Nieuwbouwnieuws r I Morti zeshon Overtieringe wordt compleet er? groeit naar inaerdw'oningen Naar de belastingadviseur RB 1 Hl 1 LA Hartenkreet bouwwereld Gemengd gebruik I F® 7 _y I www.buitenkanskaMUs.nl I Wemeldinge Serooskerke Arnemuiden Lewedorp b 4b J - jjëjÖÈki &L59'.i-X Vlissingen Nieuw- en Sint Joosland 's-Heerenhoek meer dan 35 jaar ervaring Direct uw huis verkopen? www.delooffkooptmijnhuis.nl De Looff Makelaardij o.g. Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg Tel.: 0118 - 62 88 34 0118 - 61 43 63 Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! Goes r g rkj „4 J www.gillesdelooff.nl •-r 28 FOTO PR J Vraagprijs 207.500,- k.k. Vraagprijs 117.500,- k.k. Vraagprijs 159.500,- k.k. Vraagprijs 129.500,- k.k. Sloestraat 36 Vraagprijs 177.500,- k.k. Vraagprijs 125.000,- k.k. Vraagprijs 169.500,- k.k. Vraagprijs 99.000,- k.k. Wilgenlaan 9 Mortiere is een belangrijke uit breiding aan de zuidoostzijde van Middelburg. Kenmerkend zijn de Zeeuwse invloeden in de architectuur en de ruim- gebied en de A58. In deze zone ligt tevens een golfbaan. In Mortiere, een gezamen lijke ontwikkeling van AM en Heijmans Vastgoed, komen in totaal circa 1.350 woningen. Uit statistieken blijkt dat een ruime meerderheid van de bewoners uit Middelburg af komstig is. Overige bewoners komen merendeels van buiten Zeeland naar Mortiere. Een klein aantal is afkomstig uit andere delen van Zeeland. Goes De Consumentenbond adviseert bij ingewikkelde vragen over de belas tingaangifte of de eigen toeslagen een belastingadvi seur in te schakelen en niet alleen te vertrouwen op de BelastingTelefoon. De BelastingTelefoon aanvaardt geen aanspra- worden geopteerd voor een garage. De levensloopbesten- dige woningen zijn comforta bele huizen met een compleet woonprogramma op de begane De betreffende consument had in dat geval wellicht een welkome financiële toeslag ontvangen die hij later had moeten terugbetalen. ven dat de aanvraageis voor huurtoeslag niet recentelijk is gewijzigd, terwijl per 1 januari 2012 wel degelijk het een en ander veranderd is. Bouwend Nederland roept het kabinet op de geplaagde bouwsector te ontzien bij de komende bezuinigingen. Om de bouwsector door de komende jaren heen te helpen en ervoor te zorgen dat de bouwsector struc tureel sterker uit de crisis komt zijn verdere en meer doordachte maatregelen nodig dan alleen botweg bezuinigen. Middelburgse wethouder Aalberts sloeg afgelopen vrijdag de eerste paal voor nieuwe bouwfase. Deze artist impression geeft een beeld van de nabije toekomst. FOTO PR De Schone Waardin 16 Vaak is duidelijk of een pand hoort in de categorie woningen of niet-wonin- gen. Maar bij panden in gemengd gebruik (zakelijk en privé, bijvoorbeeld win kelpand met een woning) kan deze kwalificatie door de gemeente onjuist zijn waardoor de WOZ-waarde onjuist is en de gemeente het verkeerde tarief toepast. Op grond van de Gemeen tewet behoort een pand tot de categorie woningen indien de WOZ-waarde in hoofdzaak kan worden toegerekend aan de delen die dienen tot de woning of dienstbaar zijn aan woon- doeleinden. Wie een pand in gemengd gebruik heeft, moet extra alert zijn op zijn WOZ-beschikking. Kapelle Heijmans Bouw Zeeland gaat 19 woningen bouwen aan de rand van Kapelle, in de wijk Overtieringe. Het plan biedt een harmonieuze aanblik door haar strakke, moderne lijnen in combi natie met de kenmerkende jaren 30-stijl. Alle wonin gen worden gebouwd met duurzame materialen en zijn uiteraard uitstekend geïsoleerd. Het project bestaat uit der tien geschakelde starters- woningen, vier levensloop- bestendige woningen en twee ruime halfvrijstaande woningen. De verkoop van de woningen is al gestart. De geschakelde gezins woningen zijn verdeeld over twee blokken. Bij de vier hoekwoningen kan er Goed onderhouden geschakelde semi-bungalow met een compleet woonprogramma op de begane grond. I ndbegane grond: hal met vernieuwde meterkast en trapopgang, badkamer met douche, was tafel en toilet, ruime slaapkamer. Sfeervolle ruime woonkamer met open keuken met inbouwapparatuur, serre met schuifpui naar de zonnige tuin. Vanuit de serre heeft u tevens toegang tot de garage. Ie verd.: riante overloop met de cv-opstelling en een slaapkamer. De bovenverdieping is geïsoleerd en v.v. veluxramen. Op een prima locatie gelegen ruime 2/1-kapwoning met eigen op- rijdpad en tuin op het zuiden. Deze degelijk gebouwde woning is van binnen gedateerd maar biedt zeker kansen. De woning heeft o.a. 4 slaapkamers en een vaste trap naar de 2e verdieping. Voor meer info kunt u kijken op onze website. Het plan biedt een harmonieuze aanblik door haar strakke, moderne lijnen in combinatie met de kenmerkende, ruim opgezette jaren 30-stijl. Op een prima locatie gelegen tussenwoning met diepe achtertuin schuur. Deze goed onderhouden tussenwoning is aan de achterzijde opgetrokken waardoor de woning ruimer is dan de voorgevel doet vermoeden. Ind.: via de hal met m.k. en trapopgang bereikt u de ruime woon kamer. Vanuit de woonkamer heeft u zowel aan de voor- als ach terzijde fantastisch vrij uitzicht. Verder is er een eenvoudige dichte keuken en een bijkeuken met toegang naar de goed op de zon ge legen achtertuin. Ie verd.: overloop, 2 slaapkamers waarvan 1 aan de voorzijde en 1 aan de achterzijde en een ruime badkamer met douche, wastafel en een 2e toilet. CV-verwarmd. Midden in het dorp gelegen kantoorruimte van ca. 100 m2 met par keergelegenheid op eigen terrein en op een ruim perceel. Het kan toor dient gèmoderniseerd te worden. Indeling: entree, balie met daarachter een open werkruimte. Kan toor aan de voorzijde. Keuken, toilet en magazijn. Afmeting Kantoorruimte: ca. 100 m2 BVO. Kadastraal Gemeente Borsele, sectie AL, nummer 138, groot 3 are en 93 centiare Bestemming: Kantoordoeleinden Huurprijs: euro 750,- excl. gwe per maand Nabij de boulevard en het stadscentrum gelegen, prima onderhou den appartement op de le verdieping met balkon, 2 slaapkamers en eigen berging plus parkeerplaats. Het appartement maakt deel uit van het complex "De Orangerie". Ind.: entree, centrale hal met toegang tot de 2 slaapkamers. Deze slaapkamers hebben een op pervlakte van 9,1 m2 en 13,6 m2. Achter de slaapkamers bevinden zich de bijkeuken met w.m.a. en de moderne badkamer v.v. een lig bad, aparte douche en wastafelmeubel. De ruime woonkamer met veel lichtinval en balkon heeft een oppervlakte van ruim 40 m2 en geeft zicht over de Singel en een watergang. Verder is een een half open keuken met inbouwapparatuur. Middelburg Wethouder Johajff&lbe^s van de gemeente Middelburg en directeur Gino dsft Dfies^ sche van AM Zeeland sloegen afgelopen vrijdag 2 maart de buffer vormt tussen het woon- symbolische eerste paal voor de bouw van vijftien woningen in deelplan zeven van Mortie re. De toekomstige bewoners waren aanwezig bij deze cere monie. Met de realisatie van deze woningen groeit Mortiere naar zeshonderd woningen. grond. Er zijn er slechts vier en deze zijn per twee geschakeld. Meer informatie staat op tuu7U7.buitenkanskapelle.nl telijke, parkachtige opzet. Mid- Hen m de wijk ligt een groot park en ^an de buitenrand •wordt Mortiere omzoomd door een groene zone, die de In de wijk "Goese Polder" gelegen prima onderhouden tussenwo ning met garage op 185 m2 eigen grond. De woning heeft een diepe achtertuin op het zuiden en is in 1984 gebouwd. Ind.: hal met m.k. en toilet, woonkamer met laminaatvloer, open keuken met in bouwapparatuur. Achter de keuken treft u een bijkeuken met deur naar de diepe achtertuin, le verd.: overloop, 3 slaapkamers en een badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: d.m.v. een vaste trap bereikt u de 4e slaapkamer. Alg.: de woning wordt geheel centraal verwarmd d.m.v. een combi-ketel. Verder is de woning gro tendeels v.v. dubbel glas. Zoekt u een betaalbare woning in Wemeldinge? Kom dan eens vrij blijvend kijken bij deze goed onderhouden tussenwoning. De wo ning heeft een zeer diepe achtertuin met schuur en is deels v.v. kunststof kozijnen. Op de le verdieping zijn 3 slaapkamers. Perceelsoppervlakte: 232 m2 Bouwjaar: 1951 Inhoud: 253 m3 kelijkheid voor verkeerde antwoorden van zijn medewer kers, terwijl dit mogelijk grote financiële consequenties heeft. De kant-en-klare scripts die medewerkers hebben voor een voudige vragen over toeslagen kloppen, maar het gaat in de praktijk nog al eens mis met het juist beantwoorden. Eén keer werd zelfs aangege- garage en liefst 4 slaapkamers. Ind.: hal met m.k. en trapopgang, ruime keuken met deur naar de tuin, bijkeuken met w.m.a. en toilet, badkamer met douche en wastafel, ruime woonkamer, le verd.: overloop met toegang tot 4 slaapkamers. 2 aan de voorzijde en 2 aan de achterzijde) 2e verd.; bergzolder. Alg.: achter de woning ligt een ruime tuin waar u heerlijk kunt genieten van de zon. Deze ruime woning is gedateerd en dient gemoderniseerd te wor den. De woning wordt centraal verwarmd d.m.v. een cv-ketel. Ver der is de woning deels v.v. dubbel glas. Zuidelijke Achterweg 31 «r. Aan de rand van het dorp gelegen ruime vrijstaande woning met nieuw Laan der Verenigde Naties 54 r~ AAiÊssaïi - IK I

Bevelander | 2012 | | pagina 45