Lentekriebels in wijk Aria House4House succesvol Geen kopers? Hoezo? house4house.nl house house Huizensite maakt vliegende start Damen geeft startschot voor bouw Pomona Waar komen de leukste nieuwe huizen? Op zoek naar een nieuw of bestaand huis? Zuidhoek of Kruseveer? TE KOOPl Wonen in Aria Het laatste A nieuws over de huizenmarkt Wonen Woningaanbod Afspraken woningbouw - www.de-bevelander.nl www.de-bevelander.nl www.de-bevelander.nl www.de-bevelander.nl Stop met afwachten! Leg nu zelf direct contact met je koper Voordelig Gemakkelijk Snel Zo werkt het! probeer nu gratis tot 31 mei 2011 Altijd actueel: de-bevelander.nl slimme verkopers matchen zelf gericht contact met je koper J --- - - Actualiteiten www.househouse.nl - slimme verkopers matchen zelf Nieuwbouwprojecten i Makelaarsnieuws w 9 FOTO: PR Artists Impression van Pomona in Kapelle. FOTO: PR verkoop van woningen ver- i Lieneke de Wolf. Lieneke de Wolf spreekt al house4house werkt! Ontdek het nu zelf en meld je gratis aan! Jouw persoonlijke actiecode is: h4hac2 Er wordt flink gebouwd in Aria. - Zie wie je woning bekeken heeft - Leg direct contact met belangstellenden - Gratis inzicht in alle woningprofielen - Snel verkoop resultaat tegen geringe kosten als makelaars zien van meet af aan de voordelen. Het aantal leden op onze Biezelingsestraat in Kapelle. Op deze locatie stond in het verleden een statige villa met deze naam van de Romeinse godin van de boomvruchten. RWS en Marsaki ontwikkelen het complex dat onderdak biedt aan 22 appartementen. Goes Het is lente en dus wordt in de nieuwe wijk Aria in Goes hard gewerkt om de opge lopen bouwachterstand van de winterweken in te halen. De resultaten worden elke dag meer zichtbaar. Inmiddels is de bouw van de woningen zover gevorderd dat wind en regen weinig invloed meer hebben op de voortgang van de bouw. Er wordt nu de laatste hand gelegd aan de buitenzijde van de wo ningen van de eerste fase. Het gevelmetselwerk op de begane grond is zo goed als gereed. Ook worden de laatste dakpannen gelegd. De eerste woningen komen zelfs al uit de steigers. Binnen in de woningen zijn vakmensen bezig met de afbouw. Op dit moment worden de wanden gestuct en binnenkort gaat de te gelzetter van start in de eerste woningen. Achter de woningen worden de bronnen voor de warm- tepompinstallaties geboord. Zodra deze gereed zijn, wordt b.egonnen met de bouw van de bergingen en garages. Wie houdt van de landelijke, - Gratis woningprofiel activeren - Direct overzicht van ideale matches R&B Wonen en de gemeen te hebben samen afspraken gemaakt over onder meer nieuwbouw en bestaande woningen, financiën, mi lieu- en energiebesparing, leefbaarheid en dorpsver nieuwing. De komende drie jaar gaat R&B Wonen 187 soci ale nieuwbouwwoningen bouwen in de gemeente Reimerswaal. Daarnaast zal R&B Wonen jaarlijks een geld in een fonds storten, dat wordt ingezet voor onder meer dorpsvernieu wing. authentieke architectuur van een echt Zeeuws dorp, kan eens langs het verkoopcentrum gaan in Hof Welgelegen aan het Eykeswegje. Daar is het zaterdag 16 april van 10.00 tot 12.00 uur open dag. Meer info: www.aria-goes.nl of 0113-215311. Kapelle Wethouder Damen van de gemeente Kapelle geeft vandaag (woensdag) samen met een toekomstige bewoner, het officiële startsein voor de bouw van het appartemen tencomplex Pomona aan de Kruiningen Jaap Sinke, wethouder volkshuisvesting van de gemeente Reimerswaal, en Peter Bevers, directeur-be- stuurder van Woningcorpo ratie R&B Wonen hebben prestatieafspraken gemaakt. House4house.nl is de slimste en snelste weg naar de verkoop van je woning. Gooi de huizenmarkt open en kom zelf direct in contact met serieuze belangstellenden. House4house is onafhankelijk, betrouwbaar en voordelig. de belangstelling voor de huizensite house4house Dat een initiatief dat de www.house4house.nl gratis aan te Sommige woningaanbieders zitten bieden. Deze actie loopt nog tot echt in zak en as. Als ze dan snelt en vergemakkelijkt in 31 mei; op de site is de actiecode ineens via onze site een compli- de huidige woningmarkt de te vinden.” ment ontvangen, geeft dat een aandacht trekt, is min of positieve stimulans. Bovendien, meer te verwachten. Maar Direct contact we zien duidelijk dat er over en House4house.nl is de slimste en weer contacten worden gelegd en snelste weg naar de verkoop of afspraken tot stand komen. Daar overtreft de verwachtingen, aankoop van een woning. Het is draait het uiteindelijk allemaal om.” Lieneke de Wolf van een uniek en innovatief concept house4house is enthousiast, op de landelijke woningmarkt. Afspraken “Wat er sinds de introduc- Anders dan alle bestaande huizen- Volgens De Wolf is de introductie tie gebeurd is, is ongekend, sites biedt house4house woning- te recent om al veel verkoopsuc- Zowel kopers, verkopers verkopers en -zoekers de mogelijk- cessen te kunnen tonen. Maar de heid om direct met elkaar in eerste stappen zijn wel degelijk contact te treden en vraag en gezet. Zij merkt daarbij op dat aanbod met elkaar te matchen, veel woningaanbieders en -kopers ‘datingsite’ voor woningen Transparantie is het toverwoord, daar uiteindelijk ook hun makelaar Stijgt elke dag.” Woningverkopers zien welke bij betrekken. En terecht, meent belangstellenden het woningpro- zij. “Wij versterken elkaar, fiel hebben bekeken en kunnen House4house is een extra kanaal daarmee direct in contact treden, voor woningverkopers en -zoekers Vraag en aanbod; op één site, om met elkaar in contact te onder één knop! komen. De makelaar blijft de expert die, bij serieuze belangstel- Positieve reacties ling, toch weer wordt betrokken De Wolf volgt de aanmeldingen in het proces. Dat zie je ook op op de voet. Wat haar opvalt, is dat onze site: de meeste verkopers niet alleen woningaanbieders vermelden duidelijk welke makelaar gebruikmaken van de site maar de woning in bemiddeling heeft.” ook woningzoekenden. Veel woning aanbieders zijn bovendien ook Landelijke uitrol woningzoekend. House4house heeft haar site gelanceerd in Zeeland en De afgelopen weken heeft zij West-Brabant. Gelet op het succes voorzichtig over het gewenste vooral veel positieve reacties hiervan is de volgende stap vliegwieleffect“Hoe meer gebruikers, gekregen over de heldere werking dichtbij. Dit betekent dat binnen hoe meer mogelijkheid tot van de site en het eenvoudige nu en enkele maanden de verdere matchen en tot het leggen van gebruik. “Mensen vinden het landelijke uitrol plaatsvindt, succesvolle contacten. Daarom prettig om te zien wie de woning trekken we belangstellenden bekeken heeft. Ook de waardering momenteel nog graag over de die ze daarop ontvangen wordt op streep door het gebruik van prijs gesteld. Dat is logisch.

Bevelander | 2011 | | pagina 62