Ouderennieuws I I I de li II Workshop natuurfotografie II Lezing atheïsme in bibliotheek Tel. 0113-22 90 21 www.ljobse.nl Natuurgeneeskundig therapeut M.Th.W. van den Berge B.V. Nieuwbouw van de SVRZ op de Bevelanden De leukste bijbaan bn jou r St.-Adriaanstraat 14 - Goes Tel. 0113 - 22 03 80 Als vrijwilliger aan de slag Ja Bingo •Nieuwe kunstgebitten, eventueel met implantaten Reparatie/aanpassingen Vergoeding zorgverzekeraars Lid org. Ned. Tandprothetici Erkend door zorgverzekeraars Gratis parkeren voor de deur. Op verzoek komen wij bij u aan huis. DORPSSTRAAT 92 - HEINKENSZAND 0113-563214 - WWW.DEVISSEROPTIEK.NL www.krantjecontantje.nl Week krant .ni Praktijk voor Natuurgeneeskunde: Homeopathie - Fytotherapie - Orthomoleculaire therapie Acupunctuur - B.F.D. - Vegatest I Iriscopie Levendbloedanalyse - Urineonderzoek I Voedingsadviezen Ook gespecialiseerd in: Alle sportbandages/Braces Nu ook diagnose behandeling met het nieuwe concept QXCI space-lap ser Optiek Ouderen WGGeNGR Media Bijverdienen vanaf dertien jaar met huis-aan-huis kranten bezorgen. SVRZ informeert de cliënten in de Bevelanden over de mogelijk heden van aangepast wonen. Foto Felice Buonadonna op www.laatzeelandzien.nl SVRZ bouwt aan diverse nieuwe locaties in de Bevelan den. De grote diversiteit aan faciliteiten zorgt ervoor dat er voor ieder wat wils is. Dankzij deze nieuwe locaties krijgen de huidige cliënten met dementie de kans om te verhuizen. Deze week informeert SVRZ de cliënten in de Bevelanden over de mogelijkheden. Maar ook bouwen aan meer mogelijkhe den voor nieuwe cliënten. Cliënten met dementie wonen bij SVRZ kleinschalig. Dit betekent zes of zeven cliënten samen in een huis. Iedereen heeft een eigen kamer met sanitair. Ook is er in de woning een ruime, maar huiselijke woonkamer. SVRZ streeft naar wonen zoals thuis. SVRZ locaties in de Bevelan den voor mensen met demen tie treft u in 2012 in: Goes, 's-Gravenpolder, 's- Heer Arendskerke, 's-Heeren- hoek, Heinkenszand, Kam perland, Kapelle, Ovezande en Wolphaartsdijk. De folder over deze locaties is te downloaden van www.svrz.nl SVRZ is een organisatie op het gebied van ouderenzorg in Zeeland. Acht hoofdlocaties, talrijke kleinschalige woonvor men en een servicecentrum staan garant voor zorg- en dienstverlening die aansluit bij de wensen van de cliënten. genwoordigen: de atheïstische dominee Klaas Hendrikse, de ‘militante’ atheïst Herman Philipse en de ‘sobere’ atheïst L.M. de Rijk. Knoppers on derwerpt ze vervolgens aan een kritische analyse. Deze lezing is georganiseerd door de taak groep Spagaat van de vrijzin- nig-remonstrantse Koorkerk in Middelburg en voor iedereen te leggen. De workshop is van 13.30 tot 16.00 uur. Kosten deelname workshop zijn 12,50 euro inclusief entree en con sumptie. Aangeraden wordt N.W.R- PRAKTIZUN Tandprothetische praktijk toegankelijk. De lezing begint om 19.30 uur. Toegang is 8 euro, inclusief koffie of thee in de pauze. Studenten betalen 4 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar of telefonisch te reserveren bij Boekhandel De Drukkerij, Middelburg, 0118-886870, de Zeeuwse Bibliotheek, Mid delburg, 0118-654000 en op aan de zaal. om de eigen camera mee te nemen en evt. een statief. Info via 0113-344904, info@fruit- teeltmuseum.nl of via www. fruitteeltmuseum.nl. Amemuiden Meedoen met een bingo in sporthal De Blikken kan op zaterdag 28 april van 20.00 tot 23.00 uur. Diverse ron den Bingo en een verloting. Deelname is 1,50 euro. Vosmaerstraat 3 4461 HT Goes Tel.: (0113) 22 90 21 Geef je op via Een workshop over het fotograferen van bloesem en fruit wordt morgen gegeven in het Fruitteeltmuseum in Kapelle. FOTO PR Kapelle Het voorjaar is een mooie periode om de sfeer en de kleuren van het landschap afkomstig van de bloe sems van de fruitbomen te beleven en vast te leggen op de foto. Op donderdag 26 april houdt het Fruit teeltmuseum in Kapelle een workshop over het fotogra feren van bloesem en fruit in de natuur. Natuurfotografe Christa Breure geeft een toelichting over het gebruik van de digitale en analoge camera bij het fotograferen van fruitbomen en bloesem. Na de toelichting gaan de deelnemers aan de slag om de bloesem in de museum- tuin, waarin de peer, appel, kers en pruim in volle bloei staat, met hun camera vast Middelburg Op dinsdag 8 mei is een oriëntatiebijeenkomst ‘Vrijwilligerswerk, ook voor u! In het eerste deel volgt informatie over de soorten vrijwilligerswerk in Middelburg. Er zijn medewerkers aanwezig van lokale vrijwilligersorganisa ties, die vertellen over hun ervaringen. In het tweede deel wordt aan de hand van een test gekeken wat voor vrijwilligerswerk het beste bij de aanwezigen past. Na de bijeenkomst hebben belangstellenden voldoende informatie om zelf gerichter op zoek te gaan. Deelname is gratis. Er is plek voor maximaal 10 deelnemers. Graag aanmelden uiterlijk woensdag 2 mei via vrijwil- liger@welzijnmiddelburg. nl of 0118-751400 (vraag naar Rianne Hacking). De bijeenkomst is van 10.00 tot 11.30 uur bij Porthos aan de Sint Sebastiaanstraat 12 in Middelburg. Middelburg De remonstrantse domi nee Foeke Knoppers uit Hengelo geeft vanavond (woensdag) in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg een lezing over atheïsme. Knoppers behandelt in zijn lezing drie denkers die elk een atheïstische stroming verte-

Bevelander | 2012 | | pagina 28