OuderenNieuws Alzheimer fietst Elke 2’ dames, heren, kinder of babv lange spijkerbroek nu€1, HOE HOORT HET EIGENLIJK? I I Jan Keizer en Annie Schilder in Goes 4 1 1 Trekker #3 #4 #6 #7 ah FASHION* w.a. SHOPS #2 S3 HANS ANDERS museum Nisse open p #5 Een hoortest is altijd gratis #8 U mag uw boortoestel 2 maanden gratis uitproberen 1 cP KAPELLE - Biezelingsestraat 6 - tel. 0113-330136 OOST-SOUBURG - Kanaalstraat 9 - tel. 0118-474313 MIDDELBURG - WC-Veersche Poort - Fazantenhof 10 tel. 0118-640779 GRATIS HOORTEST? soms even uitrusten. JEANSACTIE A-merk ik Ziu. H/èA AnPerï w/Z/en Uw StAr-f iliaal: Goes, Lange Vorststraat 77-79 Op 15 en 16 september 2012 wordt de eerste 2bike4alz- heimer gereden. Afgelo pen zaterdag was er voor deelnemers aan deze actie een informatiemiddagEr was behoorlijk wat belang stelling om voor deze ziekte in de pedalen te komen. Een testteam heeft de route inmiddels proef gereden en de opgedane ervaringen zijn met de (potentiële) deelne mers uitgewisseld. Vele vragen zijn beantwoord. Hoe hoog is de gemiddelde fietssnel- heid? Hoelang fiets je over Bij Hans Anders weten we hoe het hoort als het gaat om boortoestellen. Er staan namelijk 8 regels centraal in onze dienstverlening. Komt u bij ons langs voor een boortoestel? Dan weet u direct waar u aan toe bent. Zó hoort het volgens ons! een bijna 500 km lange route? De 2Bike4Alzheimer Spon- sortocht wil op een leuke en sportieve wijze zoveel mogelijk geld bij elkaar fietsen. De opbrengst van de tocht gaat naar het VUmc dat onderzoek doet naar dementie bij jonge mensen. De non-stop estafette tocht voert langs acht plaatsen in Nederland die samen het woord Alzheimer vormen. De startplaats is Alkmaar. De rit gaat via Leiden, Zevenbergen, ’s Hertogenbosch, Eindhoven, Meppel en Ermelo naar de fi nish op het Randenbroek Park te Amersfoort. De tandemtocht is een initia- Jan Keizer en Annie Schil der behoren zonder enige twijfel tot de eregalerij van de Gouwe Ouwen van de Nederlandstalige muziek. Wie heeft er vroeger niet op hun muziek gedanst? Dat verleden komt binnenkort een keer terug in Goes. Zaterdag 9 juni 2012 wordt de feestavond van het jaar voor de dona teurs van Stichting Hulp Gehandicapten. Deze donateurs zullen tijdens deze geweldige avond onder andere genieten van spet terende optredens van de Bergermuzikanten, zanger Guimar en het Volendamse zangduo Jan Keizer en An- ft U krijgt advies van een deskundig specialist Nisse Het Trekkermuseum Nisse aan de Koedijk 2 in ‘s-Gra- venpolder opent zijn deuren op zaterdag 19 mei 2012 opent 10.00 uur. Ook dit jaar heeft men weer een fraaie collectie histo rische trekkers minimaal (35 jaar oud) en stationaire motoren samengesteld waar liefhebbers van kunnen smullen. Het thema dit jaar is Massey Ferguson. Tevens houden we onze jaarlijkse club kampioen schap ring steken met old timer tractoren. Om 13.00 uur zal de eerste opening ring worden gestoken door wethouder Jan Zandee van de gemeente Borsele. Omstreeks 15.00 uur zullen er een aantal A Fordjes van de A Fordclub Nederland bij het museum een koffie stop houden, en zijn de A Fordjes van dichtbij te bewonderen. Tot septem ber open in het weekend, in juli en augustus ook op woensdagdonderdag en vrijdag steeds van 13.30 tot 16.30 uur. Ook op Hemel vaartsdag en de vrijdag erna is het museum open van 13.30 tot 16.30 uur www.trekkermuseum- otmmz.nl Jan Keizer en Annie Schilder behoren zonder enige twijfel tot de eregalerij van de Gouwe Ouwen van de Neder landstalige muziek. FOTO PR tief van Gerda van Ginneken en John van Dongen, beiden ervaringsdeskundigen als het gaat om de Ziekte van Alzhei mer. Gerda van Ginneken: ‘In Nederland hebben 243.000 mensen de diagnose dementie gekregen. Bijna iedereen kent wel iemand die lijdt aan een vorm van dementie. Maar niet iedereen kent de impact van de ziekte. Meer begrip voor mensen met dementie maakt de ziekte draaglijker. De 2bike- 4alzheimer tandemtocht hoopt hier aan bij te dragen.’ tuiuu7.2bike4alzheimer.nl nie Schilder van het voorma lige BZN. Ook kunnen de donateurs samen met Jan en Annie genieten van de eerste poule-wedstrijd van het Nederlands Elftal op een geweldig groot schem. Alle donateurs kunnen gratis één persoon meebrengen, zoals bijvoorbeeld hun partner of begeleider. De plaatsen zijn beperkt en alleen maar beschikbaar voor donateurs. Wie nu nog donateur wordt, is van harte welkom. Het donateurschap kost vanaf 7,50 per jaar. Meer informatie via 0113-221186 of info@shg-svg.nl 1 Wij adviseren alleen een boortoestel als het nodig is of als u dat graag wilt Wij adviseren u nooit een duurder toestel dan noodzakelijk, tenzij u dat wenst Wij geven u glashelder inzicht in de kosten en uw eigen bijdrage Kom langs of bel voor een afspraak 0800 - 0027 (gratis) Op de fiets voor eerste editie landelijke actie voor Alzheimer. Zelfs de stoerste fietser moet cv™ foto dennis wisse op www.laatzeelandzien.nl tl krijgt altijd een boortoestel van kwaliteit voor een zeer lage prijs U heeft al een uitstekend boortoestel vanaf 0,- eigen bijdrage

Bevelander | 2012 | | pagina 24