Surrender op Kermis GroenRüKC Benzine bïi Dirk Dirk Bolchrysant Gegarandeerd 10 cent korting op benzine en diesel Zeeuwse winkel in Goese binnenstad ff Nepcontroleurs actief Op tijd de deur uit Een nieuwe baan? Dus toch Rock Roll op de Mosseldag AUTONIEUWS Onroerend goed, tuin en interieur; al het woonnieuws is te vinden op www.deweekkrant.nl/wonen Woensdag 10 GRATIS HOUTWORM- INSPECTIE Optiek In dit nummer van de merkendealers Mldden-Zeeland Augustus 2011 Elders in Goes goedkoper? Wij betalen u het verschil terug! ZOMER UITVERKOOP BIJ STEUTEL 1e st. 30% korting 2e st. 40% korting 3e st. 50% korting 4e st. 60% korting 0113-639760 fl STEUTEL De Bevelander www.de-bevelander.nl www.de-bevelander.nl Beukenhof 1, Goes Per liter op de landelijke adviesprijs Voorgaande jaren werden de evenementen Watchout, Mos selrock en de Mosseldag in Yerseke in hetzelfde week end georganiseerd. Dit jaar is daar om diverse redenen verandering in gekomen en zijn de verschillende evene menten qua datum gesplitst. “Vanwege veiligheidsredenen is Mosselrock niet op Mossel dag. Logisch toch? Laat ons dit even toelichten. Als gevolg van nieuwe regels op het gebied van veiligheid is het te duur om Watchout, Mosseldag en Mos selrock als evenement te orga niseren. Om een heleboel kosten te vermijden, we spreken hier over een slordige 70.000 euro, is het beter om de evenementen te splitsen. Reken maar eens uit hoeveel bier dat is! Vandaar dat wij dit jaar twee weken la ter zijn dan normaal. Allemaal dus zaterdag 20 augustus even Redactie Yerseke www.eijsermans-optiek.nl BRILLEN, CONTACTLENZEN OPTOMETRIE Wegens vakantie gesloten op 13-8 t/m 27-8 Lange Vorststraat 57, Goes, tel. 0113-230214 doorkrassen in de agenda, en opnieuw Mosselrock notu leren op zaterdag 3 septem ber”, vertelt een woordvoer der van Mosselrock. Toch is de Mosseldag niet geheel zonder muziek want tijdens de Taptoe op de Willem Alexanderhaven van 19.30 uur tot 21.00 uur zijn er op tredens van Fanfarekorps van het Regiment Genie troepen, Showkorps Wil helmus uit Sliedrecht met een Russische show en Inter Scaldis Pipes and Drums uit Vlissingen. ren voor de Gemeentelijke Basisadminstratie. De een houdt de bewoners aan de praat en de ander probeert in de woning zijn slag te slaan. Voor een zoektocht naar een nieuwe baas, leukere collega’s of een aantrekkelijker salaris kunt u prima terecht op onze website Goes Zeeland Attracties heeft dins dag 2 augustus een Zeeuwse winkel in de binnenstad van Goes geopend. Dit gebeurde in samenwerking met Zeeuwse Zaken uit Middelburg. In de Zuid-Bevelandse stad ontbrak een dergelijke winkel tot nu toe. De winkel draagt de naam Zeeuwse Zaken en is gevestigd aan de Kreukelmarkt, in het zelfde pand waar eerder Voet bal Experience onderdak vond. Vorige maand opende Zeeland attracties al een winkel onder dezelfde naam aan de Sint Ja- GroenRijk Goes - Nieuwe Rijksweg 2 D 's-Heer Hendrikskinderen0113-223359 www.groenrijk.nl Of zijn de Bevelandse wegen in de vakantie lekker filevrij? Actuele verkeersinformatie over de toestand op de wegen in Zeeland en de rest van het land staat op onze website cobspassage in Vlissingen. Deze winkel blijkt een succes te zijn. Bij Zeeuwse Zaken zijn voorna melijk aan Zeeland gerelateerde producten te koop. Te denken valt daarbij aan Zeeuwse zalig heden zoals babbelaars, wijn van Zeeuwse bodem, bessenjam, mosterd en kruidenazijn. Maar ook strandspullen, badlakens, souvenirs en de Zeeuwse vlag vormen een vast onderdeel van het assortiment. Daarnaast zijn de specifieke souvenirs van Zee land Attracties te koop: Mini Mundi-gadgets, voetbalshirts, piratenvlaggen en -outfits. Bo vendien worden in de winkel entreekaarten van Speelcircus Bambini, Het Arsenaal, Mini Mundi en Voetbal Experience verkocht. Deze zijn tegen gere duceerd tarief verkrijgbaar. De temperatuur is van invloed op de hoogte van de korting op de entreekaartjes. Zeeuwse Zaken is iedere dag, behalve op zon dag, geopend. Jaargang 63 Nummer 32 Oplage 43.035 jeans shirts polos shorts broeken truien overhemden kolberfs Goes De gemeente Goes waarschuwt burgers voor nepcontroleurs die zich voordoen als ambtenaar van de gemeente. Met een bab- beltruc proberen ze hun slag te slaan en in Goes-Oost zijn er al 3 gevallen gemeld. Mensen met een lichtgetinte huidskleur, die goed Nederlands spreken, zeg gen dat zij een controle uitvoe- Traas Ongediertebestrijding Al 15 jaar door heel Nederland Kijk ook op www.traas.nl ONGEDIERTEBESTRIJDING J MENSWEAR Aan het kerkplein H naast het VVV in Goes Website Meer informatie is te vinden op de website. www.zld.nl Surrender Op de Kermis speelt aanslui tend aan de vuurwerkshow de Zeeuwse formatie Sur render. Als supportact zal de band Starfish optreden. Deze zal spelen na afloop van de taptoe tot aan het mo ment dat de vuurwerkshow begint. Toegang voor de op tredens en show is gratis. www.mosselrock.nl Week krant .ni

Bevelander | 2011 | | pagina 1