Benzine bil Dirk Boerenhortênsia Dirk 6." Spectra zoekt talent Gegarandeerd 10 cent korting op benzine en diesel ba< GroenRuK# Zeeuwse in race voor award Andere opzet van ‘2nd influenZ’ - T -Mobile! Onroerend goed, tuin en interieur; al het woonnieuws is te vinden op www.deweekkrant.nl/wonen korting. Kijk verderop voor 100% Augustus 2011 Optiek Mode in De Bevelander goudwisselkantoor TOT 1 JANUARI 2012 Elders in Goes goedkoper? Wij betalen u het verschil terug! Woensdag 24 Een evenement, een persbericht of een leuk nieuwtje? Je kunt meeschrij ven aan De Bevelander. Maak een account aan op onze site en plaats je nieuws of vul de agenda aan. www.de-bevelander.nl De Modespecial verschijnt binnenkort weer in De Bevelander. Voor adverteerders hebben wij interessante tarieven en moge lijkheden voor redactie. Neem contact op: 0113-274014 of kijk eens op onze site. www.de-bevelander.nl Hotel Terminus Goes 30 en 31 augustus van 14-39 voor Jonge overvallers I I’ •If I Beukenhof 1, Goes Per liter op de landelijke adviesprijs Bel 0106-571366 of kijk op www.qoudwisselkantoor.nl/on-tour De Jongerenraad Borsele komt met een nieuw mu zikaal evenement dat het bekende 2nd influenZ vervangt. Deze nieuwe, muzikale talentenjacht heet Spectra en richt zich op meerdere muziekgenres. Acht jaar lang heeft 2nd influ enZ gedraaid en richtte zich vooral op rock en metal. Spectra brengt meer variëteit doordat er gewerkt wordt met een vast muziekgenre per avond. Elke avond zal dus een eigen muziek genre hebben, er zullen onder andere een Dubstep avond, een Vian onze redactie Heinkenszand www.eijsermans-optiek.nl BRILLEN, CONTACTLENZEN OPTOMETRIE Wij staan op 30 augustus weer voor u klaar! Hotel Tulip Inn Bergen Op Zoom Antwerpsestr. 56, Bergen op Zoom 1,2 en 3 september De-Zeeuwse doet nu mee m de finale op 25 september tijdens de Beauty Salon Dimensions in de Utrechtse Jaarbeurs. Het thema dit jaar is ‘Retro Vintage Fashion Make-up’. Uit de vele inzendingen koos de jury tien kanshebbers. Ze komen uit het hele land. Van Aart is de enige Zeeuwse geno mineerde en mag op 25 septem- De presentatie van de Neder landse Make-up Awards 2011 is in handen is van Mirella van Markus. Talkshowkoningin Catherine Keyl, GTST-actrice Jette van der Meij en topmodel Anne Bosch zullen tijdens een extra make-up showcase wor den opgemaakt door drie top- visagisten. Hydrangea macrophylla Diverse kleuren. Potmaat 23 cm. Per stuk om twee jongens van 15 en 16 jaar oud uit de gemeente Noord-Beveland. Bij de overval vorige week woensdag raakte de 84-ja- rige eigenaresse zodanig gewond dat ze een tijd bui ten bewustzijn raakte. Beide jongens hebben inmiddels een bekentenis afgelegd. Jaargang 63 Nummer 34 Oplage 43.035 Nieuw: CX WORX Rug, buik, billen en benen training van 3t) min. Week krant .ni Inkoop van goud, zilver en munten Naast onze zes kantoren in heel Nederland gaan we nu "On Tour". Wij willen het u gemakkelijk maken en komen naar u toe. Fitland Goes Da Vinciplein 8 en Geldeloozepad 7 Tel. 0113-215 733 goes@fitland.nl www.fitland.nl Stationsplein 1, 4461 HP Goes 10:00 - 17:30 uur Hotel Zierikzee Driekonincjerilaan 7, Zierikzee 25 en 26 augustus Singer/Songwriter avond en een Pop/Rock avond komen. Spectra brengt vernieu wing en diversiteit naar het Zeeuwse muzieklandschap, denkt de Jongerenraad. Spectra biedt een breder as sortiment aan muziek dan 2nd influenZ. Band en acts kunnen zich voor Spectra inschrijven om mee te spe len in een voorronde om uit eindelijk in de finale te ko men. Voor beginnende band acts is dit een gemakkelijke manier om meer naamsbe kendheid te genereren en podiumervaring op te doen. De eerste Spectra-avond is 21 oktober in Podium De Klomp in Ovezande. unvw.jongerenraadbor- sele.nl co 9 Q_ S? t= Q- ro o OJ co 9 9 De Bevelander GroenRijk Goes Nieuwe Rijksweg 2 D 's-Heer Hendrikskinderen0113-223359 www.groenrijk.nl .1 Schrijf je nu in en... ber haar creatie op het podium van De Nederlandse Make-up Awards presenteren. Dit jaar wordt ook voor het eerst de pu blieksprijs uitgereikt. Stemmen hiervoor kan op www.makeupa- Goes De politie Zeeland heeft zondag en maandag twee verdachten van de geweld dadige overval op de ta bakszaak aan de Voorstad in Emma Bareman is afgelopen zaterdag geïnstalleerd als kinderburgemeester van Goes. Ze kreeg de speciale ambtske ten omgehangen en ging natuurlijk op statieportret met de echte burgemeester. Emma krijgt overigens steun van twee kinderwethouders: Daniël Lukasse (links) en Yael De Vos. FOTO: FELICE BUONADONNA Wilhelminadorp Citty van Aart uit Wilhel minadorp is één van de tien kandidaten die genomineerd zijn voor de landelijke Neder landse Make-up Awards 2011.

Bevelander | 2011 | | pagina 1