687 I I 'JÈ I Officiële Mededelingen w.£ iiO I Fietsreis Cöte d'Azur f Lezersvoordeel voor u! milieu Boek nu: www.effeweg.nl of bel 0529 46 96 67 -5 - Supervoordelige busreizen 8 DAGEN SLECHTS Altijd actueel: de-bevelander.nl woensdag 30 mei 2012 De Bevelander pagina 22 17 OF Lake District en Yorkshire „1. 2! Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Provincie Zeeland van de Provincie Zeeland RESERVEREN KIJK OP BUSREIZEN! n I MMKMK 1 t 1. tok» «rtre*! BOEKCODE 3222 BOEKCODE 3222 BOEKCODE 322.2 Bezoek de Cote d'Azur! We nemen u mee naar Saint Tropez en Nice en maken een prachtige natuurtocht naar de Gorges du Verdon. M.e.r.- beoordeling diverse bedrijven De ontwerpbeschikking, met de daar op betrekking hebbende stukken, ligt van 31 mei tot en met 11 juli 2012 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 08.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kan tooruren, en in het gemeentehuis van Kapelle, op werkdagen gedurende openingstijden en in de avonduren in het gemeentehuis (dag en tijd in over leg met de sector grondgebied afd. Vrom tel. 0113-333110); in het ge meentehuis van Kapelle, op werkda gen gedurende openingstijden en in de avonduren in het gemeentehuis (dag en tijd in overleg met de sector grond gebied afd. Vrom tel. 0113-333110). Bodemverontreiniging/Sanering splan CZAV Oostelijke Kanaalweg 5 Wemeldinge Inclusief: •7 hotelovernachtingen 7x ontbijt en diner 4x lunchpakket tijdens fietsdagen Nederlands sprekende fietsbegeleiding Ervaren lokale gids tijdens fietsdagen Volgauto met technicus tijdens fietsdagen Gebruik van zwembad Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider •Vervoer per GRATIS Comfort Class touringcar Vertrek op: 22 juni, 5, 19 oktober Ingevolge het bepaalde in de Wet milieubeheer en het Besluit milieu- effectrapportage zijn deze voorgeno men activiteit m.e.r.-beoordelings- Belanghebbenden kunnen in dezelfde periode schriftelijk of mondeling hun zienswijze naar aanleiding van de ont werpbeschikking naar voren brengen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 165, 4330 AD Middelburg, tel. 0118-631700. Alleen zij die zienswijzen naar voren hebben gebracht over de ontwerpbeschikking en belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat hij/zij geen zienswijzen naar voren hebben ge bracht, kunnen later beroep instellen tegen het definitieve besluit. Het college van gedeputeerde staten van Zeeland en de colleges van burge- Besluit vaststellen Veiligheidscontour industrieter rein Vlissingen-Oost Het besluit en de aanmeldingsnotitie m.e.r.-beoordelingsplicht liggen ge durende 6 weken voor een ieder ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middel burg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Op grond van artikel 6.3 van de Algemene wet bestuursrecht wordt deze beoordeling beschouwd als een voorbereidingsbeslissing, waartegen geen bezwaar of beroep open staat, tenzij deze beslissing de belangheb bende los van het voor te bereiden besluit rechtsreeks in zijn belang treft. U kunt uw reactie omtrent dit beoor- delingsbesluit te zijner tijd kenbaar maken in het kader van de vergunnin gen procedures. Over het ontwerpbesluit tot vaststel ling van de veiligheidscontour voor het industrieterrein Vlissirlgen-Oost zijn zienswijzen ingebracht. De zienswijzen geven geen aanleiding het besluit hierop aan te passen. In het -besluit zijn twee ambtshalve wijzigingen door gevoerd. Deze ambtshalve wijzigingen (actualisatie) raken de inhoud van het besluit niet. Het besluit en de op de zaak betrek king hebbende stukken liggen van 31. meester en wethouders van Borsele en Vlissingen hebben ingevolge artikel 14 van het Besluit externe veiligheid inrichtingen (Bevi) een veiligheidscon tour rond het industrieterrein Vlissin gen-Oost vastgesteld. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend over het ontwerp besluit, de adviseurs die advies uitge bracht hebben over het ontwerp besluit en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verwe ten geen zienswijzen te hebben inge diend over het ontwerp-besluit kunnen tot en met 12 juli 2012 tegen het besluit beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het besluit treedt op 13 juli 2012 in werking, tenzij een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De stukken zijn ook te raadplegen op de website: http://provincie.zeeland.nl/veiligheid/ risicosinzicht/veiligheidscontour S MGEM VANAF 499,- Inclusief: 7 hotelovernachtingen 7x ontbijt en diner Overtocht per boot Calais - Dover v.v. of via de Eurotunnel Stadswandeling York o.l.v. gids Begeleiding door uw chauffeur •Vervoer per GRATIS Comfort Class touringcar Vertrek op: 29 juni, 3, 24 aug, 21 sept SUPERVOORDELIGE mei 2012 tot en met 11 juli 2012 ter inzage: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middel burg, op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantoor uren; - in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand, op werkdagen van 8.30-12.30 uur; - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen. op werkdagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118-631924). Op www.zeeland.nl. is de tekst van de ontwerpbeschikking te vinden onder Vergunningenloket Bodembeschikkingen Verleende Besluiten Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer A.J. Lindenbergh van de Provincie Zeeland, telefoon nummer 0118-631772, de heer L. Kaaijsteker van de gemeente Borsele, telefoonnummer 0113-238433 en de heer L. Busé, telefoonnummer 0118- 487417. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en/of kopieën van de betreffende stukken kunt u zich wenden tot: - mevr. A. Pavic, tel. (0118) 631958, voor het voornemen van EPZ of - dhr. E de Smidt, tel (0118) 631986 voor het voornemen van Vopak. Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf, per persoon en inclusief brandstoftoeslag. Exclusief 18,- reserveringskosten. Gratis Comfort Class touringcar bij een reisduur langer dan 6 dagen. Vermeld bij boeking de boekcode 3222 en u maakt tevens kans op een stedentrip! Elk college neemt hierover een besluit omdat zij in het kader van de Wet alge mene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) bevoegd gezag zijn voor inrich tingen die zich binnen het genoemde gebied bevinden. De coördinatie voor de procedure tot het vaststellen van de veiligheidscontour ligt bij de Provincie Zeeland. plichtig. Dit houdt in dat beoordeeld dient te worden of voor de voorgeno men activiteit een milieueffectrapport (M.E.R.) moet worden opgesteld. Na toetsing van de voorgenomen activiteit hebben wij op 6 december 2011 voor EPZ en op 7 mei 2012 voor Vopak besloten dat voor deze activiteiten geen M.E.R. behoeft te worden opge steld, omdat er geen belangrijke nade lige gevolgen voor het milieu te ver wachten zijn. effeweg.nl Gedeputeerde Staten zijn van plan vast te stellen dat Er sprake is van een geval van ern stige verontreiniging. 2. De sanering van de bodemveront reiniging met spoedeisend is. 3. Met het saneringsplan kan worden ingestemd. 8 DAGB8 VANAF 457,- Inclusief: 7 hotelovernachtingen 7x ontbijtbuffet en diner Gebruik van sauna Stadsrondrit en -wandeling Garmisch Partenkirchen Begeleiding door uw chauffeur •Vervoer per GRATIS Comfort Class touringcar Vertrek op: 29 juni en 5 oktober Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 10 april 2012 een onder zoeksrapport en een saneringsplan ontvangen van Coöperatieve Zuidelijke Aan-en Verkoopvereniging u.a. We meldinge met betrekking tot de bodemverontreiniging op de locatie Oostelijke Kanaalweg 5 te Wemel dinge. Gedeputeerde Staten van Zeeland heeft op: -24 oktober 2011 van N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschap- pij Zuid-Nederland (EPZ) de mede deling ontvangen dat zij voornemens zijn om de conventionele centrale in Borssele om te bouwen tot een cen trale die ook 100% schone biomassa als brandstof kan inzetten. - 30 maart 2012 van Vopak Terminal Vlissingen B V. de mededeling ont vangen dat zij voornemens zijn de drukopslag te vergroten. In de bestemmingsplannen van Borsele en Vlissingen en het Omge vingsplan van de Provincie Zeeland is het industriegebied Vlissingen-Oost aangewezen als gebied waar risicovol le bedrijven worden geconcentreerd. Dit is gedaan om te voorkomen dat dit soort bedrijven zich vestigen op lokale bedrijventerreinen. Met het vaststellen van de' veiligheidscontour wordt dit geborgd. De ruimte tussen risicovolle activiteiten enerzijds en ontwikkeling van de leefomgeving anderzijds wordt met de contour duurzaam verdeeld. Met de grens wordt voorkomen dat plannen voor ruimtelijke initiatieven en bedrijfsontwikkeling elkaar door kruisen. gegarandeerd k seflrtAd

Bevelander | 2012 | | pagina 22