I WIN EEN GRATIS REISCHEQUE tw.v. ISO,- Spruijt Hans Wisse is vliegende keep l van Goese voetbalvereniging 1 De service van uw vakman Spruijt! 0 CV-installatie onderhoud 0 Onderhoud cv-ketel 0 Dakbedekking zinkwerk 0 Sanitair, badkamers keukens 0 Zonne- energie 0 Gas, water riolering 0 Complete woningverbouwing www.installatiebedrijfspruijt.nl MET GRATIS KAMERTHERMOSTAAT T.W.V. 211,- Boerenmarkt bij de molen Koninginnedag ezeltje 13 Altijd actueel: de-bevelander.nl woensdag 16 mei 2012 De Bevelander pagina 7 ‘Wij zouden niet weten wat we zonder Hans moeten' Installatie Servicebedrijf Spruijt bij aanschaf van een lease- of koopketel. MIDDELBURG Zit u niet te wachten op onnodige, hoge kosten? laat uw cv-toestel of gaskachel tijdig controleren Sunshine Goes J.A. v.d. Goeskade 49, 4461 BH Goes I Telefoon 0113 - 227107 Internet www.sunshinegoes.nl tuu7w.ezelhuis.nl FOTO RENÉ VAN DER VLIET Het tweede Zeeuwse Voetbal- gala op vrijdag 1 juni in het Nationaal Voetbalmuseum van Middelburg wordt wat de Goese vereniging V.V. Goes betreft extra feestelijk voor Hans Wisse van hun club. Zij dragen dé man van hun ver eniging op voor de Zeeuwse Voetbal Award (ZVA) van ‘Vrijwilliger van het jaar’. “Voor ons is Hans Wisse de vlie gende keep van de vereniging” stelt voorzitter van V.V. Goes, Henk Zwartelé. “Hans is zeven dagen per week, 24 uur per dag oproepbaar en dat al zo’n 30 jaar.” Hans (59) is een man met passie en Goes 1 is ‘zijn dup pie’. Dat neemt niet weg dat hij zich voor de hele vereniging inzet. “Hij staat altijd en voor iedereen klaar” zegt Zwartelé. Tot het takenpakket dat Hans op zich neemt hoort onder meer het verzorgen van het ma teriaal, schoonmaken, klussen en rijden. Vanaf 1983 is Hans trouw aanwezig bij de trainin gen van het eerste. Hij brengt de ballen op spanning en zorgt dat de hesjes en pionnen gereed liggen. Na de training ruimt hij alles keurig op en maakt daar naast nog eens de kleedlokalen schoon. De wedstrijddagen, zaterdag en zondag voor Goes, brengt hij alles van tevoren in gereedheid en bij uitwedstrijden wordt de lorry met materialen door Hans klaar gemaakt en in de bus geladen. Afgezwaaide ballen haalt Hans hoogstper soonlijk op. Met zijn golfkar racet hij er achter aan, maar hij vliegt ook met het wagentje over de velden om materiaal te ver plaatsen. De tenues van zowel het eerste als het tweede Worden door Hans gewassen. De jeugd- ploegen mogen ook op de inzet van Hans rekenen. Als er een vervoersprobleem is dat pakt hij zelf de auto om de spelers op de juiste plaats te krijgen. dat de Goese vereniging meent dat Hans Wisse recht heeft op de Zeeuwse Voetbal Award van ‘Vrijwilliger van het jaar’. Hans is honderd procent beleving en inzet. “We zóuden niet weten wat we zonder Hans zouden moe ten doen. Soms denken we dat Hans een beetje met V.V. Goes is getrouwd. Voor ons is hij hét prototype van een vrijwilliger die zich geheel belangeloos en volledig voor de vereniging in zet” aldus Zwartelé. John de Kok Goes Postbus 412 4330 AK Middelburg T 0118-650064 06-53180333 E info@installatiebedrijfspruijt.nl Actie is geldig van 15 mei t/m 31 juli 2012 ^■Rt INSTALLATIEBEDRIJF Zeeuwse Voetbal Awards 2011-2012 De Zeeuwse Voetbal Awards worden uitgereikt tijdens het tweede Zeeuwse Voetbalgala op vrijdag 1 juni in het Na tionaal Voetbalmuseum van Middelburg. De Awards van het seizoen 2011-2012 wor den verdeeld over 8 catego rieën; topscorer, sterrenteam en voetballer, doelpunt, da- Heinkenszand De eerste van drie boeren markten is zaterdag 12 mei van 10.00 tot 17.00 uur bij molen De Vijf Gebroe ders aan de Slaakweg 1 in Heinkenszand. Op de boe- renmarkt worden streek producten verkocht zoals: zuivel- en fruitproducten, biologisch vlees en tuinplan ten. Daarnaast zijn er oude ambachten als een touwsla- gerij en babbelaars bakken en worden molenproducten, pannenkoeken en wafels verkocht. Voor de kinderen zijn er speciale activiteiten. Omdat het 12 mei ook Na tionale Molendag is zijn veel molens, waaronder De Vijf Gebroeders, te bezoeken. De toegang is gratis. Kamperland Op ezelboerderij Het Ezel- huis in Stroodorp bij Kam perland is op Koninginne- Echte clubman Zwartelé: “Elke vereniging heeft bemensing nodig en het zijn allemaal vrijwilligers. Prima initiatief, die Zeeuwse Voetbal Awards. Vrijwilligers moeten we koesteren.” Voor Goes springt Hans Wisse eruit. Hij is altijd aanwezig en voor iedereen een vraagbaak. Een echte clubman dus en dat kan je ook aan hem aflezen. “Bij de competitie is elke wedstrijd voor Hans pure emotie. Zowel qua lichaams taal als verbaal is hij dan een open boek. Van Goes moet je afblijven” lacht Zwartelé. Het is daarom niet verwonderlijk mesteam, talent, scheids rechter, trainer en de vrijwil- ligerscategorie. Vrijwilligers aanmelden, kaarten bestel len voor het feestelijk gala en informatie over sponsoren kan via: tuiuw.zeeuiuseuoetbala- tuards.nl. “Hans staat altijd voor iedereen klaar. nacht een zeldzaam ezeltje geboren. Het gaat om het langharige ras Baudet du Poitou, waarvan er wereld wijd nog maar 350 zijn. Het Ezelhuis heeft, met de geboorte van Julia, nu drié van deze ezels en er zijn er nog twee op komst. De ezels zullen getraind worden voor Stichting Ezelspoor, die ont- spanningsactiviteiten met ezels organiseert voor kin deren en volwassenen met beperkingen. Geopend dinsdag t/m vrijdag 9.30 tot 17.30 uur. Zaterdag 9.00 tot 17.00 uur. Donderdag koopavond tot 21.00 uur.

Bevelander | 2012 | | pagina 7