O VET f Volg ons op Twitter en Facebook B.V. MMI I VOOR VOOR €89,- €19,- IMOTRON BEDRIJFSELEKTRICIEN M/V (1FTE) /SWEETDEAL.ZEELAND el«l; woensdag 22 augustus 2012 De Bevelander pagina 34 3-Gangen menu voor €17,95 bij Restaurant Amigo in Vlissingen. Geniet van de heerlijkste gerechten. jE Au Medewerker Verkoop binnendienst (m/v) f @SWEETDEALZEELND Permanente make up voor de wenkbrauwen of eyeliner (boven en onder) van €265 voor €89 bij BeautyLife Schoonheidssalon in Middelburg! Beloning J Zeeland ~T VAN: €38,00 KORTING 50% Geniet twee uur lang van de Finse privé sauna bij City Spa Middelburg. In de sauna kunnen max 4 pers, altijd privé. Voor 2 pers van €38 voor €19 incl. een drankje. Quality in bulk NMMMMM Voor onze terminals zijn wij op zöek naar een Vanwege interne sollicitaties hebben wij een vacature voor een Werkzaamheden: MMMMM Opleiding/ervaring: Speciale vaardigheden: Leeftijd: Salaris: Stuur uw motivatie en cv naar: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Taakomschrijving - U bent mede verantwoordelijk voor het beheer en de ontwikkeling van alle elektrotechnische zaken, zowel op de bedrijfslocatieTerneuzen als in Vlissingen-Oost. - U bent mede verantwoordelijk voor het storingsvrij functioneren van alle relevante bedrijfsmiddelen waaronder vier dieselelektrische grijperkranen, laadschoppen, transportinstallaties, etc. - U bent installatieverantwoordelijke laagspanning volgens de NEN-3140. - U adviseert bij de inkoop van technische goederen. Werktijden - 37,5-urige werkweek in dagdienst, 5 dagen van 08.00-12.00 uur en 12.30-16.00 uur - storingsdienst buiten normale werktijden Volgens de bedrijfs-cao afhankelijk van opleiding en ervaring Geïnteresseerden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie vóór 1 september 2012 richten aan: Ovet B.V., t.a.v. afdeling P&O, Postbus 1200,4530 GE TERNEUZEN of per e-mail: personeel@ovet.nl Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Tom d'Haens, Hoofd Technische Dienst, tel. 0115-676 832 en voor vragen over de procedure kunt u contact opnemen met Edith Lormans, P&O medewerker tel. 0115-676 734. Sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op maandagochtend 10 september of woensdagochtend 12 september a.s. Functie-eisen - opleiding MBO Elektrotechniek niveau 4 of een gelijkwaardig kennisniveau - minimaal 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie - ervaring met elektrotechnische aandrijfsystemen - op de hoogte zijn van de laatste ontwikkelingen op het vlak van frequentie geregelde al dan niet plc/pc gestuurde aandrijvingen - competenties: zelfstandig, praktisch ingesteld, doorzettingsvermogen, creativiteit en goede communicatieve vaardigheden - bezit van rijbewijs B is vereist Plaats in de organisatie U werkt onder de directe leiding van de assistent Hoofd Technische Dienst. Imotron Instruments BV te Halsteren is al meer dan 30 jaar de corrosion monitoring-specialist. Dit hebben wij kunnen bereiken door toewijding aan de totale customer service, kwaliteit en ontwikkeling van nieuwe producten. Imotron bevindt zich in het pand van Zematra BV te Halsteren. Imotron bv Steenspil 28 T.a.v. mevr. M. Zegers-Heije 4661 TZ Halsteren of mail naar hrm@zematra.com www.imotron.com OVET B.V. is een stuwadoorsbedrijf met ongeveer 115 werknemers met overslag- en opslagterminals in Terneuzen en Vlissingen voor internationale klanten in de staal- en energiesector voornamelijk in Europa. Het zelfstandig en in samenwerking met de medewerker Verkoop buitendienst, realiseren van commerciële doelstellingen. Het betreft het maken van offertes van binnengekomen aanvragen, het telefonisch opvolgen van offertes, het geven van technische productinformatie aan klanten, zorg dragen van de juiste prijslijsten en het afhandelen van klachten. Bovendien selecteert en evalueert men de toeleveranciers, verricht men enige marketing activiteiten. Tevens worden administratieve werkzaam heden verricht, zoals bijvoorbeeld het verwerken van in- en verkoopfacturen in administratieve systeem KING. Gezien de leeftijdsopbouw wordt gedacht aan kandidaten tussen 20 en 40 jaar oud (echter niet limitatief). Imotron biedt goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden, die worden afgestemd op kennis en ervaring. Imotron stimuleert haar medewerkers om vakgerichte opleidingen te volgen om continu de kennis van haar medewerkers te vergroten. I Imotron is een onderneming die van haar medewerkers een grote mate van zelfstandigheid vraagt. De functie biedt veel creatieve uitdagingen, maar hier moet wel mee om gegaan kunnen worden. Wij zoeken een enthousiaste collega pet een MBO-opleiding, bv. MLO. Tevens dient u ervaring te hébben met binnendienst- verkoop en affiniteit te hebben met het product. Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal is een eis. Kennis van andere moderne' talen is een pre. vrijdag 24 augustus t/m zondag 26 augustus Geniet vooraf van stokbrood met kruidenboter. Gevolgd door een Gran Parillada Mixta, 400 gram per persoon: compleet gegrild vleesassortiment op een eigen tafelgrill. Het assortiment bestaat uit: steak, ossenhaas, entrecote, lamskotelet, spare ribs, pittige worst en wordt geserveerd met drie sauzen, friet en saladebuffet! Tot slot krijg je een overheerlijk sorbet! maandag 27 augustus Welke moderne vrouw wil er niet op elk moment van de dag perfect uitzien? Altijd een verzorgde uitstraling? Met gewone make up is deze wens niet te realiseren. Na een uurtje sporten, een onverwachte regenbui of een hartelijke lach loopt de gebruikelijke make up uit, en moet er het nodige worden bijgewerkt. Zit u 'vastgeroest' in uw huidige functie? Aarzel niet en stap in de boeiende wereld van de corrosion monitoring! sw.eetdëallni Onderdeel van WGGGNGR Media Dinsdag 28 augustus Sauna is de Finse benaming voor een ruimte waarin een heteluchtbad genomen wordt. In zo’n ruimte staat een kachel die de temperatuur doet stijgen, zodat je gaat zweten. Omdat het lichaam zich via de huidporiën reinigt, wordt het saunabezoek ook wel een “sauna bad” genoemd. Ook mentaal wordt zo’n heteluchtbad als “reinigend” ervaren. Ontspanning brengt de psyche tot rust. De sauna is een gezonde manier om het lichaam te reinigen. Ontspan en relax nu samen! INSTRUMENTS B.V.

Bevelander | 2012 | | pagina 32