Officiële Mededelingen diversen natuur en landschap milieu Altijd actueel: de-bevelander.nl woensdag 13 april 2011 De Bevelander pagina 13 Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provmciewerk, vindt u op www.zeeland.nl van de Provincie Zeeland De Munnik breidt uit Ontheffing voor Delta Tour Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 Inzien besluit Het betreffende verkeersbesluit ligt vanaf 14 april 2011 tot en met 26 mei 2011 ter inzage in het Provinciaal Informatiecentrum, Abdij 6, te Mid delburg, op werkdagen van 09.30 - 16.30 uur. Bezwaar Belanghebbenden kunnen tot en met 26 mei 2011 tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, t.a.v. de secretaris van de commissie Toelichting De wedstrijd op vrijdag 10 juni wordt verreden binnen de bebouwde kom van Vlissingen. De vergunning wordt op 27 mei 2011 van kracht, tenzij een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de voorzieningenrechter van de afdeling bestuursrecht van de Rechtbank Middelburg. Voorlopige voorziening Alleen zij die een bezwaarschrift heb ben ingediend, kunnen tevens bij de voorzieningenrechter van de Recht bank te Middelburg om een voorlopige voorziening vragen. De vergunning ligt van 14 april 2011 tot en met 25 mej 2011 ter inzage bij: - de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene-Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8.00 -17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren en; - het gemeentehuis van Borsele, Ste- nevate 10 te Heinkenszand, maan dag tot en met vrijdag van 8.30-12.30 uur. voor bezwaarschriften, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Het bezwaar’schorst niet de werking van het besluit. niet al te lange tijd willen stop pen, vond ik het toch wel jammer dat een groot deel van de schoen makers uit Goes zou gaan ver dwijnen. Het was mij bekend dat collega-schoenmaker Frans Arts wel openstond voor een nieuwe uitdaging. Ik heb hem benaderd om samen een nieuwe schoen makerij op te zetten en hij twij felde geen moment. Met de fami lie Wijdemans konden we snel tot overeenstemming komen. Frans heeft ruim zes jaar ervaring in de schoenmakerij en met mede werking van mijn vader werd het Ter voorbereiding van het te nemen besluit wordt de reguliere procedure gevolgd. Tegen de beslissing op de aanvraag kan t.z.t. een bezwaarschrift worden ingediend. Ontwerpvergunning ontgronding aanleg vijvers groenproject ‘t Sloe Aanvraag reguliere omgevings- vergunning voor Coroos Conserven B.V. te van Beroep Belanghebbenden die een zienswijze tegen het ontwerpbesluit hebben inge diend of die kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs niet kunnen worden ver weten dat zij geen zienswijzen hebben ingediend tegen het ontwerpbesluit, kunnen gedurende zes weken, ingaan de de dag na de dag waarop een exem plaar van het besluit ter inzage is gelegd, beroep instelleh bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. nodig in de gelegenheid worden gesteld te reageren op de naar voren gebrachte zienswijzen. kenstock-collectie van Zeeland. Deze slippers en sandalen waren voorheen ook bij Jos Wijdemans te vinden. Beroep Belanghebbenden die een zienswijze tegen het ontwerpbesluit hebben inge diend of die kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs niet kunnen worden ver weten dat zij geen zienswijzen hebben ingediend tegen het ontwerpbesluit, kunnen gedurende zes weken, ingaan de de dag na de dag waarop een exem plaar van het besluit ter inzage is gelegd, beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot E. de Smidt, tel. (0118) 631986. Voor verdere informatie kunt u zich wenden tot D.H.B. Voorwerk van de afdeling Milieuhygiëne, tel. 0118- 631147 Ter inzage De vergunning ligt 6 weken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middel burg, werkdagen van 8-17 uur en des gevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, monde linge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw M.J. Berrevoets (tel. 0118-6311381 of de heer B. Bouwman (tel. 0118-631795). Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken, kan men zich v.w.b. de Directie ruimte, milieu en water Wenden tot W. Buizer (tel. 0118-6311141. Ter inzage De vergunning ligt 6 weken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middel burg, werkdagen van 8-17 uur en des gevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, monde linge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw M.J. Berrevoets (tel. 0118-631138) of de heer B. Bouwman (tel. 0118-631795). voor ons mogelijk een volwaardi ge schoenmakerij neer te zetten. De Schoenmakerij is een modern servicebedrijf geworden.” Men kan er terecht voor schoenrepa- ratie en onderhoudsmiddelen, plus een grote sleutelafdeling. Verkoop van naamplaten, stome- rij-depot en KIALA-servicepünt voor het ophalen en versturen van pakketten. In De Schoen makerij staat Frans Arts, samen met zijn vrouw Jaqueline en Eve lien is voornamelijk bij Shoe+de Munnik waar zij zich richt op de verkoop van de grootste Bir- Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben besloten om een ontheffing te verlenen van de Wegen-verkeerswet en het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens voor het houden van de wieler-wedstrijd Delta Tour op 10, 11 en 12 juni 2011. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aan Total Raffinaderij Nederland N.V. te Vlissingen een ver gunning Wet milieubeheer met voor schriften ter bescherming van het milieu verleend voor de inname van scheepasballastwater. 36 van de Wet op de Raad van State bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend, indien - gelet op de betrok ken belangen - onverwijlde spoed dit vereist. Gedeputeerde staten van Zeeland wil len de door de gemeente Borsele te Hein-kenszand aangevraagde vergun ning ingevolge de Ontgrondingenwet verlenen met voorschriften ter bescherming van de bij de ontgronding betrokken belangen. Het betreft hier het uitvoeren van ont- grondingswerkzaamheden ten behoe ve van de aanleg van twee vijvers op percelen, gelegen aan de Jurjaneweg ten zuidwesten van 's-Heerenhoek. Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 13 in het kader van artikel 16/19d, eerste lid, van de Natuurbeschermingswet 1998 vergunning hebben verleend aan Windpark Kreekraksluis BV, voor het demonteren van 26 windmolens en het bouwen en exploiteren van 16 nieuwe windturbines, die onderdeel uit maken van windturbinepark Kreekraksluis, gelegen naast de Natura 2000-gebie- den Oosterschelde en Markiezaat. Shoe+de Munnik in Goes is in Zeeland en ver daarbuiten al enkele jaren bekend als schoenwinkel voor grote maten. Voor dames hebben ze ook schoenmaat 43 tot en met 45 en voor heren staan stappers met maat 47 tot en met 50 in de winkel. Het bedrijf startte 34 jaar geleden als schoenmakerij. De laatste jaren is door de groeiende ver koopafdeling de reparatieafde- ling steeds kleiner geworden. Daar is nu verandering in gekomen. De wedstrijd op zondag 12 juni wordt verreden tussen 12.00 uur en 17.00 uur en omvat de volgende wegen in Zeeuws-Vlaanderen: N675 (Breskens-Zuidzande), N674 (Oostburg-Cadzand), N251 (Draai- brug-Eedef N252 (Sas van Gent- Terneuzen), N253 (Sluis-Schoondijke), N682 (Hoek-Terneuzenl, N686 (Sluis- kil-Axel) en N62 JZelzate-A58L Naast de reparatieafdeling in de St. Adriaanstraat breidt Shoe+de Munnik uit met De Schoenma kerij op de Oude Vismarkt. Eve lien van Sluijs, mede-eigenaar van Shoe+de Munnik, heeft samen met schoenmaker Frans Arts de schoenmakerij van Jos Wijdemans overgenomen en De Schoenmakerij opgericht. Eve lien: “Omdat mijnheer en me vrouw Wijdemans met hun zaak stopten en ook mijn ouders over Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 17 maart 2011 een aan vraag om vergunning ingevolge de Wet algemene bepalingen omgevings- recht (milieudeel) ontvangen van Coroos Conserven B.V. voor het ver vangen van een stoomketel en het plaatsen van een chemicaliëncontai- ner voor de opslag van AdBlue aan de Middenweg 1 te Kapelle. Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 13 in het kader van artikel 16/19d, eerste lid. van de Natuurbeschermingswet 1998 vergunning hebben verleend aan Windpark Kreekrak BV, voor het bou wen en exploiteren van 2 windturbines, die onderdeel uit maken van windtur- binepark Kreekraksluis gelegen in de gemeente Reimerswaal, grenzend aan de Natura 2000-gebieden Ooster schelde en Markiezaat. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Alge mene wet bestuursrecht juncto artikel Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend over de ontwerpver gunning, de adviseurs die advies uitge bracht hebben over de ontwerpver gunning en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verwe ten geen zienswijzen te hebben inge diend over de ontwerpvergunning kun nen tot en met 26 mei 2011 tegen de vergunning beroep instellen bij de afdeling bestuursrecht van de Rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroèp de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Alge mene wet bestuursrecht juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend, indien - gelet op de betrok ken belangen - onverwijlde spoed dit vereist. Voor het inzien buiten kantooruren, een mondelinge toelichting of kopieën van ter inzage gelegde stuk ken, kunt u zich wenden tot dhr. W.W. van de Kreke, telefoonnummer 0118- 631065. En/of Infrabeheer, telefoon nummer 0118-631080. LeonJanssen Goes r De wedstrijd op zaterdag 11 juni wordt verreden tussen 12.30 uur en 17.30 uur en omvat de volgende wegen in Midden- en Noord-Zeeland: N663 (Middelburg-Veere), N255 (Kats- Kamperland), N256 (Goes-Zierikzee), N257 (grens Noord-Brabant-Greve- lingendam), N656 (Tholen-St. Philips land), N658 (Nieuw Vossemeer- St. Annaland), N659 Rilla nd-Tholen) N286 (grens Noord-Brabant-Stave- nissel, N289 (grens Noord-Brabant- Goes), N670 (Goes-Yerseke), A256 (A58-Goes). De aanvraag, de ontwerpvergunning en de overige stukken liggen van 14 april tot en met 25 mei 2011 ter inza ge bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantoor uren, alsmede in het gemeentehuis van Borsele. Stenevate 10 Heinkenszand, op werkdagen 8.30-12.30 uur. Na 25 mei 2011 tot einde beroepster mijn liggen de stukken op genoemde plaatsen ter inzage op werkdagen tij dens kantooruren. Frans Arts en Evelien van Sluis in De Schoenmakerij. De Schoenmakerij, Oude Vis markt 10, Goes, 0113-250434, www.shoeplus.nl Vergunning voor Total Raffinaderij Nederland N.V. Tot en met 25 mei 2011 kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen over de ontwerpvergunning naar voren brengen bij gedeputeerde staten van Zeeland, postbus 165, 4330 AD Middelburg (tel. 0118-63J786). Van hetgeen mondeling naar voren is gebracht wordt een verslag gemaakt. De aanvrager van de vergunning zal zo

Bevelander | 2011 | | pagina 13