de Bevelanden Waar gaat de Zeeuw naartoe op vakantie? Osteogoes staat voor een duidelijke aanpak Uit het Zakenhart van... De leukste soaps Lekker op nieuw terras Vliegen naar Spanje is populair, maar ook Egypte krabbelt weer op Expert Lamper viert tweejarig bestaan met een demodag I yy Altijd actueel: de-bevelander.nl woensdag 22 juni 2011 De Bevelander pagina 16 ‘Bij de autovakanties staat Frankrijk op de eerste plaats’ Kim Fontaine (1) en Jeannette van den Brand in Bubbels. Lydia Mennes: “Mensen huren steeds vaker samen een vakantiehuis.” FOTO: PR Eigenaren Rob en Ellen Lamper. FOTO: PR Hetty Busman op het nieuwe zonneterras. FOTO: PR Hans Fauville in zijn nieuwe osteopathiepraktijk. overdekte terrassen, je zit er altijd droog. Er is een zand bak met diverse speeltuigen. Ook is er een fietsoplaad- punt. Het café serveert bier, 23 op de fles, en op de tap La Chouffe, Grimbergen, De Koninck en Amstel. De kaart van het restaurant wordt verzorgd door kok Mark Sprenkels, met veel vis zoals heilbot, slibtong, Oos- terschelde paling en gam ba’s. Vleesliefhebbers komen smakelijk aan hun trekken met entrecote, spareribs, of steak van degrill met dragon pepersaus. Het Looze Vis sertje is te reserveren voor bruiloften, feesten en bijeen komsten. Tot en met zondag 28 augustus is er iedere zon dag vanaf 15.00 uur een live optreden door verschillende artiesten. Het Sas 11, Wilhelminadorp, 0113-216711 en www.hetloze- vissertje.nl Kamperland, 0113-376473 en www. blond-amsterdamnl De zomerperiode staat voor de deur. De koffers staan gepakt en Nederlanders stappen straks massaal het vliegtuig in voor een reis naar hun favoriete stek. Vele vakantiegangers hebben in het vroege voorjaar al een vakantie geboekt. Een rondje langs de reisbureau's in Goes maakt duidelijk waar Zeeuwen zoal naartoe gaan. Kredietcrisis Lydia Mennes van reisbureau Francevilla vertelt dat het ‘huurgedrag’ van vakantiegan- Leo Polhuys Goes Deze demodag is op zater dag 25 juni. Tijdens deze dag is er een medewerker van Siemens aanwezig die de klant de lekkerste kof- zachte technieken, totaalbehan- deling, open communicatie met de arts, laagdrempelig zijn, geen Ook wordt er gedemonstreerd met de Trebs duo citruspers en de Bosch stofzakloze Roxx’x stofzuiger. En bij een verjaardag mag taart niet ontbreken, bij een aankoop vanaf vijftig euro krijgt de klant van Expert Lam per een taart cadeau. Expert Lamper is gevestigd aan de oude Torenstraat 27 in Yer- seke, 0113-574590, yerseke@ expert.nl. wekenlange wachttijden. Samen vormt dit de kwaliteit die Hans wil bieden. “Iedereen heeft recht op duidelijke aanpak. Een eerste behandeling neemt met elkaar meegereden, dit alles om toch op vakantie te kunnen gaan maar ook om minder geld fie laat proeven uit de Siemens volautomaat en alle vragen zal beantwoorden. lieboekingen, bij ons de drukste maanden.” Wat opvalt, is dat Turkije op dit moment niet zonder meer de meest favoriete vakantiebestem ming is. Veel mensen zijn er al geweest en wijken uit naar an dere bestemmingen zoals Grie kenland. Verre vakanties, zoals naar de Carriben en Afrika zijn op dit moment ook wel erg populair.” gers richting Frankrijk door de kredietcrisis is veranderd. “Meer en meer mensen samen op vakantie en kiezen ervoor een groot vakantiehuis te huren om de kosten samen te kun nen delen. De boodschappen worden samen gedaan, de huur wprdt samen betaald, er wordt al snel een uur in beslag. De arts krijgt steeds een verslag van de behandeling toegestuurd; die feedback is essentieel. In België krijg ik veel doorverwijzingen van artsen, net omdat ze deze communicatie zo belangrijk vinden.” Hans Fauville volgde gerichte opleidingen voor het behandelen van zwangere vrouwen, baby’s en kinderen. Daarnaast stelt hij een groep samen van professionele bege leiders voor de recreatieve en professionele sporter met een aanpak vanuit verschillende vakgebieden zoals osteopathie, podotherapie, voedingsadvies en sporttraining. “De locatie Fitland leent zich daar perfect toe”, zegt Hans. Afspraak via: 06-27326650, Geldelooze pad 7, Goes, www.osteogoes.nl Amsterdam, een jong, ver frissend merk met twee lij nen, een speelse lijn en een meer klassieke lijn. Uitge breid met badhanddoek en bewaarpotten. “Decoratief en trendy. Het valt op dat klanten voor Blond Amster dam speciaal hier naar toe komen”, weet Kim. Voor heren brengt Bubbels Clas sic Male Groomery, badzout voor mannen, bodywash, eau de toilette, after shave balsem en leuk geschenken. De speciale wellnessline, met natuurlijke badolie voor massage, sauna concentraat en etherisch oliën. Voor een kinderverjaardag kan bij Bubbels een mandje gevuld worden. Kim verzorgt ook relatiegeschenken en kerst pakketten. Maandag en woensdagmiddag gesloten. Bubbels, Noordstraat 42, reau René vertelt dat de hausse aan boekingen altijd in het voorjaar ligt. “Januari en febru- uit te hoeven geven. Mensen ari zijn, tenminste voor de fami- kiezen vaker voor een vakantie huis waar ze met de auto heen kunnen rijden in één dag. Ook zie je de trend dat mensen elkaar wegconcurreren in het vóór- en naseizoen, huizen worden voor nop aangeboden en soms gaan mensen er dan nog allerlei kos ten bovenop doen om dan toch maar een redelijk bedrag te krij gen.” Een woordvoerster van Reisbu- “Bij de vliegvakanties staat Spanje op dit moment op de eerste plaats”, zegt Commerci eel manager Ton Vendrig van Dreizen. “Gevolgd door Tur kije, Griekenland Portugal en, op afstand, landen als Egypte en Tunesië waar de rust nu een beetje is teruggekeerd en waar dus ook weer meer boekingen voor komen.” “Bij de autovakanties staat Frankrijk op de eerste plaats, gevolgd door Duitsland, Italië, Spanje en eigen land. Er wordt op dit moment nog veel geboekt voor de zomervakantie en er valt ook nog veel te boeken. We voeren op dit moment een last minute campagne die veel reac ties oplevert.” Kamperland Bubbels Company, de shop voor zeep, bad en verzorgings producten opende eind april in Kamperland. Eigenaar is Kim Fontaine die samen met Jeannette van den Brand in de heerlijk geurende winkel staat. “Wij voorzien in een behoefte op Kamperland”, zegt Kim. “Vooral met moederdag wisten veel mensen Bubbels te vinden. Wij kregen leuke reacties over het brede assortiment in bad- producten en wellnessartike- len. Het grootste deel bestaat uit Scottish Fine Soaps met ondermeer de speciale Orga nic Line. De geur die er in zit is van honing, olive, shea of cacao, natuurlijke geuren en kleurstoffen.” Er is ook een heel uitgebreide herenlijn en diverse dameshjnen gebaseerd op aangename geuren zoals Poëtica, Bohème, Arboria. “Alle producten zijn vriende lijk geprijsd en dierproefvrij.” Bubbels is depositair van Blond Wilhelminadorp Bij de jachthaven, aan de Oos- terschelde voorbij Wilhelmi nadorp aan ’t Goese Sas, ligt café-restaurant het Loze Vis sertje. “Iedere Zeeuw kent het. Een authentiek bruin café en een sfeervol restaurant”, aldus Nico Sprenkels die samen met Hetty Busman en Mark Spren kels eigenaar is. Het is goed toe ven op het nieuwe zonneterras. In een decor van eikenhouten paalhoofden, mét pokken, lig of zit je in het doek van een nos talgisch zonnestoel. “Of onder een Zuid-Amerikaanse parasol even relaxen”, zegt Hetty. “Met gelegenheid voor barbecue aan de lange Franse tafels waar je met zestig man aan kunt zit ten.” Groepen kunnen vanaf vijftien tot tweehonderd perso nen terecht voor barbecue met keuze uit vijf pakketten. Een all-in arrangement voor fris drank, bier en wijn is mogelijk. Het Loze Vissertje heeft twee Yerseke Twee jaar geleden openden Rob en Ellen Lamper hun Expertwinkel aan de Oude torenstraat 27 in Yerseke. Om hun tweejarig bestaan te vieren, geeft het deskun dig personeel van Expert Lamper verschillende de monstraties. Goes Hans Fauville is een nieuwe os teopathiepraktijk gestart in de Fitland-locatie aan het Gelde- loozepad in Goes. Hij is erkend door het Nederlands Register voor Osteopathie en de zorg verzekeraars. Afgestudeerd in 2007 aan het Flanders Interna tional College of Osteopathie in Antwerpen is Fauville nu docent aan de osteopathieop- leiding. Zijn expertise bouwde hij uit in zijn osteopathieprak tijk in België. Twee praktijken, docent, actief in de beroepsver eniging van professionele oste- opathen, daar steek je veel tijd in. “Osteopathie is mijn passie”, ik veel tijd en energie in, maar vertelt Hans. “De kwaliteit van dat geeft resultaten.” Veiligheid, het beroep en van mijn per soonlijke behandelingen wil ik steeds hoog houden. Daar steek

Bevelander | 2011 | | pagina 14