De Looff F De Looff De Looff ffkooptmijnhuis.nl meer dan 35 jaar ervaring Rïï bel direct voor een afspraak: 0118-62 88 34 A www.delooffmakelaardij.nl Oost-Souburg Goes I R V( Bij direct verkopen aan ons zijn er géén bijkomende kosten meer dan 35 jaar MAKELAARDIJ O.G. ervaring M.D. de Grootstraat 83 Dijkstraat 48 Vraagprijs 109.500,- k.k. Vraagprijs 109.500,- k.k. Vraagprijs 139.500,- k.k. Vraagprijs 135.000,- k.k. MAKELAARDIJ O.G. Alle bijkomende kosten bij het verkopen van uw huis komen geheel voor onze rekening. Aan de Looff Makelaardij kunt u uw huis zorgeloos en betrouwbaar direct verkopen! Wij zorgen dan ook altijd voor duidelijkheid en zekerheid. Al meer dan 35 jaar een bewezen, betrouwbare en betrokken partij als het gaat om directe aankoop van woonhuizen - appartement en - beleggingspanden. Direct uw huis verkopen? www.delooffkooptmijnhuis.nl Telefoon: Fax: E-mail: De Looff Makelaardij o.g. Oostkerkplein 16 4331 TL Middelburg De Looff Makelaardij o.g. Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg Tel.: 0118 - 62 88 34 0118 - 61 43 63 Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! 0118-628834 0118-634307 info@gillesdelooff. tr zijn situ; ilt gaan Ihuizer. De Looff M Wemeldinge Nieuw- en Sint Joosland e. Mi SC F WERKWIJZE le verd.: overloop met wastafel, 3 slaapkamers. Direct met zekerheid uw huis verkopen zonder bijkomende kosten. Verkoop aan ons betekent: In een leuke straat gelegen goed onderhouden 2/1-kap- woning met een ruime tuin en schuur op 220 m2 eigen grond. Deze degelijk gebouwde woning is deels v.v. dub bel glas. Indeling: Hal met mk en toilet, sfeervolle woonkamer, dichte keu ken met deur naar de tuin, aangebouwde bijkeuken met w.m.a. en een tussenhal met toilet en badkamer met douche en wastafel. le verd.: overloop met 2 ruime slaapkamers (voorheen 3). 2e verd.: d.m.v. een vlizotrap bereikt u de bergzolder met cv-opstelling. H 1. De Looff Makelaardij komt geheel vrijblijvend bij u langs om de woning te inspecteren. 8| 2. Direct, of op korte termijn, brengen wij u een goed bod uit op uw woning. 3. Als er overeenstemming komt over de prijs wordt er geheel in overleg een opleverings datum afgesproken. Indeling: hal met mk, toilet, trapkast en trapopgang, L-vormige woonkamer, eenvoudige keuken met deur naar de tuin. Alg.: de cv-ketel is van 2009. Verder is de woning deels v.v. dubbel glas. Oplevering per direct mogelijk. le verd.: overloop, 3 slaapkamers en een badkamer met douche en wastafel. 2e verd.: bergzolder. 2e verd.: d.m.v. een vlizotrap bereikt u de bergzolder. De woning wordt verwarmdt d.m.v. een cv-ketel. Betaalbare tussenwoning met zeer ruime tuin, schuur en vrije achterom op 232 m2 eigen grond. Ind.: hal met mk, toilet en trapopgang, tuingerichte woon kamer, ruime keuken met aansluitend de serre met toe gang naar de diepe achtertuin met schuur en vrije achterom. Alg.: de woning is deels v.v. kunstof kozijnen en wordt ver warmd middels een gaskachel. Verder is de woning eenvoudig qua onderhoud en dient op een aantal punten gemoderniseerd te worden. Op een leuke locatie gelegen degelijk gebouwde hoek woning met aanbouw, schuur en tuin met vrije achter om. Op een prima locatie gelegen tussenwoning met diepe achtertuin en schuur. Deze goed onderhouden tussenwoing is aan de achter zijde opgetrokken waardoor de woning ruimer is dan de voorgevel doet vermoeden.Ind.; Via de hal met mk en trapopgang bereikt u de ruime woonkamer. Vanuit de woonkamer heeft u zowel aan de voor- als achtertzijde fantastisch vrij uitzicht. Verder is er een eenvoudige dichte keuken en een bijkeuken met toegang naar de goed op de zon gelegen achtertuin. le verd.: overloop, 2 slaapkamers waarvan 1 aan de voor zijde en 1 aan de achterzijde en een ruime badkamer met douche, wastafel en een 2e toilet.

Bevelander | 2012 | | pagina 32