I I I I oels (vakantie) Medewerkers Bloedafname m/v Diverse posten in Zeeland T Hil UPS Gezondheidszorg I VAKANTIEKRACHTEN m/v Altijd actueel: de-bevelander.nl woensdag 13 april 2011 De Bevelander pagina 54 cb Consulent Logistiek Kijk voor meer informatie ook op www.shl-groep.nl. RENTAL C-l Wij zoeken Wij zoeken collega's met een (para) medische achtergrond. Onze voorkeur gaat uit naar doktersassistentes, analisten of verpleegkundigen. Ervaring met intraveneus prikken is gewenst. Daarnaast beschikt u over goede sociale vaardigheden en u heeft een flexibele instelling. U dient in het bezit te zijn van een rijbewijs, een auto, computer en internetaansluiting. Functieprofiel Als medewerker prikdienst verzorgt u in de ochtenduren de bloedafname van patiënten op een van onze prikposten. Tevens verzorgt u de bloedaf name bij de patiënten thuis. Van u wordt verwacht dat u de nuchtere patiënten, die aan huis geprikt moeten worden, voor de openingstijd van de prikpost heeft geholpen. U mag vanaf 7.30 uur patiënten aan huis prikken. Wij zijn op zoek naar zowel vaste medewerkers als vakantiemedewerkers voor deze functie. Wij bieden - Na een interne inwerkperiode bieden wij een zelfstandige functie in een innoverende organisatie met een prettige werkomgeving; - Inschaling van het salaris vindt plaats conform CAO ziekenhuizen; - Voor de functie van medewerker prikdienst geldt een salaris volgens functiegroep 35; - SHL heeft een eigen arbeidsvoorwaardenreglement met onder andere een vakantiegelduitkering (8%), eindejaarsuitkering (7.33%) en goede studiefaciliteiten. Meer informatie Voor meer informatie, kunt u contact opnemen met Anja de Jongh-Gaastra, hoofd prikdienst, tel. 076-5029135. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken mailen naar personeelszakentólshl-groep.nl of richten aan SHL, Postbus 228, 4800 AE Etten-Leur. parttime verkoopmedewerkster 10 uur in de week Mikaya Fashion Radder Monteur m/v vrachtwagenchauffeur =ORT Jij en Boels, dat werkt! (1 FTE) De functie: Een zeer gevarieerde baan in een dynamische omgeving. Het werk: Voor onze vestiging te Goes zoeken wij enthousiaste Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. G Acquisitie n.^.v. Jeze advertentie stellen we niet op prijs. 1 a Vebego company THUIS C-Port Thuis in de haven! Het laden en lossen van (zee)- schepen en het inzetten van havenlogistieke specialisten vormt de core business van C-Port. Met circa 130 gespecialiseerde en gecertificeerde vaste mede werkers zorgt C-Port voor professionele havenlogistieke dienstverlening in de zeehavens van Vlissingen. Temeuzen, Rotterdam en Moerdijk, Om de laatstgenoemde havengebieden nog beter te bedienen heeft C-Port. buiten het hoofdkantoor in Vlissingen-Oost per 1 januari 2011 een kantoor geopend te Moerdijk C-Port behoort tot de Vebego Groep, een internationaal familiebedrijf, dat met circa 38.000 medewerkers actief is in facilitaire dienstverlening, personeelsdiensten en products systems. gevestigd in Sittard (NL). Boels Verhuur heeft momenteel ruim 230 filialen in onder meer de Benelux, Duitsland, Oostenrijk, Tsjechië en Polen. Daarnaast beschikt Boels over ca. 1200 outlets in diverse Europese bouwmarktketens. Bij Boels werken ruim 1700 medewerkers. Toch nog vragen? Neem contact op met Adriaan Provoost of Wandy Opmeer. Tel: 0118- 464222. Kijk ook eens op onze website: www.c-port.nl Als gevolg van de uitbreiding van onze activiteiten in de regio Moerdijk zijn wij op zoek naar een: Met sterke focus op commercie en operatie. Standplaats: Moerdijk Je werkzaamheden (kunnen) bestaan uit: Acquireren van havenlogistieke projecten/werk- zaamheden bij zowel bestaande opdrachtgevers als prospects in de regio Moerdijk en Rotterdam; Optimaliseren van onze pool met havenlogistieke medewerkers middels werving selectie en opleidingen; Uitvoering van het administratieve proces voortvloeiende uit de dienstverlening van C-Port. Jouw profiel: Je hebt LBO werk- en denkniveau, op technisch gebied, bij voorbeeld elektro- of motorvoertuigentechniek; Je hebt ervaring met het onderhouden/ repareren van machines van verschillend karakter; Je bent in bezit van rijbewijs B/E; Je bent klant- en servicegericht, stressbestendig en zelfstandig. in-Oost 3 - 479162 LIPS GEZONDHEIDSZORG is een wasserij- en linnenverhuurbedrijf met een groot aantal vesti gingen in heel Nederland. De onderneming is gespecialiseerd in de verzorging van textielgoede- ren voor de gezondheidszorg. De werkzaamheden bestaan uit het sorteren, wassen, mangelen, vouwen en inpakken van textielgoederen. Onze gedachten gaan uit naar medewerkers die met plezier hun handen uit de mouwen willen steken. Leeftijd vanaf 18 jaar tot en met 22 jaar. Belangstelling? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: Lips Goes B.V. Verrijn Stuartweg 30 4462 GE te Goes, t.a.v. Danielle Karelse en/of Alicia Pennings. Bel voor informatie met tel. 0113 - 233150 of mail naar lips.goes@lips-textielservice.nl Acquisitie noor aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Met raim 750 gemotiveerde medewerkers verzorgen wij ondersteunende diensten aan zorgaanbieders in de eerstelijnsgezondheidszorg, waaronder huisartsen en verloskundigen. De diensten bestaan onder andere uit bloedafname, laboratoriumon derzoeken, een oproepsys teem voor chronisch zieken (bijvoorbeeld diabetes) en het uitvoeren van functieonder- zoeken (bijvoorbeeld ECG, fundusfotografie, echografie en longfunctieonderzoek). SHL-Groep verleent tevens diensten op het gebied van facilitaire ondersteuning van de eerste lijn, waaronder praktijkondersteuning (SPOEL), ondersteuning van praktijkvoering op het gebied van management, huisartsen coördinatie en groepsbegelei- ding (Pilaer) en alle onder steuning op het gebied van automatisering (Zorgdigitaal). Daarnaast voert SHL-Groep ook wetenschappelijk onderzoek uit in samenwerking met uni- versiteiten en verschillende farmaceuten (Wecor). SHL-Groep is in de regio Zuid-West Nederland een belangrijke speler in de eerstelijnsgezondheidszorg. Sollicitaties sturen naar Lange Vorststraat 59 4461 JM Goes T.a.v. C. Prevost H O s e C A «3> r A A t. Functie-inhoud: Je verzorgt het dagelijks onderhoud aan machines en gereedschappen en het verricht de reparaties hieraan; Je zorgt ervoor dat de defecte machines en gereedschappen klaarstaan voor intern transport naar Technische Dienst; Je bent verantwoordelijk voor orde en netheid in de werkplaats en eventueel het buitenterrein; Je draagt zorg voor voldoende voorraad brandstof t.b.v. de machines; Je verhelpt telefonisch en incidenteel op locatie storingen aan verhuurde machines en gereedschappen. De haven- en logistieke sector staan nooit stil en het werken in deze branche is dan ook uitdagend en afwisselend. Voel jij je net als C-Port, thuis in de heven? Dan zijn wij wellicht op zoek naar jou’ Wij vragen: MBO-+-/HBO werk- en denkniveau; De juiste balans tussen commercie en operatie; Ervaring in uitzendwerk en/of detachering, bij voorkeur in de havenlogistieke sector; Zelfstandig opererend, zelfstarter; Geen 9 tot 5 mentaliteit; Ruime ervaring met o.a. Word, Excel en Outlook; In het bezit van eigen vervoer. Wij bieden: Marktconform salaris inclusief uitstekende secundaire voorwaarden; Informele werksfeer; Uitdagende eri dynamische werkomgeving; Ruime ontwikkelingsmogelijkheden. Solliciteren? Stuur een gemotiveerde sollicitatiebrief met Curriculum Vitae voor 21 april 2011 naar C-Port BV, Postbus 22, 4453 ZG te ’s-Heerenhoek of mail naar sollicitaties@c-port.nl Voor onze vestigingen in Terneuzen en Middelburg zijn wij op zoek naar een: Commercieel Technisch Medewerker m/v Functie-inhoud: Adviseren van klanten over het totale machineverhuurassortimeht (inclusief klein mechanische gereedschappen) en het gebruik van de machines en gereedschappen; Verantwoordelijk voor de afgifte en/of retourname van gehuurde artikelen; Het maken van bijbehorende verhuur- contracten, reserveringen etc.; Signaleren van knelpunten en problemen; Samen met je collega’s zorgdragen voor een representatieve uitstraling in en rondom het filiaal. zoeken een Jouw profiel: MBO werk- en denkniveau in bij voorkeur technische richting, danwel lagere technische opleiding aangevuld met relevante werkervaring; Klant- en serviceberichte instelling en commercieel inzicht; Nauwkeurig, stressbestendig, zelfstandig en flexibel; In een team kunnen werken en beschikken over goede communicatieve vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk); In bezit van rijbewijs B(E). RADDER ZEELAND - Nijverheidsstraat 4 4458 AV ’s Heer Arendskerke Tel: 0113-561006 - Fax:0113-561002 www.Radder.nl - Email: zeeland@radder.nl Fladder Horeca Totaal Zeeland is een Horecagroothan- del welke sinds juli 2009 is gevestigd in 's Heer Arends kerke. Vanwege expansie zijn wij op zoek naar iemand die ons team komt versterken in de functie van Tot uw taken behoren het laden en lossen van de vrachtwagen, het juist en tijdig beleveren van klanten en verder voorkomende werkzaamheden. U bent in bezit van een chauffeursdiploma, rijbewijs C, geen 9 tot 17 mentaliteit en een gezonde dosis werk lust. Wij bieden u goede salariëring, een 38-urige werkweek, een aanstelling met uitzicht op een vast contract, en werken in een gezellig team. Ben je enthousiast? Solliciteer dan door een e-mailbericht met CV voor 22 april naar Dhr. Andre Rombouts, Logistiek Manager RADDER te sturen. E-mailadres: AndreR@radder.nl Wat bieden wij: Een uitdagende functie in een groeiende en- innoverende organisatie met internationale oriëntatie. Je komt te werken in een klein team met een centrale rol in de organisatie. Je krijgt een zelfstandige positie waar initiatief en ondernemerschap wordt gewaar deerd. Boels biedt een marktconform salaris en ruime mogelijkheden tot persoonlijke ontwikkeling en groei. Spreekt het bovenstaande je aan? Dan nodigen wij je uit om te reageren! Stuur een sollicitatie met c.v. naar: Boels Verhuur B.V., afd. Human Resources t.a.v. Bengt Verhoeven, HR officer, Postbus 666, 6130 AR Sittard, e-mail p-o@boels.nl. Info: Tel: (046) 459 21 01 www.boels.com IN DE HAVENI Boels Verhuur is een internationale onderneming op het gebied van de vehuur van (bouw)machines en equipment. Boels behoort tot de top van de Europese verhuurbranche. Het hoofdkantoor en Shared Service Center is /Ml Sm Kantoor Vlissingen Oost leriandweg 2 Havenn. 3989, Vlissinger Postbus 22. 4453 ZG 's-Heerenhoek Tel. 0118- 464222 Fax 0118 Kantoor Moerdijk Piaza 24 B 4782 SK Moerdijk Tel. O1 68 - 382659 Fax O168 - 382663 ROEP

Bevelander | 2011 | | pagina 54