Borsele weer beste De eerste landt Benzine bil Dirk 5,- Dirk krant .ni Racoon genomineerd GroenRuK^ praxis Gegaranneeru 10 cent korting K-J op benzine en Jt Puur Genieten Schip vastgelopen Brandweerkorps wint NK AUTONIEUWS Kaarten winnen voor de musical Zorro? Plaats een foto op www.deweekkrant.nl/nieuwevrienden Woensdag 21 Eijsemons Optiek www.eijsermans-optiek.nl In dit nummer van de merkendealers Midden-Zeeland 5— LOGUS logusvlissingen.nl V* I Elders in Goes goedkoper? Wij betalen u het verschil terug! Alleen zaterdag 1 oktober! Tot wel 70% korting op showroommodellen en restanten! September 2011 Binnenkort in deze krant: Puur Genieten. Een bijlage over de laatste woontrends. Kijk voor meer woonnieuws en natuurlijk regio naal nieuws op onze website. www.de-bevelander.nl Dankzij meekijkende- en luisterende lezers staat het bericht al op onze website voordat de slepers de zaak vlotgetrokken hebben. Foto: Daniël Sinke BRILLEN, CONTACTLENZEN OPTOMETRIE Zonnebrillen opruiming tot 60% korting Lange Vorststraat 57, Goes, tel. 0113-230214 CV-KETELS RADIATOREN SANITAIR EN DAKBEDEKKING VASTE LAGE PRIJZEN 50 vestigingen in Nederland 50.000 artikelen online <r 0900-23 56 897 www.warmteservice.nl Dinsd 20-27sept@ Baskensburq Vlissingen Woens 21-28 sept Bowlland Goes Zeelandhallen misalsa Aktie.. Aanmelden Niet nodigll Salsa, Merengue, Bachata Zouk lww.misalsa.nl 06.40643224 Vlissingen-Goes-Bergen op Zoom I zondag 25 sept- open van M C 3 voor 4 De Bevelander JML www.de-bevelander.nl f jpiWARMTESERVICE o Beukenhof 1, Goes Per liter op de landelijke adviesprijs L.0GUS september 2011 A. Voor het tweede opeenvol gende jaar is een brandweer ploeg van de gemeentelijke Brandweer Borsele Neder lands kampioen geworden op de landelijke finale brand- weerwedstrijden. Nadat vorig jaar de brandweerploeg uit Ovezande er vandoor ging met de beker, neemt de ploeg van 's-Gravenpolder hem dit jaar mee naar de kazerne. Afgelopen zaterdag streden de negen beste ploegen van Ne derland in Oisterwijk voor de landelijke prijs Klasse 112 in en won de ploeg van ’s-Graven- polder de landelijke finale met 1400 punten. De ploeg had zich in drie voorrondes weten Goes De Zeeuwse band Racoon is genomineerd voor drie Edi sons. Eén ervan is die voor de beste groep. De band, opgericht in Goes, is voor die laatste prijs genomineerd samen met Nick Simon en De Staat. prijzen kan vallen. Ook Bief is kandidaat, met respectievelijk Alles Blijft Anders (beste al bum) en Beter (beste song). En ook Moss, de band van Mid delburger Marien Dorleijn, is genomineerd voor beste song (I Apologise). Stemmen Op 2 oktober wordt bekend ge maakt wie met de Edisons naar huis gaat. Jaargang 63 Nummer 38 Oplage 43.035 praxis goes A. Joachimikade 30 Bief Racoon is overigens niet de enige Zeeuwse band die in de te kwalificeren voor deze wedstrijd. De wedstrijd speelde zich af in een bos in de omgeving van Oisterwijk. Hier was na een politieachtervolging een auto op een boom gere den, waarbij de bestuurder gewond was geraakt en de brandweer ter assistentie werd opgeroepen. I Seldig op zondag 25 Stemmen voor de publieks prijzen kan op: unuui.edisons. nl/pop/stemmen. Snoepje Tegelijker tijd vloog een naastgelegen restaurant in brand, liep een ober snij- wonden door rondvliegend glas op en vluchtten bezoe kers van het terras. Tijdens de inzet verslikte een agent zich ook nog in een snoepje en raakte hierdoor bijna on wel. In dit hectische scenario wisten de Zeeuwen het best te reageren. Van onze redactie 's-Gravenpolder Erica Gracilis Diverse kleuren. Potmaat 11 cm. Per stuk 2,49 Daarnaast is Racoon in de race voor nog twee Edisons: de pu blieksprijs beste album (Liver pool Rain) en publieksprijs beste song (No Mercy). <N C Q_ ra O en ai iö o E- O CM COLIJNSPLAAT - Mart Scherp van restaurant Scherp in Middelburg had vorige week de primeur. Hij schotelde minister Maxime Verhagen, Karla Peijs en de Vlaamse minister-president Kris Peeters de eerste op het land gekweekte tong voor. Bij Colijnsplaat is een proef aan de gang om tong in bassins te kweken. De eerste resultaten zijn veelbelovend. FOTO: PR GroenRijk Goes Nieuwe Rijksweg 2 D ‘s-Heer Hendrikskinderen 0113-223359 www.groenrijk.nl •i.ai] Week o

Bevelander | 2011 | | pagina 1