I Sierlijk de wals dan s< 1 JNEN 7 IwlHi Krukeltoer 2012 f WEGENS ENORM SUCCES! Wf 0 I J rff: 11 G DE SPECIALIST IN KOZIJNEN, RAMEN BUITENDEUREN W Rabobank wordt verbouwd F A www.belisolgoes.nl Nobelweg 2-24 Goes (bij de Zeelandhallen) Tel. 0113-211.811 Altijd actueel: de-bevelander.nl www.d www.de-bevelander.nl s 9 9 PRODUCTEN BELISOL I Excursie naar vleermuizen ‘Een van de verschillen is dat je niet opzij kunt’ Gratis publiciteit in De Bevelander? Organiseert u een leuke activi teit waar alle Noord- en Zuid Be velanders wat aan hebben? Zet dan uw bericht gratis op onze drukbezochte website. GRATIS offerte vrijblijvend en op maat @bartfeikens Rutte: Limburg? Dat is eigenlijk een stuk van België! #niksmeetemaken En Zeeland blijkbaar ook! We gaan gewoon door! #averijkoekenei Mediï op ee Wil je w dienste tandart dan op trouwei #Zeeland Rutte BELISOL) Werkleerbedrijf opent in Goes Plaatsing, binnen- en buitenafwerking Alles volledig in eigen beheer 10 Jaar garantie 100% financiering mogelijk Kozijnen, ramen en deuren in PVC, ALU en HOUT Dakkapellen “’d ■W'l 1 VU.4SW J 4' l r-ij si A Kampioen geworden. S3 9 9 -■f-x - -4»'.JU A A A A A 2 eerste verdieping van het pand. Rabobank Ooster- schelde blijft op de begane grond. De verbouwings werkzaamheden starten voor de zomervakantie. Tijdens de verbouwing is het kantoor van Ra bobank Oosterschelde gewoon open. Vanaf 2 april zijn de openingstij den van Rabobank Oos terschelde aangepast. In Kapelle betekent dit dat het kantoor vanaf nu ook op maandagochtend en zaterdagochtend open is. Het kantoor blijft op vrij dagavond open. Samen zweven ze over de dansvloer, Remco en zijn danspartner Celestine. Op een sierlijke wals gaan Rem co en Celestine over de dans vloer en rolt ze vooruit terwijl hij haar draait. Rolt? Ja, Celestine en Remco doen aan rolstoeldansen. Ze zijn drie keer Nederlands kampioen geweest en mondiaal doen ze het ook goed met een vijfde plaats in de World Cup. Marjoleine Kramer Heinkenszand verschillende niveaus. Remco en Celestine dansen in de hoofdklasse. Ook heb je twee classes. Class 2 is voor iemand die in een rolstoel zit en bij class Celestine is met een open rug getje geboren, en heeft nu een vorm van reuma. “Soms duurt het iets langer voor ze nieuwe dingen oppakt, maar als het erin zit, komt het er ook niet meer uit!” Met rolstoeldansen heb je net als met stijldansen De Bevelander Ih eet fut 2. mi 3M. Ut U.LO- O Kapelle Binnenkort wordt het kan toor van Rabobank Ooster schelde in Kapelle aangepast en gemoderniseerd. Het kantoor wordt gesplitst in drie afzonderlijke delen, zo dat ook twee andere bedrij ven van het gebouw gebruik kunnen maken. Rabobank Oosterschelde heeft het pand aan de Weststraat in Ka pelle verkocht en huurt een gedeelte van het pand voor haar bankkantoor. Meijling Sarneel Notarissen is een - van de andere huurders en verhuist naar verwachting in het najaar van 2012 naar de het meest mee kon bereiken: Celestine Zegers uit Limburg. Remco: “Ik werd opnieuw ge- triggered met de mogelijkheden. Je moet het dansen eigenlijk op nieuw ontdekken. Wat kan wel en wat kan niet.” Een van de verschillen tussen ‘gewoon’ stijl dansen en rolstoeldansen is dat je niet opzij kunt. Eigenlijk kijkt Celestine tegen mijn navel aan”, legt Remco uit. “We hebben elkaar wel op dezelfde manier vast als bij het stijldansen, maar dan heeft ze haar linkerhand op mijn onderarm in plaats van op mijn schouder.” Remco van Sabben uit Hein kenszand danste voor hij met Celestine ging dansen, ballroom met zijn zus op hoog nationaal niveau. Zijn zus Kim kreeg een blessure waar ze tweeënhalf jaar last van had. Hun voorma lig trainer vroeg Remco of hij wilde meedoen aan een try-out rolstoeldansen. Dit was meteen een uitdaging voor hem. Zou hij het wel of niet leuk vinden? Hij kon uit drie van de vier dames kiezen op de try-out. Refnco koos voor de jongste waar hij De Krukeltoer 2012 van Promotor Zeeland gaat richting molens van Kinderdijk en de Alblasserwaard. Het wordt een groene rit met veel molens en boerderijen in mooie, rustige landschappen. De toer wordt verreden op Konin ginnedag en start tussen 9.30 en 10.00 uur bij De Zaete aan de Korringaweg 3 in Yerseke. Kwadendamme Natuurmonumenten houdt op vrijdag 27 april een vleermuizenexcursie in de Zwaakse Weel. Om 20.00 uur verzamelen bezoekers zich bij de werkschuur van Natuurmonumenten aan de Zwaaksedijk 5 in Kwa dendamme. De gids legt eerst het een en ander over vleermuizen uit, dan gaat de groep met een batdetector op pad. De avond wordt om 22.00 uur afgesloten. De kosten voor de excursie zijn 3 euro voor kinderen en 8 euro voor niet-leden. Een zaklantaarn en stevige wandelschoenen zijn aan te bevelen. Aanmel den kan via 0113-644044. Goes Werkleerbedrijf Goes/Johan- nesplantsoen opent op don derdag 26 april zijn deuren. Van 10.00 tot 17.00 uur is iedereen welkom voor door lopende presentaties van het lego-project en de huisdruk kerij. Leo Kosten, voorzitter SWVO, opent om 15.00 uur het werkleerbedrijf aan het Johannesplantsoen 2 in Goes. Het motto van het werkleerbedrijf is mensen laten meedoen in de samen leving, op een manier die bij hen past en de maatschappij ten goede komt. Het werkbedrijf Goes/Jo- hannesplantsoen is een on derdeel van Emergis. F Sk' I f Samen zweven ze over de dansvloer, Remcc Ksimninpn ffpwnrdpn B E LI SO L

Bevelander | 2012 | | pagina 4