Zalco’ers krijgen hulp v< lust 1 Benzine bil Dirlt Dirk praxis Ook Goes heeft een kampioen! Gegarandeerd 10 cent korting* op benzine en diesel Keukens badmeubels, schui/deurkasten, tegels stofferingen, betimmeringen enz. lön Over weken V GRATIS2 HOUTWORM INSPECTIE!» bel 0113 - 63 97 60 of mail info@traas.nl .2 Kampioen Keuker *5 Bij opstarten van eigen bedrijf www.traas.nl zaterdag 17 maart 15% Woensdag 14 i 1 www.deweekkrant.nl/actie www.de-bevelander.nl - goudwisselkantoor GOES, Marconistraat 28 (Meubelboulevard Goes), 0113-22 70 77 Elders in Goes goedkoper? Wij betalen u het verschil terug! Maak kans op een vriendinnenweeken in historisch York Maart 2012 ACTIES KLIK WIN ’s Gravenpolder Hotel Terminus Goes Stationsplein 1, 4461 HP Goes 20 en 22 maart 10:00 - 17:00 uur '2 heijmans 13 Geschakelde gezinswoningen 4 Levensloopbestendige woningen check www.buitenkanskapeUe.nl Het weer van de komende week ziet u op onze site! VERKOOP IN GESTART! Keuken// ZPlus Ruilwinkel bestaat 5 jaar J- - 1: Hou deze krant in de gaten, doe mee met de quiz en maak kans op geweldige prijzen! PIETS WEERBERICHT 'l‘x vanaf v.o.n Beukenhof 1, Goes Per liter op de landelijke adviesprijs Bel 0186-571366 of kijk op www.qoudwisselkantoor.nl/on-tour De Kamer van Koophandel en het mobiliteitscentrum in formeren deze mensen over de start van een eigen zaak. Door het faillissement van Zalco ston den eind vorig jaar ruim zes honderd medewerkers opeens op straat. Voor veel van deze ex- medewerkers wordt geprobeerd een nieuwe baan te vinden. Een andere mogelijkheid is om voor zichzelf te beginnen. Ruim twee maanden na het faillisse ment hebben ruim vijftig oud- Meer dan vijftig voormalige medewerkers van het failliete aluminiumbedrijf Zalco uit het Sloegebied hebben plannen om voor zichzelf te beginnen. De oud-werknemers van de aluminiumfabriek krijgen daarbij hulp van de Zeeuwse Kamer van Koophandel. Hotel Tulip Inn Bergen Op Zoom Antwerpsestraat 56, Bergen op Zoom 15 en 16 maart Recreatiecentrum De Staver Olympiaweg 32, Sommelsdijk 21 en 23 maart Jaargang 64 Nummer 11 Oplage 43.035 Een decadente markiezin en graaf worden geleefd en geleid door ijdelheid, hebzucht, jaloezie, verraad, bedrog, dodelijke verliefdheid en lust. Het gezelschap Fantasten speelt een voorstelling vol levensgevaarlijke intriges en nietsontziende plannen. Het stuk is morgen (donderdag) vanaf 20.30 uur in ‘t Beest in Goes te zien. FOTO: PR Spoorstraat i8c T (0113) 312547 M 06 53314189 ZOpo/spraok. iuuzw.keukenplus.com °°k 's avonds *Zie voor de actievoorwaarden: praxis.nl De Bevelander Bouw Zeeland 2 Halfvrijstaande woningen Van onze redactie Nieuwdorp Inkoop van qoud, zilver en munten Naast onze tien kantoren in heel Nederland zijn we ook "On Tour". Wij willen het u qemakkelijk maken en komen naar u toe. Kampioen in keukens www.keukenkampioen.nl l praxis goes A. Joachimikade 30 praxis middelburg Mortiereboulevard 6 praxis vlissingen Gildeweg 8 Week krant .ni •W- Goes De Ruilwinkel in Goes be staat 5 jaar. Dat wordt vrij dag 16 maart vanaf 13 uur gevierd met een hapje en drankje aan de Couwer- vestraat 2. In de afgelopen vijf jaar is er veel gebeurd. De ruilwinkel heeft laten zien dat het een project is wat aan de klanten en medewerkers veel te bie den heeft. Naast het ruilen van spullen waar men pun ten voor ontvangt en weer andere spulletjes mee kan uitzoeken, de diensten die men onderling kan ruilen is ook de ontmoetingsplaats een belangrijke rol die de ruilwinkel in neemt. De ruil winkel is bovendien een fijne plaats om vrijwilligerswerk te doen. Dagelijks komen vaak niet minder dan 100 klanten per middag tussen 13.00 en 17.00 langs bij de ruilwinkel om spulletjes te brengen, een kopje koffie te drinken, zorgen te delen met elkaar of gewoon voor een praatje. Dankzij een subsidie van de gemeente Goes en de RWS kan de ruilwinkel in ieder geval door tot en met 2014. www.ruilwinkelgoes.nl -ui L w Zalco’ers interesse getoond in aangegèven om te horen of het zelfstandig onderne merschap iets voor hen is. Op vrijdag 16 maart geeft de Kamer van Koophandel in het ROC Middelburg in twee praktische sessies aan waarmee een ondernemer te maken krijgt bij de start van een eigen zaak. Niet al leen de kansen, maar ook de valkuilen komen uitgebreid aan bod. Juist in deze economisch lastige tijden is het zeker niet eenvoudig om succesvol van start te gaan, stelt de Kamer van Koophandel. “Daarom is een goede voorbereiding van groot belang voor deze jonge ondernemers in de dop”, aldus woordvoerder Mare Volleman. “De Ka mer van Koophandel en het Mobiliteitscentrum helpen hen verder met deze nieuwe stap.” r; www.amadore.nl

Bevelander | 2012 | | pagina 1