavals muziek tijdens de activiteiten en binnen loopt de tempera tuur op naar Spaanse waar den met muziek van Party DJ W, ondermeer bekend van de Skihut en Lloret de Mar. Er is enveloppenloterij, de dresscode is Spaans en toegang is gratis. Week af met explosieve electro dancemusic. De entree voor De Klomp bedraagt 5 euro inclusief gratis busvervoer. Spectra komt dit seizoen nog met twee edities voor nieuwe en jonge bands op 15 februari en 15 maart. Naast nieuwkomers uit Zeeland ook dan bijzondere nieuwe popacts. Op 15 ja nuari komt onder andere Mattanja Joy Bradley en in maart de nieuwe band van enkele Destine bandleden The Dirty Daddies. Steeds zijn er dan ook vier nieuwe Zeeuwse acts die zich op het Spectrapodium in De Klomp presenteren. De fi nale is op zaterdag 13 april. Informatie is te vinden op jongerenraadborsele.nl HU £A5< Tips Kijk voor tips en adviezen om de buitenkraan af te sluiten en de watermeter te isoleren op wutw.euides.nl/uorst JClik&Wfoj r. De speciale DJ-editie van Spec tra haalt behalve enkele Zeeuws Top DJ’s en vier jonge starters ook het electro dance trio Chili Con Fusion naar poppodium De Klomp in Ovezande. De Spectra DJ-editie is komende vrijdag 18 januari van 20.00 tot 24.00 uur. De Zeeuwse inbreng komt die avond van gelouterde namen als Vindictiv, Tempo Slow, BDM en Nick-E. Zij begeleiden en ondersteunen in back to back sets vier nieuwe Zeeuwse DJ’s. Daarvan zal er een doorgaan met een aanmoedigingsprijs en de titel ‘Spectra DJ 2013’. De kandidaten daarvoor zijn DJ Nie31s, DJ LaGrand. DJ GinoenDJMDF. Chili Con Fusion, met twee muzikanten en een DJ, sluit het evenement SBr www.de-bevelander.nl www.eijsermans-optiek.nl BRILLEN, CONTACTLENZEN OPTOMETRIE

Bevelander | 2013 | | pagina 1